OurLive

13 seriálů, které by každá žena měla vidět

Pryč jsou dny, kdy nejlepší role ve filmech a televizních seriálech dávali mužů. Nyní dámy odvážně vystoupí do popředí a překvapují schopností hrát ve světlých komediálních sitcomech, tak i v zamotaných dramatických příbězích.

Na OurLive jsem pro vás shromáždila výběr jen takových seriálu o ženách a pro ženy. A pokud jste je už viděli mam rovás jestě seznam 13 nejlepsích seriálů pro ženy.

Girls


Hrají: Lena Dunham, Allison Williams, Jemima Kirke, Zasha Mamet

Hlavní hrdinka seriálu – 4 dívky v jejich rané 20: Hannah, Marnie, Jessa a Shoshanna. Žijí v New Yorku, spřátelit se, zamilovat se, snažit se pochopit sebe a svět kolem. Teto serial je o dospívání, upřímnosti a o celé generaci mladých lidí, pro které je těžké najít svou cestu, ale nadále jdou vpřed.

Rating IMDb – 7,3*

csfd

Selfie

Hrají: Karen Gillan, John Cho, Ellen Rachel Da’Vin Joy Randolph

Eliza Dooley nemůže žít ani vteřinu bez smartphonu, má 263 tisíc. sledujících v Instagrame, ale žádeho kamaráda v reálném životě. Ona se rozhodne změnit situaci a žádá o pomoc marketing guru Henryho. Že by měl učit Eliz komunikovat v reálném světě. Velmi aktuální, zábavný a milý seriál, který stojí za shlédnutí.

Rating IMDb – 7,3* ale u nás měl rozhodně 10*

csfd

2 Broke Girls

Hrají: Beth Behrs, Kat Dennings, Garrett Morris, Jonathan Kite

Sitcom o dvou dívkách, které pracují jako servírky a chtějí si splnit svůj sen – otevřít úspěšné podnikání. K tomu, Max a Caroline potřebují akumulovat 250.000 $. Perfektní pokud hledáte jednoduchý a zábavný seriál, je to skvělá volba. Koneckonců, se hlavní postavy dostávají do různých vtipných situací a učí se dívat na všechno pozitivně.

Rating IMDb – 6,8*

csfd

Devious Maids

Hrají: Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselin Sanchez, Judy Reyes

Latinsko-Americké „Zoufalé manželky“. Ve středu dění – 4 ambiciózní služky, které sdílejí nejen přátelství, ale také šokující tajemství. Emocionální a napínavá série, u sledování, které si můžete odpočinout.

Rating IMDb – 7,9*

csfd

Dollhouse

Hrají: Eliza Dushku, Harry J. Lenniks, Fran Kranz, Tahmoh Penikett

Sci-fi seriál o světě, kde lidé žijí společně s panenkami. Nejnovější dokážou splnit veškeré rozmary, mluví všemi jazyky na světě a mají všechny druhy dovedností. Eco Krása – jeden z nich, žije v tajemném „domě pro panenky.“ Jednoho dne se dívce začnou vracet vzpomínky. Bláznivý příběh, ve kterém lze děj těžko předvídat.

Rating IMDb – 7,8*

csfd

The Good Wife

Hrají: Julianna Margulies, Matt Czuchry, Archie Panjabi, Josh Charles, Christine Baranski

Dramatický serial v němž Alicia Florrick manželka a matka dvou dětí přebírá plnou zodpovědnost za rodinu poté co její manžel následkem velmi veřejného sexuálního skandálu a politické korupce skončil za mřížemi. Po letech jako matka v domácnosti se vrací do práce jako advokát v advokátní kanceláři Stern, Lockhart a Gardner. Musí odsunout zradu manžela i veřejné poníženi a vstoupit po letech znovu do soudní síně.

Rating IMDb – 8,6*

csfd

Orange Is the New Black

Hrají: Taylor Schilling, Maykl Harni, Keyt Malgryu, Uzo Aduba

Hlavní hrdinka seriálu – Piper Chepmen – obyčejná mladá žena ze šťastné rodiny. V důsledku minulých chyb jde do vězení na 15 měsíců. Nyní je úkolem Piper – prostě přežít. Serial snadno láme všechny stereotypy, je překvapující jemná ironie a humor.

Rating IMDb – 8,3*

csfd

Madam Secretary

Hrají: Tea Leoni, Tim Daly, Patina Renea Miller, Geoffrey Arend

Elizabeth McCord, která dříve pracovala pro CIA, vzala místo ministra zahraničí. Talent myslet nestandardně a pronikavost jí pomáhají aby mohla dosáhnout významného pokroku. Kariéru se snaží sloučit se svou rodinou – její dvě děti a její manžel, Henry. Někdy role manželky a matky je komplikovanější než politické hry.

Rating IMDb – 7,5*

csfd

Downton Abbey

Hrají: Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Jim Carter

V této sérii, můžete vidět nejednu výraznou ženskou postavu. „Downton Abbey“ dotváří atmosféru počátku XX století v Anglii. V „Titanicu“, umírá dědic titulu hraběte Grantham. Rodina očekává, že nyní, když odešel mužský dědic vlastnictví bude převedeno na nejstarší dceru, ale hrabě sám je proti tomu.

Rating IMDb – 8,7*

csfd

You’re the Worst

Hrají: Chris Geer, Aya Cash, desmin Borges, Kether Donohue

Neobvyklý milostný příběh dvou “hříšných” lidí. Sebestředný spisovatel Jimmy a  odvážná pracovnice PR Gretchen, zdá se, že nejsou stvořeni na vztah, ale oni se rozhodnou to zkusit. Humor na hraně, absence šablonovitých scénářů a výrazné postavy potěší ty, kteří jsou unaveni z plačtivých dramat na obrazovce.

Rating IMDb – 8,2*

csfd

The Honourable Woman

Hrají: Maggie Gyllenhaal, Stephen Rea, Lubna Azabal, Katherine Parkinson

Špionážní drama o silné a ctihodné ženě. Ness Stein zdědila po otci obchod se zbraněmi. Což jí vtáhlo do událostí globálních úrovně a rozhodly se pomoci usmířit Izraelce a Palestince. Inteligentní mini-série na aktuální téma.

Rating IMDb – 8,1*

csfd

The Bletchley Circle

Hrají: Rachel Stirling, Julie Graham, Sophie Rundle, Anna Maxwell Martin

Ve městě se nachází sériové maniak. Susan se rozhodne pomoci policii, ale není brána vážně. Tato žena pak sestaví tým z kamarádek, které spolu s ní během války sloužily a sami se chopí nebezpečného případu. Napínavý britský detektivní seriál, od kterého není možné se odtrhnout.

Rating IMDb – 8,0*

csfd

Mildred Pierce

Hrají: Keyt Uinslet, Evan Reychel Vud, Guy Pearce, Brian F. O’Byrne

Hospodyňku Mildred opustil její manžel, ale žena se neztratí. Sice zůstala s dvěma dětmi, ale snaží se vybudovat svůj život od nuly v těžkých letech velké hospodářské krize. Tato řada s Keyt Uinslet v hlavní roli – pole románu Jamese Cain.

Rating IMDb – 7,7*

csfd

Nevybrala sis tady jestě dva seznamy super serálů. Seriály pro ženy, Jestě jeden seznam serálů pro ženy.

Pokud tě zajímají filmy a seriály, na které koukám sledujte mě na instagramu do stories dávám často aktuálně koukané serialy a filmy, u kterých se rozhodu strávit večer.

1 názor na “13 seriálů, které by každá žena měla vidět”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru