OurLive

13 nejlepších seriálu Netflix, které se budou líbit všem

Netflix je skvělá společnost, která natáčí, vydává a nahrává do sítě některé z nejzajímavějších filmů a televizních pořadů. Hlavní výhodou společnosti, kterou ocenili všichni diváci, je, že v den premiéry Netflix vydává všechny díly najednou. Takže se můžete zabalit do deky, vzít hrnek horkého kakaa a připravit se na hodiny sledování filmů.

Na Ourlife jsem pro vás vybrala seriály Netflix, které uchavili i nezkušené diváky.

 

2 nejlepších televizní seriály hodnocené diváky

Černé zrcadlo

Black Mirror, 2011 – současnost

Černé zrcadlo© Zeppotron

 

Za posledních 10 let se technologie stala součástí našeho života. Je pro nás snadnější mluvit o problému na facebooku, než svěřit tajemství s blízké osobě. Takže ve světě „Černého zrcadla“ lidé nemohou žít bez technologií, které jim přinášejí škody a utrpení.

Zajímavá sériál, která ukazuje negativní důsledky úsilí člověka o dokonalost.

 

Dům karet

House of Cards, 2013 – současnost

Dům karet© Media Rights Capital

 

Hlavní postava Francis Underwood je jedním z nejvlivnějších kongresmanů. Je inteligentní, obezřetný a ambiciózní. Výměnou za příslib, že ho udělá státním tajemníkem, pomůže Garrettovi Walkerovi stát prezidentem. Ale po volbách je Francis odmítnut. Rozzuřený zradou, plánuje pomstu se, kterou mu pomáhá věrná manželka Claire.

Inteligentní seriál, která umožňuje divákům nejen sledovat děj, ale i aktivně přemýšlet o tom, co je skryto.

 

3 seriály, které mají rády ženy

Orange is new black

Orange is new black, 2013 – současnost

Orange Is the New Black© Tilted Productions

 

Hlavní postava seriálu Piper Chapman miluje svůj život a různé příjemné drobnosti, ať už je to ráno nebo krásná snídaně. Ale kvůli chybám mládí, po mnoha letech je Piper ve vězení, kde musí strávit 15 měsíců. Teď ji nestačí prostě žít ale potřebuje přežít v novém prostředí.

Seriál o lásce, přežití a démonech, které sedí hluboko uvnitř každého člověka.

 

The Crown

The Crown, 2016 – přítomný

The Crown© Sony Pictures Televizní produkce UK

 

Sériál vypráví o životě královny Alžběty II. A o historii Velké Británie jejíma očima. Je zde všechno – od podmínek, ve kterých hlavní postava žila jako dítě, až po situaci, která se děje dnes.

Série získala „Zlatý glóbus“ jako nejlepší drama.

 

Unbending Kimmy Schmidt

Unbreakable Kimmy Schmidt, 2015 – současnost

Unbreakable Kimmy Schmidt© 3 Umění Zábava

 

Toto je seriál o Kimmy Schmidtové – dívce, která strávila posledních 15 let v bunkru náboženského fanatika. Po osvobození se rozhodne změnit svůj život a přestěhovat se do New Yorku. Snaží se dohnat vše co propásla. Poznává techniku, získává znalosti, vytváří přátelství a staví si osobní život.

Jednoduchá komedie, která stojí za to vidět po náročném dni.

 

4 televizní seriály pro ty, kteří nemají mystiku a zázraky v životě

Sense8

Sense8, 2015-2018

Sense8© Studio JMS

Tento seriál je o osmi hrdinech, kteří žijí v různých městech a zemích, mluví různými jazyky a patří k různým kulturám. Ale všichni jsou duševně propojeny. Mohou cítit navzájem své emoce. Navíc jsou loveni lidmi, kteří je považují za hrozbu pro celý svět, a nyní hrdinové musí najít způsob, jak přežít.

Výrazný a reálný serial, od níž se nemůžete odtrhnout.

 

Jessica Jones

Jessica Jones, 2015 – současnost

Jessica Jones© Marvel Studios Inc.

Jessica Jonesová – jediný zaměstnanec soukromé detektivní agentury, si vyměnila svoji kariéru super-hrdiny za levný byt. Ale minulost ji stále šlape na paty, když se ve městě objeví darebák, který může ovládnout vůli lidí.

Dynamický seriál, který se udržuje napětí až do poslední série.

 

Daredevil

Daredevil 2015 – přítomen

Daredevil© Marvel Entertainment

Protagonista Matt Murdock oslepl v dětství v důsledku nehody, ale díky tomu se ostatní pocity zintenzivnily desetkrát. Když vyrostl, chtěl se věnovat ochraně lidí a boji proti zločinu. Proto přes den je úspěšným právníkem, a v noci – Daredevil, mstitel v masce.

Napínavý seriál, ve které se všechny díly sledujete bez dechu.

 

Luke Cage

Luke Cage, 2016 – současnost

Luke Cage© NetFlix

Po neúspěšném experimentu uniká Luke Cage z vězení a pokuší se znovu začít život. Pracuje na několika pracovních místech, aby splnil cíle, a snaží se nepoužívat svou moc. Jednoho dne však zločinci zabijí jediného člověka, který věřil Lukeovi a podpořil ho, a pak se ten chlap rozhodne, že vykročí ze stínu a obnoví spravedlnost. Nenosí masku a neskrývá své jméno, takže každý ví, kdo je a kde ho hledat.

Zajímavý seriál, ve které je místo nejen bojů a střílení, ale také dramatu.

 

4 seriály, které jsou upoutají z prvního dílu

Holistická detektivní agentura Dirk Gently

Dirk Gently je Holistická detektivní agentura, 2016-2017

© NetFlix

Todd žil normální život. Pracoval jako vrátný v hotelu, dostával malý plat a pomáhal své sestře. Jednoho dne se však celý jeho svět zhroutil. Todd byl propuštěn z práce, vlastník bytu mu začal vyhrožovat, byl dokonce podezřelý z vraždy. Ale když už začal ztrácet naději, v jeho životě se objevuje nešťastný optimista Dirk Gently, který tvrdí, že Todd je důležitou součástí vyšetřování.

Zajímavý a vzrušující seriál kde každá série je malým mistrovským dílem.

 

OA

The OA, 2016 – současnost

OA© NetFlix

Hlavní postava seriálu se vrátí domů 7 let po zmizení. Co se s ní stalo, nikdo neví a dívka sama neřekne. Hlavní otazkou je zázrak, protože před zmizením byla dívka slepá.

Dramatický seriál.

 

Bloodline

Bloodline, 2015-2017

Bloodline© Sony Pictures Television

Rodina Reybernů je šťastná a přátelská rodina, jsou milováni a respektováni všemi sousedy. Ale to je jen na první pohled. Všechno se mění s příchodem mladšího bratra Dannyho, který se rozhodl pomstít své příbuzné za ponížení, které utrpěl v dětství.

Seriál začíná odhalením a během všech sérií se dozvídáme, proč se to stalo a nemohlo se stát jinak.

 

A Series of Unfortunate Events

A Series of Unfortunate Events, 2017 – současnost

A Series of Unfortunate Events© NetFlix

Po nehodě tři sirotci – Violet, Klaus a Sunny – zůstávají v péči hrozného hrabě Olafa, kterého nezajímají děti, ale pouze jejich peníze. Děti se snaží lidem říct pravdu, ale nikdo jim nevěří. Vzhledem k nepochopení dospělých se dostanou do různých dobrodružství a snaží se všemi prostředky odhalit tajemství smrti svých rodičů.

Ohromující pohádka, která osloví děti i dospělé.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru