OurLive

Recenze HairPlus FacEvolution

Ti co mě sledují na Instagramu už víc jak měsíc ví že jsem si pořídila nebo vlastně abych byla přesnější jsem dostala Hair plus FaceEvolution.

Začnu od začátku. Asi před rokem ke mě přijela máma a první můj dotaz když jsem ji viděla byl kdes přišla k tak dlouhým řasám. Tak mi udělila že ji její kosmetička doporučila výrobek Hair plus FaceEvolution a používá ho již tři měsíce.

První nanesení HairPlus FacEvolution

Trochu mastná konzistence přípravku se pomocí štětečku na vršku výrobku jednoduše nanáší. Tak jsem po náročném dni po tom co jsem dokončila svoji večerní rutinu své péče o pleť jsem nanesla výrobek HairPlus FacEvolution na vrchní víčko oka na hranici růstu řas.

Jak se ráno ukázalo pro moje oči to byla zásadní chyba. Zbudila jsem se s oteklýma a červenýma očima jako kdybych proplakala no minimálně tři dny.

Další používání HairPlus FacEvolution

Po první zkušenosti jsem posunula celou péči o pleť včetně použití HairPlus FacEvolution na dřívější čas zhruba 1-2 hodiny před spaním. Tím jsem se víceméně vyhla oteklym očím.

Výsledek používání HairPlus FacEvolution

Výrobek používám už víc než měsíc ale výsledek byl vidět už po prvních 14cti dnech. Řasy se staly pevnější delší ale v mém případě ne hustější. Ale i tak jsem s výsledkem nadmíru spokojená. Řasy mám delší o 2-3 mm a v případě řas je to opravdu viditelný výsledek. Myslím že výrobek opravdu stojí za to do nej investovat.

Plán používání HairPlus FacEvolution

Po rozhovoru s mámou která tento výrobek používá už víc než rok a půl. A je s ním sice spokojená ale říkala že první rok to bylo tak, že řasy vyrostli moc dlouhé jak teď mě a asi za 6 týdnů vypadali a pak zase vyrostli. Ale teď už takový výsledek nevidí a řasy jsou o něco kratší než na začátku ale delší než před používáním přípravku.

Po dlouhém zkoumání internetových recenzí jsem na použití výrobku připravila plán aby si pokožka na to příliš nezvykla. Ideální používání je dva až tři měsíce na začátku ale protože se u mě výsledek dostavil už za 14 dní a beat za měsíc jak se většinou uvádí zkrátila jsem tuto domů na měsíc a jeden týden.

Poté udělám pauzu nadváhou týdny a budu používat zase dva týdny a následně dva týdny pauzu a jeden týden používaní.

I když někde uvádí že je správné používat HairPlus FacEvolution ze začátku tři měsíce a pak požívat vždy měsíc a mít měsíc pauzu.

Můžete si vybrat podle ceny například na Hourece zde.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru