OurLive

Nejčastejší chyby pri tvorbě podzimních outfitů

Nejčastější chyby podzimního stylu které jsou často vidět v ulicích. Podívejte se na ně a zjistěte jestli je neděláte také.

Silné punčocháče

Příliš pevné punčocháče v kombinaci s šaty z létajících látek a džínovými sukněmi nejsou tou nejlepší volbou na podzim. Přetížíte tak svoji oblast, kde jsou právě punčocháče, a to většinou nechcete. V takových případech je opravdu lepší sáhnou po průhledných punčocháčích, které navíc udělají vaše nožky ještě štíhlejší.

Tenká vnější vrstva oděvu

Pokud je váš svetr (nebo jakákoli jiná vnější vrstva oblečení) tenčí struktury než halenka, pak se látka svrchního oděvu přehne přes záhyby spodního, což způsobí, že outfit nebude vypadat dobře.

Když se kalhoty se skládají přes boty

Nejčastěji se to děje u kotníků pokud kalhoty končí níž než nejužší část naši nožky. Díky těmto záhybům se noha vizuálně rozšiřuje a vypadá nedbale.

Spousta šedé

Podzim nás již zřídka potěší jasnými barvami, to neznamená, že bychom měli úplně napodobovat počasí. Dnes existuje mnoho barevných kombinací, které jsou skvělé na podzim. Podívejte se blíže na hluboké ušlechtilé odstíny, jako je smaragd, marsala, fialová, tmavě modrá atd. Buďte jasnější!

Špatně zastrčený svetr

Dívky často zastrkují svetr do sukně, aby tak naznačovaly pas, ale účinek je zcela opačný, pokud to neudělají správně. Aby se tomu zabránilo, je lepší nosit svetr venku. Pokud opravdu chcete tímto způsobem ukázat pas, použijte pásek nebo dostatečně pevnou sukni která se nezačne doformovat kvůli tloušťce svetru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru