OurLive

8 upřímných filmů o první lásce, které by se měly ukázat dětem

Někdy mohou nové stoupající pocity vyděsit, a aj by se chtělo obrátit se k někomu o radu ale ne vždy je to jednoduché. Pomůžou vám upřímné a dobré příběhy v těchto filmech.

Speciálně pro vás jsem na OurLive.cz vybrala 10 krásných a dojemných filmů, které pomáhají dětem naučit se, co je první láska, a dospělým – vzpomenou, tento světlý a neuvěřitelný pocit.

 

 

My Girl, 1991

© Columbia Pictures

Hrají: Dan Aykroyd, Dzheymi Li Kortis, Makoley Kalkin

Na počátku své kariéry, téměř současně s natáčení ve filmu „Home Alone“ Makoley Kalkin získala prestižní filmovou cenu v kategorii „Nejlepší polibek.“ A vidět, že polibek může být dojemný obraz „My Girl“.

Tento příběh je o jediném osudovém létě v životě malé 11-letě dívky, prožitém jak se smutkem tak i se štěstím, tak jak to v životě bývá.

Rating IMDb – 6,8

 

Moonrise Kingdom 2012

© American Empirický Pictures

Hrají: Kara Hayward, Jared Gilman

Nejpodivnější, nejvíce bezprostřední a nejbarevnější historie, že láska nemá žádné věkové omezení, patří do tvorby režiséra Wese Andersona. Malý sirotek Scout a uzavřená dívka utíkají od dospělých, aby spolu začít nádhernou cestu plnou nových emocí.

Rating IMDb – 7,8

 

Say Anything…, 1989

© 20th Century Fox

Hrají: Dzhon Kyusak, Ayoni Skay

První láska není nikdy snadná. A hrdina tohoto filmu, teenager Lloyd, který sezamiloval do hezké spolužačky, chápe to jako nikdo jiný. Bude muset rozhodnout, co dělat dál: vzdát se nebo bojovat za svoje pocity, za každou cenu. Chlapec se rozhodne jít až do konce, bez ohledu na cokoliv.

Rating IMDb – 7,4

 

 

Achtste Groepers Huilen Niet 2012

© Bijker Productions

Hrají: Hannah Obbek Nils Verkooijen

Tento nizozemský film o školačce, která se snaží bojovat s leukémií, vás upoutá od prvního snímku. Po shlédnutí dospělými dokáže pomoci přestat podceňovat malé děti, protože si uvědomí, že v každém věku můžete udělat skutečné kroky, aby ukázat odvahu a vytrvalost, a co je nejdůležitější, lásku. Doopravdy.

Rating IMDb – 7,5

 

 

Romeo and Juliet, 1968

© BHE Films

Hrají: Oliviya Hassi, Leonard Whiting

Historicky smutnější film na světě není, ale to je film od Franco Zeffirelli a je považován za jeden z nejlepších. A pokud jste stále ještě ho neviděli je  potřeba to napravit!

Rating IMDb – 7,7

 

 

La Boum, 1980

© Gaumont

Hrají: Sofi Marso, Klod Brasser

Tato francouzská komedie, s největší pravděpodobností bude apelovat na jakékoliv teenager. Je to tak snadné najít sami sebe v této zábavné hlavní postavě! Vik je 13 let, zažívá změnu školy, hledá nové přátele a sny, rychle se zamiluje. No, pokud něco velmi chceme, ​​stane se to. Jen vás splněný sen nemusí v realitě být přesně takový jak jste si ho vysnily..

Rating IMDb – 6,7

 

The Blue Lagoon, 1980

© Columbia Pictures

Hrají: Bruk Shilds, Christopher Atkins

Pohybující se příběh dvou dětí, kteří byli nuceni vyrůstat sámi na pustém ostrově po tragickém ztroskotání. Oba jsou odkázání sami na sebe, a to bez jakékoliv pomoci od dospělých se naučí přežít, růst, a pak zjišťují, jaký je to vlastne pocit co nutí tak rychle tlouc jejich srdce.

Rating IMDb – 5,7

 

WALL-E,

© Walt Disney Pictures 

A konečně, příběh, který je dokonce i pro velmi malé děti, pochopit, co je skutečná láska, věrnost a péči. A bez ohledu na to, o čem je řeč u dvou robotů, když jsou dojemné a živé jako WALL-E a Evy

Rating IMDb – 8,4

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru