OurLive

Maska Dizao s kyselinou hyaluronovou

Už několik let mam problémy především s řasenkou, Při dlouhodobějším používaní mě svědí oči zhruba po měsíci. To mě vedlo k hledání jemnější kosmetiky. Při hledání na internetu sem narazila na masku Dizao Organic. Zaujala mě už svým tvrzením, že je organická z 99,6% Natural. O této značce kdysi slyšela ale v souvislosti s lesky na rty. Jinak sem moc informaci o masce nenašla. Asi sem se odhodlala ke koupi díky snadnosti použití. Mám všeobecně ráda masky, které jsou na ubrousku, pouze položíte na obličej, zdá se mi to pohodlné, poprvé mi podobného provedení masku dala kosmetička. Tehdy řekla, ať po použití masku opatrně složím a schovám do ledničky a pak ji můžu použít ještě jednou, protože na to dávají takovou vrstvu, že ona sama doma někdy použije i třikrát.

 

Pro začátek sem vybrala masku 3D hialorunový filtr. Dnes všichni tvrdí že kyselina hialorunová je pomalu zázrak tak proč nezašít z ní. Masku sem objednala pro začátek raději jen jednu možná i pro to že značka výrobce pro mě nebyla natolik známa a informaci jsem také moc nenašla. Maska na obličej přišla za tři dny. Už jsem se na ni těšila. Maska má etiketku s českým popisem jinak je obal popsaný ve dvou jazycích, v ruštině a angičtině. Tak ji můžu vyzkoušet.

Myslím si, že žena by péci o sebe mela vnímat jako relaxaci, tím se řídím už asi 7 let. Rada klasiku, zapnula sem na telefonu syphony 6, Přece jen budu ležet se zavřenýma očima zhruba 15 minut tak ať neležím v tichu. Taky u nějaké klasické nebo relaxační hudby asi lidé lepe odpočívají, navíc sem doma sama.

Na obale píší, že masku přiložíme na očištěnou pokožku. Masku sem přiložila první na čelo pak na zbytek obličeje, začala ji rovnat od nosu, protože nepřilehla napoprvé na celý obličej. Potom porovnat na krku a nakonec zavřít oči a položit masku i na ně. Po patnácti minutách opatrně složit a schovat zpět do obalu a dát do ledničky teprve pak jsem umyla masku z obličeje.

Masku jsem celkem použila dvakrát a objednala další tentokrát celou krabičku s pěti maskami. Musím uznat, že pokožka na dotek ovšem byla jemnější už po prvním použití. Po týdenním použití se mi zdá, že je opravdu obličej o něco hladší.

Celkově mě masky vydrželi něco měsíc s tím, že jsem první týden používala masku každý den, i když jednu dvakrát. Mám z ní příjemný pocit kůže na obličeji a krku je citelně jemnější, hladší a nejspíš vyživená také.

Přejít nahoru