OurLive

Seriály březen 2022

Tak očividně seriálová sezona je u konce a tento měsíc nebude až tak moc super očekávaných novinek. Ale i s relativně malým výběrem jsem pro tebe našla super seriálové novinky.

Our Flag Means Death

3. března

Začneme z něčeho hodně zábavného a to je černá komedie o pirátech. Píše se rok 1717. Bohatý statkář Stede Bonnet má krizi středního věku a rozhodne se vyhodit do vzduchu svůj skromný život, aby se stal pirátem. Ale nemá ani ponětí jak těžký a nebezpečný takový život je.

The Dropout

3. března

Seriál, který zachycuje pokus zakladatelky Theranos Elizabeth Holmes o revoluci ve zdravotnictví poté, co opustila vysokou školu a založila technologickou společnost. Její myšlenka vyla vytvořit přístroj který by byl schopný udělat kompletní rozbor z jedné kapky krve. Takový projekt téměř okamžitě posbíral milionové investice a po několika letech ovšem žádný přístroj nebyl. Určitě to bude zajímavý příběh, který nebude úplně jednoduchý a budeme doufat že to bude mnohem lepe pojaté než Anna.

Shining Vale

6. března

A ještě jedna komedie podle toho jak zatím seriál vypadá asi černá komedie. Když se podíváme na aktuální situaci tak je to asi fajn mít zajímavé vtipné snímky u kterých se dá vypnout na chvíli reálný svět. A o příběhu. Spisovatelka Pat Phelps se stehuje s rodinou do starého obrovského domu. V domě naráží na ducha, ta se s ní domlouvá že jí bude pomáhat psát knihu, pokud jí Pat bude pouštět do svého těla, aby se mohla bavit.

That Dirty Black Bag

10. března

I když nejsem milovníkem westernu tak tady je opravdu je velmi milé obsazení a asi už jen proto se na seriál podívám.

Upload 2 řada

11. března

Mě osobně se seriál moc líbil. Je vtipný a odlehčený takový sci-fi relax. Příběh prolisuje budoucnost, ve které bohatí lidi mají možnost nahrát své vědomí do sítě a žít ve virtuálním světě. Nathan Brown ovšem není bohatý a jeho posmrtný život platí jeho přítelkyně, se kterou on tak trochu neměl v planu pokračovat ve vztahu.

WeCrashed

18. března

No za mě hraje talentovaná a slavná herečka, takže asi to nemusí být špatné ale ani upoutávka a ani popis seriálu mě nijak neuchvátil. Jinak seriál je založen na reálných událostech o neúspěšným startupu.

Halo

24. března

No a konečně k něčemu fakt pořádnému už druhý rok se jak malé dítě těším právě na seriál Helo už dokonce i sem početla příběhy her ve zkrácení verzí protože sama jsem hru nikdy nehrála.

Moon Knight

30. března

A na to že se jedná o vyloženě můj žánr, jsem na seriál pozapomněla a znovu jsem na jeho upoutávku narazila čistě náhodou. Přece jen se jedná o seriál Marvel tak to si nesmíme nechat ujít.

A na jaký seriál se nejvíc v březnu těšíš ty?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru