OurLive

Nákupy Mango

Všem pravidelným čtenářům se omlouvám, že o mně teď chvíli nebylo moc slyšet. Oteplilo se a protože sama mám moc rada domácí zeleninu tak jsme přepravovali truhlíky a jiné a místa pro sázení.

A protože jaro a podzim je ideální období kdy uklízíte zimní věci a vytahujete ty letní a v tu chvíli mate relativně přehled o tom co vám opravdu v šatníku chybí a co byste si chtěla pořídit. Například já si píšu seznam věcí, které mě opravdu chybí a ty pak hledám v různých obchodech. A kromě toho seznamu mě vždy chytne nějaký moment v módě, které je mi blízký a opravdu bych chtěla takovou věc která se da považovat aktuálně spíše za trend. A tak to bylo i s letošními nákupy.

Moc sem chtěla boty Converse a koupila jsem asi 4 páry na e-shopu a všechny vrátila, protože mě nesedli ani jedny. Budu muset zajet do kamenné prodejny a tam vyzkoušet. I když mně peníze ještě nepřišli myslím, že obchod Eobuv je velmi pohodlný pro takové online nakupování.

Tak a teď k tomu podstatnému, a to Mango mám velice ráda věci z obchodu Mango i když nad kvalitou je třeba se někdy zamyslet. Navíc se mi moc libí jejich e-shop je pohodlný a přehledný, mnohem víc než třeba obchod Zara. Věci Zara se mi taky libí ale většinou jsem z jejich e-shopu dost nešťastná a raději nenakoupím než se trápit s hledáním. No a někde uprostřed je pro mě H&M, nakupovat online se dá ale zázrak to není Tak z toho logicky plyne, že když hledám věci v mass marketu tak jako první navštívím Mango.

Měla sem neuvěřitelnou radost z Lněného kostýmku, když jsem ho pořád ještě viděla dostupný, a upřímně to bylo moje největší zklamání. Ještě takový malý trik: Když sbírám nějaké trendy do článku procházím hodně obchodů no a někdy je prochází i jen tak že třeba hledám tu ideální košili. Pokud narazím na něco, co se mi libí tak di to dám do oblíbených a postupně o té věci přemýšlím s čím ji nosit a kam. Pokud se mi ještě libí tak při nějakém nákupu ji koupím, pokud ještě je skladem.

K samotnému nákupu koupila jsem si sandálky takové do města na léto, kostýmek lněný sako + bermudy, bermudy z eko kůže, kardigan.

Bermudy z eko kůže jsem musela vyměnit za menší velikost. Ale jinak sem se rozhodla je nechat. Mějte na pamětiže jsou razantně vetši než uvadí velikost. Jinak mam v planu nostit s bílými kozačkami

Lněný kostýmek no barvou k sobě vůbec nesedí. Kvalita ušití je také smutná, v různých švech trčí nitky. Ale především ta barva to že to nevypadá jako jeden kostým, ale jako kombinace tech věcí, co jste našli doma. Pokud máte v planu kupovat tak mějte na paměti. I když je pravda že když jsem potom zašla na web a pozorně prohlédla fotky opravu se barva liší jen v realitě se liší mnohem míc než u Mango na webu. Takže kostýmek se vrátil. A sandálky se mnou nakonec zůstali myslím si, že budou pohodlné je tahat celý den po městě.

  • Sako Mango zde
  • Bermudy Mango zde
  • Sandály Mango zde

Kardigan ten jsem ani nenafotila tak se mi nelíbil, že sem ho zabalila hned jak sem jej oblékla.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru