OurLive

Seriály pro ženy – 13 nejlepších seriálu pro ženy

Také občas nevíte na co kouknou když to teď s tím počasím opravdu moc nevychází? Zkuste kouknout na nějaký seriál ze seznamu upřímně viděla jsem všechny i když ne všechny do konce a rozhodně doporučuji každý z nich. A pokud už znáte všechy seriály z tohoto seznamu podívejte také na 13 seriálů, které by každá žena měla vidět.

Sex and the City

Sex ve městě

Sex ve městě je takový seriál který asi zná každá z nás. tak asi není třeba moc představovat navíc serial pokračuje dvěma filmy.

IMDB: 7,1

CSFD: 62%

Desperate Housewives

Zoufalé manželky

Šíleně populární americká série, kterou lze určitě nazvat jak drama, tak komedií. Tento příběh zaujme publikum doslova od prvních minut první série. To je přirozené, protože děj seriálu je blízký mnoha moderním ženám, protože každý z nás se nejvíce zajímá o stejné otázky: Jak vytvořit zdravou a silnou rodinu? Jak vychovávat děti? Jak udržovat vášnivý, láskyplný vztah se svým manželem? Jak navázat vztahy s přáteli? Jak (a kde), můžete zachovat svá vlastní tajemství a tajemství jiných lidí?

IMDB: 7,4

CSFD: 73%

Lipstick Jungle

Džungle rtěnek

Seriál vyprávění romantické příběhy třech úspěšných podnikatelek z Manhattanu. Wendy pracuje jako režisér produkčního studia, které neprochází nejlepším obdobím. Další hrdinka, Nico, nemá žádné menší problémy. V práci redaktorky poměrně populární publikace má štěstí, ale její osobní život nejde dobře. Její manželství prasklo ve švech. A třetí se pomalu hroutí kariéra.

IMDB: 6,5

CSFD: 54%

Mistresses

Milenky

Tato série je poněkud podobná legendárnímu sexu a městu, protože také vypráví o nejlepších přátelích, jejichž životy jsou plné milostných příběhů, vzestupů a pádů a neuvěřitelných dobrodružství. Katie, Shabban, Trudy, Jessica jsou velmi odlišné, ale i přesto jsou k sobě velmi připoutané.

IMDB: 7,1

CSFD: 68%

Army Wives

Army Wives

Army Wives je americká dramatická série, která sleduje život čtyř armádních manželek a jejich rodin. Seriál je poutavý a vtáhne vás do děje.

IMDB: 7,2

CSFD: 54%

Cashmere Mafia

Cashmere Mafia

Zvláštností hrdinek je, že překonávají všechny překážky, které pro ně život připravuje, a ukazují, že osud je nerozbije, přežijí, bez ohledu na cokoliv. Každá z nich vždy vypadá skvěle, obléká věci z nejnovějších kolekcí nejznámějších designérů na světě, nevěnuje pozornost názorům jiných lidí a hrdě s hlavou vztyčenou dělá vše pro to, aby zvítězila. Komediální scény dávají tomuto příběhu zvláštní kouzlo. Každá dívka pochází z malého města, aby dobyla šílený New York. První věc, kterou dělají, je najít práci. Zoe se stává účetní, Caitlin se stává slibnou obchodnicí, Mia začíná budovat vydavatelství knih a Juliet provozuje hotel. Osud však dívky tak nepodporuje, jak by se mohlo na první pohled zdát. Před nimi je spousta nepředvídatelnosti. Jedna z nich bude muset opustit výchovy dětí, druhá ztratí svého milence, ale zaujme velmi příznivé postavení ve společnosti, třetí pochopí, že je ženou netradiční sexuální orientace a čtvrtá je nevěrná svému manželovi. A jediné, co v jejich životech zůstává, je přátelství.

IMDB: 6,5

CSFD: 61%

Cougar Town

Město žen

Teto seriál obsahuje prvky melodramatu i komedie. Sledování každé série je skvělý způsob, jak si odpočinout od shonu života a užít si skvělou komediální atmosféru. Hlavní postava se jmenuje Jus, je jí čtyřicet a ve svém životě hodně trpěla. Vdala se velmi brzy, ale její vyvolený byl prostě smolař. Jus se rozhodne rozvést se a vychovávat dospívajícího syna sáma, vyrovnat se se všemi problémy, které se objeví. Ale věří, že přijde její čas štěstí. Časem hrdinka pochopí, že život je krásný ve všech jeho projevech, a ocení každou událost v jejím životě.

IMDB: 6,9

CSFD: 73%

Gilmore Girls

Gilmorova děvčata

Děj se točí kolem života maminky Lorelai a její dcery Rory Lee, která žije v malém městě v Connecticutu. Jejich život je plný lásky, přátelství, laskavosti a pozitivních emocí a problémů. Lorelai je mladá matka, protože porodila v 16 letech. Svou dceru se jí podařilo vychovat velmi důstojně. Vztah matky s její dcerou lze nazvat ideální, protože mají hodně společného – od svých oblíbených filmů a stravovacích návyků až po pohled na život. Na první pohled se můžete rozhodnout, že jsou sestry. Jejich život je nicméně nepředvídatelný a plný překvapení. Na tomto seriálu jsem vyrostla a myslím si že pokud jste ho ještě neviděly tak právě v tomto sychravém období je to ten správný seriál která vám vykouzlí úsměv na tváři.

IMDB: 8,1

CSFD: 72%

Big Little Lies

Sedmilhářky

V této sérii bylo všechno, a stala se okamžitě hitem roku. Významní herci velkých filmů (Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley), kteří hrají na nejvyšší úrovni, krása a přetvářka příměstského prosperujícího života, intriky a drby, zločin, špinavá tajemství prosperujících rodin. Na školním plesu někoho zavraždili, ale nevíme, kdo je oběť. Série nám vypráví příběh malého města několik měsíců před tragédií. Všechno to začíná, když do města dorazí nová obyvatelka se svým mladým synem. Vražda je s ní a jejím tajemstvím jasně spojena.

IMDB: 8,5

CSFD: 86%

New Girl

Nová holka

Tento seriál je dobré sledovat po náročném dni, protože je tak jasný a zábavný, že není možné zůstat lhostejný. Trochu sentimentální, ironický, romantický. Čeká vás složitost sexuálních vztahů a střet mužských a ženských světů a otázky přátelství a lásky. Jessica se rozešla s chlapem po jeho zradě, naléhavě potřebuje najít bydlení, ale s platem učitelky základní školy to není snadné. Nalezne skvělou možnost, pouze její sousedé jsou tři kluci. To jak se muži učí všechny ženské věci vás pobaví, a zároveň ji radí, jak se chovat s kluky, oblékat rande a ne bláznit se. Celá tato společnost se vždy dostane do různých problémů, vtipných a někdy i trochu smutných. Pokud jste ještě neviděli a mate náladu na něco lehkého rozhodně zkuste tento seriál.

IMDB: 7,7

CSFD: 70%

G.C.B.

G.C.B.

Nenechte se oklamat takovým rustikálním názvem, seriál stojí za to a má vysoké hodnocení. Možná to vysvětluje skutečnost, že se na něm podílel Steel Magnolias. A je tu vše, co potěší naše ženské srdce: stylové a drahé interiéry, krásné věci a móda, ženské drby a intrigy, přátelství a samozřejmě láska. A je tu Texas, jak je obvyklé v vtipech: povinné je chodit do kostela, mít zbraň v ženské kabelce, perfektní účes a make-up, i když jdete do obchodu za rohem, důležité vlastnosti: arogance a úzkoprsost. Hlavní postava Amanda přišla o manžela. Je nucena se dvěma dětmi vrátit do své historické vlasti – do Dallasu. Tady byla jiná osoba: nejoblíbenější dívka ve škole, z bohaté rodiny, královna plesu, která s jedním zvednutím obočí mohla zničit pověst kohokoliv na škole. Nyní je jiná, ale obyvatelé si pamatují její hříchy. Amanda se bude muset znovu naučit, jak žít v Texasu a odolávat vůli svých bývalých spolužáků, kteří na ni celou dobu měli zub.

IMDB: 7,0

CSFD: 62%

Suits

Kravaťáci

Pokud v „dobré manželce“ (psala jsem v článku seriály které by mela vidět každá žena) pozorujeme růst hlavní postavy z přišlápnuté ženy v domácností na žraloka právnického světa, pak v „kravaťáci“ můžete koukat na hezké muže v právnickém světě. Všichni jsou v kostýmech, sebevědomí a svůdní, prvotřídní a ambiciózní. Samouk právník Mike, který se během neúspěšného prodeje drog snaží skrýt před policií, dostává se na pohovor v advokátní kanceláři. Na rozdíl od skutečných absolventů, kteří vyrostli ve skleníkových podmínkách, je Mike chytrý, zná svět a má až neuvěřitelnou paměť. Proto ho jeho šéf Harvey – prvotřídní právník, vezme do práce. Netrápí se, že ten chlap nemá vzdělání, je připraven ho krýt. Harveyovy zkušenosti a Mikeova skvělá mysl vytvářejí nejlepší americké právnické duo.

IMDB: 8,5

CSFD: 87%

Entourage

Vincentův svět

Příběh o úspěchu mladého talentu – herce Vincenta Chase. Klasika americké kinematografie je o tom, jak chlapec, který vyrůstal v New Yorku, se sláva slavný a veřejně uznávaný. Neodolatelná touha ho nutí spolu s několika přáteli plnit americký sen v tak krutém, ale vyhledávaném Hollywoodu. O úspěch v šoubyznysu se pokouší i Vincentův Bratr i jeho přátelé. Kteří popadnou jakoukoli, dokonce i nejchudší šanci, aby to nějak dokázali. Pouze na Vincenta se však štěstí usmívá – po zobrazení reklam se mu podařilo přilákat pozornost producentů. Jedno dobré ráno se Vincent probudí a uvědomí si – tady to je! Je v Hollywoodu a je bohatý a slavný. Užívá všechny příležitosti, aby cítil kouzlo hvězdného života, ale přesto nezapomíná na své věrné přátele a společníky na cestě ke slávě.

IMDB: 8,4

CSFD: 56%

Jestě potřebuješ další typ na večer další seznam serlánů pro ženy

Pokud tě zajímají filmy a seriály, na které koukám sledujte mě na instagramu do stories dávám často aktuálně koukané serialy a filmy, u kterých se rozhodu strávit večer.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru