OurLive

Nejočekávanější sci-fi seriály v roce 2022

House of the Dragon (HBO)

Jak nezačít tím nejvíc očekávaným seriálem asi od konce poslední epizody Game of Thron. Tak se letos konečně dostane i na super očekávaný spin-off jednoho z nejlepších seriálu. Děj se bude odehrávat před událostmi originálního seriálu za vlády rodu draka pomocí strachu a ohně.

Lord of the Rings

anons 2 zaří (Amazon Prime Video)

Amazon má připravený rozpočet na 5 sérii tak uvidíme, jestli se mi podaří zopakovat úspěch hry o trůny. Já se osobně na sehrál moc těším. Přece jen já sem na filmech dá se říct vyrostla. Děj se bude odehrávat zhruba 1000 let před originálními filmy

The Last of Us

(HBO)

Ta bude rozhodně jedna z největších adaptací podle videoher. Nevím jak ty, ale pro mě je to jeden z nejočekávanějších seriálu vůbec i když poslední dobou mám pocit že HBO má příliš mnoho nadšení a příliš brzo reklamu na seriály, na které se člověk začíná těšit tolik, že když koncem roku vyjdou nemůžou se setkat z úspěchem protože každý z diváku mel svoji fantazii zaplout v průběhu celého roku a některé díla se vůbec odložili. Ale budeme doufat že se to jako tvorba opravdu podaří.

The Sandman

(Netflix)

Tady si dovolím tvrdit že to bude patřit mezí opravdu drahé projekty Netflix. Ale tak sehrál podle komiku,a trochu si přiblížit fanouška Marvel a DC nejspíš není ani tak riskantní krok. Podle tvůrců se opravdu máme na co těšit

Wednesday

(Netflix)

Netflixu se dobře daří cílit na teenegery a míchat sci-fi a trochu hororu prave pro ně. Ale musíš i ty uznat že sousta takových projektů má velký supech i u dospělých. A já si rozhodne nenechám ujít volné pokračovaní Admamsovy rodiny. Děj se posune na střední školu. V seriálu uvidíme spousty hvězd hlavní roli zahraje Jenna Ortega zatímco Catherine Zeta-Jones a Luis Guzmán hrají její rodiče Gomeze a Morticii Addams.

From

(Epix)

Nový vědecko-fantastický horor od bratrů Ruso. Tenhle snímek mě opravdu zaujal i tím že takové tvorby je docela málo. Hlavním problémem malého městečka je, že jej nikdo nemůže opustit a protože to nestačí k hororu tak navíc okolní lesy jsou plné monser. Tak doufám že to bude příjemně strávený nějaký deštivý večer.

Andor

(Disney+)

Ještě jeden seriál ze světa Star Wars.

Secret invasion

(Disney+)

Miniseriál ze světa Marvel o invazi mimozemšťanů na zemi kdy Fury Jako ředitel Shild se snazí v invazi zabránit.

Obi Wan Kenobi

(Disney+)

A máme tu ještě jeden seriál která je ze světa Star Wars. Disney se chce pokusit tímto miniseriálem vyplnit příběhové linie mezí třetím a čtvrtým dílem právě z pohledu Obi Wana

Peacemaker

13 leden (HBO)

Sama sem neviděla originální seriál a tak asi na jeho spin-off se dívat nebudu. Ne že by se mi nelíbil jen sem prostě nějak nestihla a v play listu mam takové množství krásných snímků, že nevím kdy se k němu dostanu a jestli vůbec. Ale seriál na obrovskou základnu fanoušku a je to sci-fi se „super-hrdiny“ takže to sem rozhodně patří a jako bonus má parádní komediální podání.

Inventing Anna

11 únor (Netflix)

I když to není sci-fi ale doufám že to bude jeden z nejlepších seriálů pro zeny které vyjdou v letošním roce navíc podle skutečné události takže možná i mužům není na škodu se podívat já se minimálně těším jak této skandál dokaže pojmout společnost Netflix.

The Midnight Club

(Netflix)

Od tvůrců Midnight Mass tak je se vážně na co těší.

Halo

(Paramount+)

Konečně se už prý opravdu dočkáme vysílaní Halo tak schválně taky se těšíš tak jak já? Napiš do komentáře.

Guillermo Del Toro’s Cabinet Of Curiosities

(Netflix)

Hororové krátké příběhy, seriál bychom podle mě mohli čekat někdy v říjnu bíže k Halloweenu.

Stranger Things S04

(Netflix)

I když sme na čtvrtou řadu čeklai trochu dýl než by se chtělo tak je vidět, že čekání bude stát zato. Kamarádi se stehují do Kalifornie, užijí si letní prázdniny a my uvidíme nové tváře.

Resident Alien S02

26 leden (SyFy)

I když mam poslední dobou pocit že snad o každém třetím sci.fi seriálu můžu říct, že je to můj oblíbený ale opravdu poslední dobou vyhází opravdu skvělé projekty. Ale komediální sci-fi jako je Resident alien to je něco absolutně výjimečného takže tomuto projektu poťme všichni držet palečky ať je tady s námi ještě opravdu dlouho i za ten kouzelný humor který má seriál.

Loki S02

(Disney+)

S druhou řadou seriálu Loki to bude trochu napjatě natáčení má snad začít letos v lednu, ale o datum premiéry ještě nikdo nezmiňuje, nejspíš vyjde buď to konce 2022 nebo začátkem 2023.

The Mandalorian S03

(Disney+)

Upřímně byla sem hrozně zklamaná že třetí řada nevyšla na konci 2021 roku tak jak asi očekávala většina fanoušků místo toho vyšel seriál The Book of Boba Fett. A podle všechno se jí nedočkáme dřív jak na konci roku 2022 což je za mě docela smutné.

Wheel of Time S02

(Amazon Prime)

Trailer k první řadě protože ona jestě běží.

Opravdu krásny seriál od Amazonu Ale já teprve začala sledovat první řadu, takže o něm asi moc neřeknu. Za mě všechno, jak mam v oblibě krásné záběry trocha mystiky a dobře vybrání herci i proto jsem moc ráda že je seriál úspěšný a dostane druhou řadu.

Westworld S04

(HBO)

K seriálu se chystám vrát nějak v druhé řadě mě neuchvátil ale prý třetí je lepší tak nejspíš kouknu třetí řadu ještě před premiérou té čtvrté.

Ted Lasso S03

(Apple TV+)

Je to novodobý veselý a i když i této není sci-fi v tomto seznamu ale je to jeden z mala seriálů který opravdu dokáže zvednou náladu.

Attack on Titan S04/2

9 leden (FUNIMATION)

Tak a přece jen jedno anime. Myslím si že tohle anime by se mohlo líbit milovníkům sci-fi a ne jen fanouškům anime.

A na jaký seriál se nejvíc těšíš ty?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru