OurLive

15 rad okouzlení od Francouzek

22 Bře , 2017

Tyto ženy jsou štíhlé bez diety, atraktivní bez zjevného úsilí, neomluvitelně sebevědomé a žijí s pravidlem upřednostnit kvalitu před kvantitou.
Jsem si jistá: že jaro je dobrý důvod změnit své životy, experimentovat se stylem a začít žít a milovat, jak dělají skutečné francouzsky.

1. Uspořádejte večírek

© Constantin-fólie

Francouzský milují společnost. Setkávat se v partě lidí. Zavolejte starými i novými přátelům, a dokonce i přátelům vašich přátel a pozvěte je a večeři. Zaujměte je svojí kulinářskou dovedností a uspořádat nezapomenutelnou zábavu. Dinner Party – ideální příležitost ukázat své nejlepší strany, a poznat nové lidi. Můžete předvést svou inteligenci, schopnost bavit hosty a nádherné šaty. Zvedne vám to nejen náladu ale i sebevědomí.

2. Být ženská i při práci

© hautetcourt

Ne příliš přísné business kostýmy: jakýkoliv dresscode lze přizpůsobit vám ab jste se cítila pohodě a přitom byla ženská.

3. Udržujte dobré vztahy s bývalým

© originalfilm

Nikdy nepalte mosty. Vztahy ukončujete v civilizovaném světě. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat pomoc nebo přátelskou podporu.

4. Být trochu rozmazlená

© Paramount

Vy – žena. On – muž. Jsi emocionální. Je to problém? Život je mnohem zábavnější, když nemusíte po celou dobu se snažit být normální.

5. Úsměv, i když jste smutní

© Cold Spring Pictures

Francouzské ženy se učí od dětství: pokud jste dívka, měla byste být krásná a usmíval se. Úsměv, když jsi šťastná, a úsměv, když jsi smutný. Být naštvaná není atraktivní a to vám nezlepší život. Mužům se líbí dívky, které se umí usmívat, navíc se budete cítit lépe.

6. Buďte krásné

© sonypictures

Francouzky milují vypadat dobře za všech okolností, dokonce i jít do obchodu nebo na procházku s dětmi. To není aby přilákat muže, ale aby být hrdá na svůj vzhled, tak i na vnitřní vyrovnanost. Francouzské ženy vědí, že štěstí nezávisí na velikosti oblečení, a co je nejdůležitější – to je to, jak se cítíte ve své vlastní kůži.

7. Nebojte mužů

© Nord-Ouest

Dalším pravidlem, které se francouzsky učí již od dětství: i když tebe ve škole urazí kluk, učitel ti s největší pravděpodobností poradí jak mu to vrátit, a neběžet si stěžovat k rodičům. Dospělí zasahují pouze v krajních případech. Muži již ze svých dětských let chápou, že ženy mají nehty, zuby a dokonce silnou ruku nebo nohu a dokážou se za sebe postavit.

8. Umění jak být sexy, ale ne vulgární

© bbcfilms

Francouzskám se líbí být sexy a smyslná – je to výrazem estetiky a krásy. Nesmí být příliš „lehké“: je třeba zahřát chuť k jídlu, a ne hned nabídnout dezert. Zastavte svůj výběr na minimálním make-upu, vzdejte se nadměrného vyčesávání. Postačí najít tón rtěnky a jemnou vůni, která vám bude vyhovovat.

9. Nechte čekání

© Nord-Ouest

Francouzské ženy nehledají prince. Samozřejmě, že chtějí milovat a najít svého muže, ale vědí, jak si užívat přátelství, včetně přátelství s výhodami, románky a intrikami. To je, jak říkají Francouzi: „Pokud se líbáme – my jsme milenci, a jestli něco skončí jen polibkem, nebude to konec světa. Nehádáme napřed. “

10. Probudit svou vášeň

© Warnerbros

Vychutnejte si jídlo, pití, polibky a sex. Nikdy sebe netrestejte a netlačte. Francouzi žijí principem potěšení: pokud něco chcete udělat a přináší to potěšení, udělejte to. Z tohoto pozitivního účinku bude vypadat skvěle.

11. Nehrajte si na nepřístupnou, ale nezapomeňte na vlastní cenu

© paramountvantage

Každá Francouzska také chce krásného, inteligentního, úspěšného a romantického muže, který se k ní bude chovat jako ke královně. A ona na oplátku donutí muže, aby se cítil jako král, jestli je toho opravdu hoden a stojí za to. Pokud tomu tak není – ať vypadne!

12. Odkládejte peníze nejen na horší časy, ale také na sezónní změny

© 20th Century Fox

Šaty jsou velice důležité pro šťastnou ženu a Francouzka to ví. Koneckonců, pokud si koupíte nové boty s peněz, které jsou vyčleněny na horší časy, horší časy nikdy nepřijdou.

13. Pracujte s tím, co už máte a ne s tím, co chcete

© relativitymedia

Francouzska nikdy nebude čekat, až zhubne do určité velikosti, nebo dokud nedorostou vlasy na požadovanou délku, aby sebe potom zdokonalovat. Začněte žít jako kdyby jste již dosáhli všech cílů.

14. Nenechte váš věk aby vás připravit o radost ze života

© Columbia Pictures

Francouzské ženy vědí, že věk není důvodem k tomu, aby se přestat cítit atraktivní a žádoucí.

15. Tajemství štěstí – užít maličkosti

© Perdido Productions

Dopřejte si malinký, ale velmi dobrý dezert, nový parfém nebo si kupte květiny. Francouzské ženy ocení malé radosti, stejně jako velké.

Spořit si? Ale jak a u koho?

Spořit si? Ale jak a u koho?

04 Srp , 2020

Sluchatka XIAOMI – nejlepší nákup v roce 2019

Sluchatka XIAOMI – nejlepší nákup v roce 2019

20 Bře , 2020

Mapa která ukazuje jaké procento obyvatelů Evropy myje si ruce po použití záchodu.

Mapa která ukazuje jaké procento obyvatelů Evropy myje si ruce po použití záchodu.

13 Bře , 2020

Valentýn

Valentýn

14 Úno , 2020

Moji oblíbenci za rok 2019

Moji oblíbenci za rok 2019

10 Led , 2020

Novoroční předsevzetí a jak je lépe plánovat.

Novoroční předsevzetí a jak je lépe plánovat.

03 Led , 2020

Meditace vám opravdu změní život

Meditace vám opravdu změní život

13 Pro , 2019

Recenze: Polštář Nurse Jamie

Recenze: Polštář Nurse Jamie

06 Pro , 2019

Artroskopie kolene Baťova nemocnice Zlín

Artroskopie kolene Baťova nemocnice Zlín

15 Srp , 2019

Dovolená v Itálii Toskánsko

Dovolená v Itálii Toskánsko

05 Srp , 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *