OurLive

Dovolená v Itálii Lido di Jesolo

26 Čvc , 2019

Po cestě do Lido di Jesolo jsme se zastavili v outletu Noventa di Piave Designer Outlet. Asi to nemusím říkat ale je to ráj pro každého shopaholika.

Outlet

Lido di Jesolo – dovolená Itálie

Lido di Jesolo je město ležící na poloostrove kousek od Benátek. Město je turisticky rušné a jak říkala známá jse to takové Italské Malibu. Podél celé celkem nekonečné pláže je chodník který vede od jednoho zálivu až k vyústění řeky.

Park Residence – dovolená Itálie

V samotném městě Lido di Jesolo jsme byli ubytovaní v Park Residence. Moc pěkné ubytovací zařízené s vlastní pláží bazénem a samy apartmány byli různé my jsme měli jednu ložnici a celkem prostornou kuchyň. Apartmán byl ve třetím patře pod střechou s balkonem, ten náš byl bez klimatizace jen dva ventilátory.

Ubytování Park Residence booking zde

Mimochodem každé z ubytovacích zařízení kde jsme byli mělo Moka Konvičku a tak jsem si ji zamilovala, že jsem po příjezdu zpět do Česka objednala Moka Konvičku na Alze.

A teď zpátky k ubytování na pláži. Apartmán v Park Residence byl celkem velký ve dvou dospělých a s dvěma dětmi jsme to zvadly dobře po večerech děti koukali na něco v ložnici a my jsme sedly na balkon a skrz otevřené balonové dveře koukali na seriál. (S mámou jsme první koukaly na Sedmilhářky první sezonu a pak nový serial Netflix Dynastie.) A samozřejmě nesmělo chybět ani italské Prosecco.

V objektu byl výtah takže nám vůbec nevadilo že jsme ve třetím patře. A do výtahu se nesmělo v mokrých plavkách což mimochodem všichni dodržovali a bylo to fajn.

Park Residence má také vlastní parkoviště očíslované tak jako apartmány. Tím pádem vždy když přijedete můžete zaparkovat a nemusíte hledat místo což bylo velice pohodlné. I když řekla bych že parkovací místa byli velice úzké. Ale kromě prvního dne vedle nás už pak nikdo nestál.

Za objektem byl přilehlá park s posezením dva bazény. Jeden malý vyloženě pro malé děti a druhy velké ve kterém se dalo i celkem dobře plavat se skokánkem takže děti měli o zábavu postaráno. za bazénem byla soukromá pláž od té veřejné oddělená vysokým plotem. Tak je to milé mate na pláži celkem soukromí. Na pláži u ubytování byl slunečník lehátko a křeslo pro každý apartmán opět označený vaším číslem.

Za brankou byl chodník za ním pláž placená i neplacená a pak krásné moře.

Restaurace – dovolená Itálie

Do centra města to ovšem bylo hodně daleko chodili jsem jen na okraj tam jsme našli skvělou restauraci Acquamarina. Pokud někdy budete v Lido di Jesolo rozhodně tam zajděte. Skvělá obsluha a velice dobré jídlo a ještě za celkem rozumné peníze. Najdete ji zde.

Jednou jsem byli v restauraci Big Ben Pub a upřímně i když jídlo bylo dobré obsluha byla opravdu ale opravdu nepříjemná. Na mapách zde.

A poslední večer a toho jsme pak litovali jsem šli vyzkoušet i restauraci Ristorante Pizzeria La Vela. Pizza byla příšerná nic horšího jsem nikdy předtím nejedla obsluha sice milá ale vychcaná naúčtovali za pečivo 6 eur a ani jej nedonesly. Mapy zde.

Celkově jídlo v Itálii bylo moc dobré mleté maso co se prodávalo v obchodech se s tím tady nedalo srovnat. I těstoviny a sýry chutnaly mnohem lépe.

Akvapark Caribe Bay – dovolená Itálie

Jeden den jsme se rozhodli jít do Akvaparku Caribe Bay. Na mapách zde. Akvapark byl drahý nebo nám se ze začátku tak zdálo. Ale bylo tam neskutečné množství atrakci. Celý areál byl ve stylu Karibiku, pirátská loď, sem tam nějaký pirát a všude opravu bílý písek který kupodivu od písku na pláži u moře tolik nepálí. Prošli jsem většinu atrakcí některé i víckrát. A vlastně den skončil. Akvapark neskutečný rozhodně doporučuji navštívit jestli budete ubytováni blízko.

Spořit si? Ale jak a u koho?

Spořit si? Ale jak a u koho?

04 Srp , 2020

Sluchatka XIAOMI – nejlepší nákup v roce 2019

Sluchatka XIAOMI – nejlepší nákup v roce 2019

20 Bře , 2020

Mapa která ukazuje jaké procento obyvatelů Evropy myje si ruce po použití záchodu.

Mapa která ukazuje jaké procento obyvatelů Evropy myje si ruce po použití záchodu.

13 Bře , 2020

Valentýn

Valentýn

14 Úno , 2020

Moji oblíbenci za rok 2019

Moji oblíbenci za rok 2019

10 Led , 2020

Novoroční předsevzetí a jak je lépe plánovat.

Novoroční předsevzetí a jak je lépe plánovat.

03 Led , 2020

Meditace vám opravdu změní život

Meditace vám opravdu změní život

13 Pro , 2019

Recenze: Polštář Nurse Jamie

Recenze: Polštář Nurse Jamie

06 Pro , 2019

Artroskopie kolene Baťova nemocnice Zlín

Artroskopie kolene Baťova nemocnice Zlín

15 Srp , 2019

Dovolená v Itálii Toskánsko

Dovolená v Itálii Toskánsko

05 Srp , 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *