OurLive

Black Friday a Hyper Mondey

Už za týden nás to čeká začnou největší slevy nejen online kromě H&M se těchto slevových akci účastní většina obchodů a značek. Právě Velké slevy většinu lidí vedou k tomu, že se dá koupit něco co vlastně ani nechtěli. Ale pro některé z nás je to způsob, jak nakoupit za pěkné peníze přesně to co potřebujeme.

Seznam

Ano říkám to pořád a pořád dokola. Pokud máte seznam a představu o tom co vám právě chybí v šatníku nakupování je mnohem jednodušší. Já si svůj seznam obnovuju pří každém třídění šatníku i když letos jsem netřídila. Jen věci jako rifle a kalhoty schovala daleko do skříně, když se do nich stejně nevejdu. Ale v ledu už je snad zase sundám. Ale svůj seznam top věcí mam i když nevím, jestli se mi podaří něco z toho vybrat.

Dárky

Takové slevy jsou skvělou příležitostí pro nakoupení daru pro naše blízké. Já většinu oblečení kupuju právě na takových slevách. Bud na black Friday ale také na začátku léta, když se vyprodává zimní kolekce hlavně panské a dětské věci ale i základní věci pro sebe takové ty co nepodléhají trendu.

A jak správně nakupovat při velkých slevách?

Mam vyzkoušenou super taktiku sednou k počítací týden ale klidné i dva před slevovými dny. Vytáhnu svůj seznam a oblíbené weby, pokud najdu to co potřebuju buď přidám do oblíbených a nebo nechám otevřeno v záložce. A pak se podívám i na to co bych mohla darovat. A záložky nechám otevřené až do slevového dne ještě je možné je vykopírovat do poznámek nebo tabulky.

Závěrem

Čím víc seznamů mám připravených předem tím spíš nakoupím s rozumem a neutratím za zbytečnosti. Já připravuju seznam i pro dárky i pro domácnost.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru