OurLive

Recenze Reclar peeler

Už se na tento článek chystám dlouho. Chtěla jsem jej vydat ještě v době karantény, ale tak nějak mi k němu nedošli ruce a dnes je tady. Kdo mě sleduje na instagramu určitě viděl, že jsem dostala krásný dárek, a to sadu od společnosti Reclar.

Upřímně v první moment jsem se k tomu odnesla hodně skepticky, že by malý přístroj a kosmetické přípravky dokázali nahradit vaši kosmetičku. A víte co? Rozhodně ano. Kvalitního dermatologa ne ale běžnou kosmetičku to levou zadní.

Po prvním použité jsem nadšená opravdu nebyla zdálo se mi, že nečistí dostatečně hloubkově a vůbec se mi nedařilo vyčistit problematické partie kolem nosu a nos samotný. Ale popravdě chce to jenom praxi a trpělivost.
Karanténa a zavření všech možných služeb ukázalo, že když přístroj používáte pravidelně navíc já sem přišla na takový malý lifehack pokud před čištění použijete peeling s kyselinou tak je mnohem efektivnější. (V tomto hodně slunečném období nedoporučuji muže způsobit pigmentové skvrny. A i v době, když není tolik sluníčka je opravdu po čištění pleti po peelingu používat krém s ochranným faktorem minimálně 50 a to i několikrát denně.)

Po prvním použití jsem to nevzdala hledala sem videa na YouTube se správným požitím různé návody, jak správně používat špachtli a zkoušela. Po měsíci asi dvakrát týdně čištění jsem pochopila, jak správně používat Reclar peeler. A jsem z něj nadšená není to až tak bez práce jako poležet u kosmetičky, ale mě osobně péče o pleť baví. Aktuálně používám přístroj jednou až dvakrát za měsíc pro to, aby pokožku udržovat čistou. A další možností modrého a červeného světla dvakrát i třikrát za týden.

Další možností peeleru Reclar

Mám ráda terapii světlem, navíc její účinky jsou i vědecky podložené, proto velmi ráda využívám i další dvě možnosti které nabízí peeler Reclar.

Popis světelné terapie světlem peeleru Reclar

Modré světlo pomáhá vstřebat kosmetická séra či masky hluboko do pokožky. Špachtle RECLAR odstraňuje akné a klidní záněty, postará se tak o zdravou pleť bez nedokonalostí. Často ji proto kupují i maminky pro své náctileté dcery.

Červené světlo efektivně zabraňuje stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu, vyhlazuje vrásky i drobné linky, které se mohou vyskytovat už od 30. roku života, a zajišťuje pružnost pokožky. Pomůže vám k zářivé, mladé pleti bez vrásek.

I když počáteční vklad není nejmenší za mě se rozhodně vyplatí.

1 názor na “Recenze Reclar peeler”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru