OurLive

9 lekcí stylu od nejlepších supermodelek světa

Krásky na molu nás překvapí nejen pro své působivé vystupování a neuvěřitelnými těly, ale také pro bezvadný smysl pro styl. A jak se jim podaří vypadat uvolněně a krásně 24 hodin denně?
Rozhodla jsem se vybrat několik triků, jak si můžete snadno a rychle vytvořit perfektní vzhled a vypadat jako supermodelka.

1. Upřednostněte základní věci

https://www.instagram.com/p/BFPG3WCIRU3/

https://www.instagram.com/p/y97Gk8SfIg/

https://www.instagram.com/p/BKJxwBuBMbX/

Když vidíme fotografie supermodelek z práce, ve většině případů jsou oblečené v těch nejobyčejnějších věcech, které každý z nás má ve skříni: světle modré džíny a bílé tričko. Někdy je to prosté – to neznamená, že bez vkusu.

2. Neporazitelná varianta – černá od hlavy až k patě

https://www.instagram.com/p/oD_JUtyfEq/

https://www.instagram.com/p/BLHJrb_jweD/

Černá barva, jak podivně to může znít – jasně zasáhnout cíl. Skvělá volba pro ty, kteří nemají rádi vybrat hodiny co na sebe. V černé barvě budete vždy vypadat elegantně, stylově a nikdy nevýjde z mody.

3. Nejlepší „kamarádi“ modelek jsou tenisky

https://www.instagram.com/p/BFfJM4hqbth/

https://www.instagram.com/p/BIdfiYhDnFz/

Není žádným tajemstvím, že vzhled modelky – to je už dávno není kráska na 13-palcových podpatcích a perfektním účesem. Dnes je trend výběr komfortu: z modních přehlídek, odchází v oblíbeném páru teniskek. A můžete je kombinovat s čímkoliv – od šatů až po sportovní kalhoty.

4. Další povinná součást šatníku – kožená bunda

https://www.instagram.com/p/BRBKI44BlZZ/

https://www.instagram.com/p/zD3yyNtD0r/

„Kožené bundy“ Nikdy není příliš mnoho – vyberte si jakoukoliv barvu a texturu. Čím větší je rozmanitost bund ve vašem šatníku, tím vyšší je pravděpodobnost vytvoření stylového vzhledu za pouhých 5 minut. A pod bundu lze běžně nosit jakékoliv oblečení ze základního šatníku, ať už se jedná o klasické bílé tričko nebo šaty.

5. Nebojí se vybrat oblečení oversize

https://www.instagram.com/p/3bJVZaLXs7/

https://www.instagram.com/p/BMSLZN2A4Kh/

Záměrná nedbalost – skvělá volba pro ty, kteří mají rádi kombinaci komfortu a stylu. Neváhejte a nosite s nějakými oblíbenými džíny svetr nebo košili o velikost (nebo možná o dvě) větší doplňte svůj skvělí vzhled oblíbenými doplňky.

6. Najděte pro sebe perfektní džíny

https://www.instagram.com/p/BMUDREegbLu/

Nejoblíbenější věc v šatníku každého moderního modelu – rifle. Obvykle štíhlé krásky preferují džíny s vysokým pasem, s nimiž jsou zvýrazňují stehna a „nakreslí“ ploché břicho. Dokonale doplnit vzhled můžete použít s pomocí krátkého topu a výrazných hrubších bot.

7. Preferuji sotva znatelný make-up

https://www.instagram.com/p/BMcUGdxjcxO/

https://www.instagram.com/p/BQXDY0XAFja/

Pokud modelka není na molu, upřednostní spíš přírodní makeup před výrazným, pokud se jedná o výjimečnou příležitost či slavnost. Zkuste použít minimum make-up, protože většina perfektních make-upu je neviditelná a působící přirozeně.

8. Pro dokončení stylového vzhledu použijte sluneční brýle

https://www.instagram.com/p/BJCwYxKAWpp/

Sluneční brýle – nepostradatelný doplněk za slunečného počasí. Vždycky doplňují vzhled a  glamour supermodelky. Hlavní věc je vybrat styl, který bude vyhovovat vašim tvarům obličeje. Zde si můžete prohlédnout, které brýle jsou vhodné pro každý typ.

9. Zdůrazněte své přednosti s pomocí šatů a doplňků

https://www.instagram.com/p/BRCe1HZD0uH/

https://www.instagram.com/p/BCYBkYEEMNJ/

Přidejte do obrazu malý nádech lesku: elegantní náušnice, jemný řetízek kolem krku s elegantním kouzlem nebo stylovou kabelku. Chcete-li vypadat velkolepé na slavnosti, vyberte šaty bez ramínek s plým či korzetovým vrchem nebo šaty s hlubokým výstřihem. Dbejte na to, že hluboký výstřih by měl být spojen s dlouhou sukní, pro ty správné proporce a dokonalý vzhled.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru