...
OurLive

12 romantických filmů, které vám zpříjemní večer

10 dubna 2020

Některé z těchto filmů jsou dobře známé, o některých jste možná nikdy neslyšeli, a některé vás rozesmějí, zatímco jiné vás rozpláčou. Všichni jsou emocionální do různých stupňů a různými způsoby! Ať je to tak nebo tak, je hezké sledovat něco, co se dotýká toho zvláštního kouzla romatiky.

Myslím si, že pomocí tohoto výběru můžete snadno najít něco perfektního pro vaše romantické chvíle. Ujistěte se, že seznam máte po ruce, abyste nemuseli hledat, když si nepamatujete, jak se jmenoval ten vybraný film.

Zápistník jedné lásky

The Notebook

Někteří to mohou nazvat trochu vanilkovou romantikou, ale celkově je tento film okouzlující. Notebook je o 2 lidech, kteří se hluboce zamilují: Allie, dívka z velmi bohaté rodiny a Noah, chudý chlapec z rodiny dělnické třídy. Jejich láska trvá po celá desetiletí, navzdory nesouhlasu rodiny.

Klik – život na dálkové ovládání

Click

Pracovitý architekt najde velmi speciální dálkové ovládání, které mu umožňuje rychle posunout některé části jeho života dopředu. Ať už to křičí děti, otravná manželka nebo nudný den v práci – všechno to přeskočí. Ačkoli to na začátku může vypadat velmi pohodlně, brzy si uvědomí, že dálkový ovladač ovládá jeho život a nutí ho, aby se rozhodoval špatně.

Základní Instinkt

Basic Instinct

Atraktivní a manipulativní spisovatelka zločinu upoutá pozornost násilného policisty, který pracuje na brutálním případu vraždy. Vztah i vyšetřování vraždy se stočily a zkomplikovaly. Manipulační a svůdná spisovatelka může být mnohem víc než jen nebezpečná žena.

Určitě, možná

Definitely, Maybe

Politický poradce, Will Hayes, prochází rozvodem, když mu jeho 11letá dcera začne klást otázky, proč se její rodiče rozhodli oddělit a jak se setkali. Chce však poznat skutečný příběh, ne jen pohádku. Takže její otec vypráví své dceři o třech důležitých ženách v životě, s nimiž měl romance, a požádal ji, aby hádala, kdo se stal její matkou. Tento romantický příběh může zlepsit vaší náladu.

Jeden den

One Day

Dva lidé spolu trávili čas na maturitní noci: Emma, idealistka, která chce učinit tento svět lepším místem, a Dexter, okouzlující mladý muž, který věří, že je středem světa. Rozhodnou se, setkavat se vždy ve stejný den každý rok, bez ohledu na to co se děje v jejich životě. Trvá jim jen 20 let, než zjistí, že celou tu dobu hledali jeden druhého.

Jak ztratit kluka v 10 dnech

How to Lose a Guy in 10 Days

Pohledný sukničkář, který se právě vsadil se šéfem, že zlomí srdce každé, na kterou ukáže, jen aby získal lukrativní zakázku. A Andie, redaktorka časopisu, rozhodne psát o tom, jak přimět muže, aby opustil ženu za 10 dní a chce si své nápady procvičit. Netřeba dodávat, že tito dva, kteří jsou stejně špatní jako ostatní, prochází mnoha pokusy o dokončení svých agend.

Svatba mého nejlepšího přítele

My Best Friend’s Wedding

Tento film je o dvou lidech, kteří byli od dětství nejlepšími přáteli, Julianne a Michael. Když ale řekne, že se žení, Julianne si uvědomí, že její city k němu jsou mnohem hlubší než jen přátelství. Tento film se může pochlubit romantickým příběhem s trochou zvratu.

Krásná pokojská

Maid in Manhattan

Hezký kandidát na senátora a svobodná matka, která pracuje jako hotelová pokojská, Marisa si předstírá, že je hotelovým hostem. Toto je velmi romantický příběh o moderní Popelce.

S láskou, Rosie

Love, Rosie

Od doby, kdy to byly malé děti, to byli nejlepšími přáteli, zdá se, že tito dva mladí lidé mají nejsilnější pouto, jaké kdy nohou spolu mít. Když ale přijde na lásku, najednou zjistí, že mají velmi odlišné hodnoty a očekávání.

500 Dní se Summer

500 Days of Summer

Toto je příběh o Summer, která nevěří v lásku, a Tomovi, beznadějně romantickému mladému muži, který se do ní zamiluje. Tráví svých 500 dní společně a snaží se zjistit, co se mezi nimi děje, a také si užívá jejich společného času. Tento film je jiný, protože se dívá na vztah velmi realistickým způsobem a vypráví příběh z pohledu člověka.

Moulin Rouge!

Tento příběh obsahuje netypický milostný trojúhelník, ve kterém se mladý muž a zpěvačka Moulin Rouge zamilují, ale již byla slibována vévodovi na oplátku za finanční podporu jejímu manažerovi. Svatební den se blíží…

Dokonalá partie

The Wedding Date

Osamělá dívka se připravuje na svatbu své sestry a zjistí, že nejlepším mužem ženicha je chlap, který ji před pár lety nechal. Aby ukázala svému bývalému příteli, že je její osobní život kompletní, najme si na svatbu své sestry hezkého doprovodu muže.

Protože fimlu bylo příliš moho a nechtela jsem aby seznam byl nekonečný za dva týdny vydám část dva tohoto seznamu

Pokud vás zajímají filmy a seriály, na které koukám sledujte mě na instagramu do stories dávám často aktuálně koukané serialy a filmy, u kterých se rozhodu strávit večer.

Seriály na léto 2023

Seriály na léto 2023

24 Čvc , 2023

Seriály květen 2023

Seriály květen 2023

05 Kvě , 2023

Nejočekávanější seriály 2023

Nejočekávanější seriály 2023

13 Led , 2023

Vánoční filmy 2022

Vánoční filmy 2022

02 Pro , 2022

Seriály říjen 2022

Seriály říjen 2022

07 Říj , 2022

Seriály září 2022

Seriály září 2022

02 Zář , 2022

Seriály srpen 2022

Seriály srpen 2022

04 Srp , 2022

Seriály na léto červen, červenec 2022

Seriály na léto červen, červenec 2022

17 Čvn , 2022

Seriály květen 2022

Seriály květen 2022

13 Kvě , 2022

Seriály duben 2022

Seriály duben 2022

22 Dub , 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky

Jak zlepšit a podpořit imunitní systém?

Jak zlepšit a podpořit imunitní systém?

22 Zář , 2023

Stravování dětí – Část 3 – Zavádění příkrmů do stravy dítěte

Stravování dětí – Část 3 – Zavádění příkrmů do stravy dítěte

08 Zář , 2023

Stravování dětí – Část 2 – Plnohodnotné stravování kojence

Stravování dětí – Část 2 – Plnohodnotné stravování kojence

11 Srp , 2023

Seriály na léto 2023

Seriály na léto 2023

24 Čvc , 2023

Stravování dětí – Část 1 – Obecné informace

Stravování dětí – Část 1 – Obecné informace

14 Čvc , 2023

Top články

Natur House Recenze

Natur House Recenze

03 Kvě , 2019

Nadpřirozené fantasy seriály

Nadpřirozené fantasy seriály

18 Led , 2019

9 jednoduchých a levných způsobů osvěžit svůj zimní styl

9 jednoduchých a levných způsobů osvěžit svůj zimní styl

22 Led , 2021

Nové sci-fi seriály

Nové sci-fi seriály

20 Lis , 2020

5 aplikací do mobilu pro ženy, které vám usnadní život

5 aplikací do mobilu pro ženy, které vám usnadní život

26 Čvc , 2018

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.