OurLive

Nejlepší stylové i trendové – Must Havy jaro léto 2022

Jaro nám začalo, a i počasí už se pomalu umoudřuje. Jak by mohla začít nová sezona bez jedinečného vyberu toho top co bude teď in. Mimochodem tohle je z mody moje nejoblíbenější část navíc milé dámy já mam letos skoro všechno už ve svém základním šatníku stačí jen hrábnou do skříně protože právě tento styl na přelomu devadesátých a nultých je můj osobní, který miluju.

Mini sukně

Tak mini se už opravdu chvíli drží v trendech jsou všechny délky, a tak zvané 30 cm i střední délky i prostě nad kolena mini je aktuálně na vrcholu své slávy a nejspíš tam ještě chvíli vydrží i když mini je populární v Instagramu ještě není dostatečně okoukaná. A pokud si chceš vybrat novou mini pouvažuj vybrat nejen minisukni ale kousek umění s třpytkami, mincemi přesně takovou, která bude tvořit sama outfit a kterou stačí doplnit základním oblečením.

Za mě krásně stylově vypadá mini s oversize. Ať už vybereš košili sako nebo svetr právě klasicky oversize bude tlumit  i křiklavou minisukni a přidávat tu správnou třešničku.

Výrazný svetr

Výrazný svetr se v trendech drží také už minimálně třetí sezonu, a to dovolilo obrovskému množství obchodů chytit se tohoto trendu takže výběr je absolutně neskutečný. Opravdu výrazný až křiklavý svetr je samostatný kousek outfitu, se kterým není důvod je složitě ladit všechno ostatní staří culík nebo i šiltovka, klasické džíny nebo legíny tenisky nebo klidné podpatek a kabelka nebo telefon do kapsy a vše žádné složité stylizovaní.

Mimochodem mám rady takové trendové kousky, co když přidám do svého zakladu tak to promění outfit.

Trenčkot

Tak to je sice klasika ale letos je mnohem vice ženský i když k mojí smůle ještě pořád spíše oversize a já mam doma vypasovaný po postavě, takže můj asi letos ještě poleží ve skříni i když uvidím možná vymyslím tu správnou kombinaci jak jej zapojit do denního života.

Kovbojské boty

I kovbojské boty by se už dali považovat za základní kamen dámského šatníku. Sama jsem ještě žádné nedokázala vybrat a ani se mi stylisticky moc nehodí. Takže pravidlo zní není třeba koupit všechno co křičí, že je na vrcholu své slávy. Jak ráda říkal trendy jsou hra, kterou nám nabízí si zahrát, ale je to pouze naše volba jestli hrát chceme nebo ne. Navíc styl je věčný a jedinečný.

Hobo kabelka

No co k ní dodat je to právě ta kabelka do které se vejde skoro celý život a hodí se do právě, s dětmi na hřiště, pojme i velké množství plenek takže má místo byt i u mamky na mateřské dovolené. Já do ní dokážu vecpat malý nakup skoro celý.

Hobo je měká středně velká až velká kabelka a chtěla jsem ti tu nejakou vybrat, ale je toho takové množství že sem se nedokázala rozhodnout a z tech značek teré bych ráda upřednostnila jsem zase nenašla nic hezkého takže tady nedoporučím a neporadím.

Trhané rifle

Móda se vzpamatovala a jsou zpátky klasice rovné nebo do zvonu potrhané spíše oversize džíny. No není to báječné. Rozhodně si ještě jedny přikoupím protože kvalitní rovné dříny potrhané jsou takovou věčnou záchranou pro mě když už opravdu nevím co si obléct vždy vyhrají rychle a svetr nebo mikina a na ni saka nebo klidné tričko a kožená bunda prostě klasické džiny jsou boží a potrhanost dodává správnou třešničku.

Džíny s roztrháním wide leg ZARA

Džíny s roztrháním wide leg ZARA

Loose Straight High Jeans H&M

Girlfriend Regular Jeans H&M

Jak se vím vyběr oblečení libí víc? Aktuální nabídka eshopu nebo spíš obrázky z přehlídkových mol?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru