9 triků na módní na sezónu jaro-léto

20
fb-share-icon20

Každou sezónu, návrháři přidávají do mody nějaké nové triky: obrovské šátky, přikrývky, tenisky, poté kožešinovou vestu.

Na OurLive.cz jsem shromáždila některé módní trendy pro nacházející jaro a léto pro vás. Vyberte si něco, podle svého vkusu.

 

Květinovým motiv

Hot ? . . For shopping link in Bio

A post shared by Insta Lady Zone (@insta_lady_zone) on

Květinový motiv – jiný způsob, jak ozdobit a sezónu bez květin. Květinová romance měla podobu vzdušných šatů, letních sukní, obléhaných kostýmů a hedvábných šatů, kombinující hlavních trendy sezóny. Vše dohromady vytváří efekt lehkosti a jednoduchosti.

Sexy nohy

https://www.instagram.com/p/BSk5uXCDc5U/

Co by mohlo být více sexy než vysoké rozparky na dlouhých šatech? Stále častěji, stylisté nabízejí odhalující oblečení. Každoročně hvězdy jsou odvážnější. Rozparky jsou každým rokem vyšší.

 

Žlutá barva

https://www.instagram.com/p/BSoAJagBh0g/

Žlutá – jeden z módních trendů nadcházející sezóny jaro-léto. To je nejlepší antidepresivum pro ty, kteří jsou unaveni zimní šedi a sní o krásném slunci slunci. Snad nejlepší část tohoto trendu je, že může být vykládán jako cokoli. Z tohoto důvodu je nutné pochopit, co to bude vypadat skvěle ve žluté a snadno se vejde do vašeho šatníku je sezónní.

 

Volány a volánky

Cute? . . For shopping link in Bio

A post shared by Insta Lady Zone (@insta_lady_zone) on

Style @fashion.bureau ⚪️? ( pic: @miss_gunner )

A post shared by The Offical Wish List Shopping (@chic_wishlist) on

Volány a volánky jsou vždy symbolem romantiky a rafinované ženskosti. Jsou schopny poskytnout zvláštní kouzlo a půvab každému stylu. Vyberte si podle svého vkusu: objemné volány nebo lehké romantické vrstvené volánky. Ale výběru velikosti a pamatuje na proporcionalitu součástí a stylu!

Asymetrie

Like style?? ? @pepamack Tag your friends and comments ✔️

A post shared by The Offical Wish List Shopping (@chic_wishlist) on

Asymetrie – nejodvážnější z módních trendů. Je to chuť svobody od konvencí tradičních linií a tvarů. To je příležitost, být sama sebou i v klasických trendech. Je to způsob, jak dobýt svět jen s jedním kusem šatníku.

Objemné rukávy

Strike Waist Tie Dress | #saboskirt Our fave tie dress to date ??

A post shared by Thessy & Yiota (@saboskirt) on

Effortless striped playsuit = a summer must have ✔️✔️✔️ @saboskirt #saboskirt

A post shared by Maisie Jones⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ (@mais_jo) on

Móda naobjemu, rozšířené rukávy nevyvolávají v nás nic jiného než radost. Siluety získávají výstřednost a ženskost, a nemůžeme ignorovat, že je to perfektním řešením módních návrhářů.

 

Krystaly a flitry

Třpytivé, duhové, nápadné flitry, způsob upozornit na sebe, ale nosit je musíme s rozumem, nebo elegantní vzhled ve stylu Hollywoodu 30. let se hned proměnit v noční můru z 80. let. Chcete-li se zdůraznit v podobě flitrů, vyberte jeden kus šatníku, například top nebo sukně – takže obraz bude originální, ale není přehnaný.

 

Kovový

Stříbrná metalíza – je to především barva látky, díky které se celý vzhled stává skutečně fascinující a futuristický. A teprve potom příslušenství. Důležité: stříbrné ve vzhledu by mělo být co nejvíce, jak je to možné, takže bez obav zvolte stříbrné šaty, sukně a košile, ve kterých se bude vše, co se děje kolem vás odráží jako v zrcadle.

Hluboké výstřihy

Like?✔️ @tigermist ✔️ New arrivals. Tag your friends who like this style! ✨ @tigermist ✔️ . . . . . For shopping link in bio.

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀• FASHION & STYLE • (@insta_fashion_world) on

#LIKE ✔️ Style @fashionedchicstyling via @style_by_karo •

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀• FASHION & STYLE • (@insta_fashion_world) on

Další trendy řešení pro sezonu návrháři jednomyslně uznali výstrihy na oblečení v těch nečekaných místech. Hlavní věc v názoru designéru, nebát se a umožnit ostatním, aby se podívali. Dalším bonusem: výstřihy dokonale ladí s jakýmkoli potiskem.

20
fb-share-icon20