OurLive

11 tajemství neodolatelných lidí

Někteří lidé i když nemají obrovské množství peněz, kontaktů nebo dokonalý vzhled, vždycky z nich cítíte energii a sebevědomí. Jsou středem pozornosti. A přesně k těmto lidem se obracíte když potřebujete pomoci, dobrou radu nebo oporu.

Velice mě zajímalo z jakého důvodu některé lidi tak vnímáme a co pro to dělají.

Trevis Bredberri je přesvědčen že se od většiny liší zdravým sebevědomím: těmto lidem není třeba stále něco dokazovat ostatním. Prostě dodržují určitá pravidla chování, pomocí kterých se může každý stát po svém atraktivní.

1. Respektují každou osobu

Nezáleží na tom, s kým komunikují: se svým největším zákazníkem nebo prodavačkou v supermarketu – budou vždy zdvořilí. Pokud se chováte hrubě s někým jiným, například na schůzce a kterou jste se připravovali a a které záleží, vynaložené úsilí bude k ničemu. Přesvědčiví lidé si uvědomují, že nejsou o nic lepší než ostatní, a respektují každého.

2. Budou následovat „zlaté pravidlo“

Zlaté pravidlo: „chovejte se lidem tak, jak byste chtěli, aby se chovali oni k vám“ – je nepřesné. Předpokládá se, že všichni lidé potřebují totéž. Nicméně, my jsme všichni různí: někdo potřebuje uznání společnosti, a někdo nechce být v centru pozornosti. Zlaté pravidlo: „Chovej se k lidem tak jak oni chtějí aby si se k nim choval“ – brát v úvahu charakteristiky každého z nich. Chcete se líbit lidem – změňte své chování, takže se všichni cítili dobře.

3. Nemají rádi prázdné řeči

Mluvit o ničem nevyvolává emoce u společníka, lidé reagují automaticky, takovým způsobem u nich nevoláte sympatie. Dokonce i ty nudné rozhovory může prohloubit, pokud položíte pár otázek, na které lidé budou mít zájem odpovědět. Skutečný zájem vždy vzbuzuje sympatie.

4. Jsou zaměřeni na lidi, ne na něco jiného

Tito lidé se soustředí na prvním miste na lidi kolem nech a neztrácí čas jen sami na sebe. Oni neuvažují o tom jsou li dostatečně oblíbení a jestli je mají rádi, a proto se chovají přirozeně. Jednoduše odložte svůj smartphone a a vetujte pozornost lidem kolem vás. Soustředit se na konverzaci a klást otázky – a funguje to.

5. Nesnaží se někomu líbit

Není nutné, aby sami sebe chválili ve společnosti ostatních. Neodolatelným lidem to ani přijde na mysl. Uvědomují si, že přílišná snaha je nápadná a nevhodná.

6. Vidí rozdíl mezi názorem a skutečností

Vždy zachovají klid při hádce. Oni se nebojí mluvit otevřeně, ale zároveň tak aby ​​bylo jasné, že to není dané, ale pouze jejich názor. Měli byste pochopit, že existuje spousta chytrých lidí, a oni mají také své stanovisko.

7. Jsou skuteční

Oni jsou takoví jací jsou. Všechny přitahují upřímní lidé, kteří mohou být důvěryhodní. Nikdo nemá rád předvářku.

8. Jsou upřímní

Neustále být upřímný, není to tak jednoduché. K tomu, pokusit se mluvit špatně o lidech a vždy dělat to, co je nezbytné. Může to bolet, ale je to ta správná cesta.

9. Usmějí se

Lidé podvědomě kopírování řeč těla společníka. Chcete-li chcete usilovat o přízeň, jen usmějte při rozhovoru. Uvidíte, usměje se na váš.

10. Snaží se vypadat dobře (ale ne příliš)

Tito lidé pochopili, že snažit se vypadat dobře pro ostatní, je stejně důležité jako například uklidit byt před příchodem hostů. Je to znamení úcty. Ale nelpět příliš na svém vzhledu.

11. Jsou aktivní

Nikdy se nenudí, život je pro ně – dobrodružstvím, do kterého chtějí zapojit své okolí. To neznamená, že nemají problémy – vnímají je prostě jako dočasné potíže. Pokud se něco pokazilo přemýšlejte o tom, že další den bude lepší než tohle.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru