OurLive

Recenze HairPlus FacEvolution

12 Pro , 2018

Ti co mě sledují na Instagramu už víc jak měsíc ví že jsem si pořídila nebo vlastně abych byla přesnější jsem dostala Hair plus FaceEvolution.

Začnu od začátku. Asi před rokem ke mě přijela máma a první můj dotaz když jsem ji viděla byl kdes přišla k tak dlouhým řasám. Tak mi udělila že ji její kosmetička doporučila výrobek Hair plus FaceEvolution a používá ho již tři měsíce.

První nanesení HairPlus FacEvolution

Trochu mastná konzistence přípravku se pomocí štětečku na vršku výrobku jednoduše nanáší. Tak jsem po náročném dni po tom co jsem dokončila svoji večerní rutinu své péče o pleť jsem nanesla výrobek HairPlus FacEvolution na vrchní víčko oka na hranici růstu řas.

Jak se ráno ukázalo pro moje oči to byla zásadní chyba. Zbudila jsem se s oteklýma a červenýma očima jako kdybych proplakala no minimálně tři dny.

Další používání HairPlus FacEvolution

Po první zkušenosti jsem posunula celou péči o pleť včetně použití HairPlus FacEvolution na dřívější čas zhruba 1-2 hodiny před spaním. Tím jsem se víceméně vyhla oteklym očím.

Výsledek používání HairPlus FacEvolution

Výrobek používám už víc než měsíc ale výsledek byl vidět už po prvních 14cti dnech. Řasy se staly pevnější delší ale v mém případě ne hustější. Ale i tak jsem s výsledkem nadmíru spokojená. Řasy mám delší o 2-3 mm a v případě řas je to opravdu viditelný výsledek. Myslím že výrobek opravdu stojí za to do nej investovat.

Plán používání HairPlus FacEvolution

Po rozhovoru s mámou která tento výrobek používá už víc než rok a půl. A je s ním sice spokojená ale říkala že první rok to bylo tak, že řasy vyrostli moc dlouhé jak teď mě a asi za 6 týdnů vypadali a pak zase vyrostli. Ale teď už takový výsledek nevidí a řasy jsou o něco kratší než na začátku ale delší než před používáním přípravku.

Po dlouhém zkoumání internetových recenzí jsem na použití výrobku připravila plán aby si pokožka na to příliš nezvykla. Ideální používání je dva až tři měsíce na začátku ale protože se u mě výsledek dostavil už za 14 dní a beat za měsíc jak se většinou uvádí zkrátila jsem tuto domů na měsíc a jeden týden.

Poté udělám pauzu nadváhou týdny a budu používat zase dva týdny a následně dva týdny pauzu a jeden týden používaní.

I když někde uvádí že je správné používat HairPlus FacEvolution ze začátku tři měsíce a pak požívat vždy měsíc a mít měsíc pauzu.

Můžete si vybrat podle ceny například na Hourece zde.

Recenze Reclar peeler

Recenze Reclar peeler

29 Kvě , 2020

Korejský systém péče o pleť: 10 kroků k bezchybné pleti

Korejský systém péče o pleť: 10 kroků k bezchybné pleti

29 Lis , 2019

10 tajemství korejské péče o pleť

10 tajemství korejské péče o pleť

16 Srp , 2019

Tajemství dlouhého mládí – tajemství krásy

Tajemství dlouhého mládí – tajemství krásy

07 Čvn , 2019

Kosmetika na dovolenou na hory

Kosmetika na dovolenou na hory

05 Dub , 2019

Péče o pleť

Péče o pleť

16 Bře , 2019

Korejská kosmetika

Korejská kosmetika

14 Led , 2019

Moje každodenní péče o pleť – Večerní péče o pleť

Moje každodenní péče o pleť – Večerní péče o pleť

30 Srp , 2018

Jaký balzám na rty?

Jaký balzám na rty?

23 Kvě , 2018

Maska Dizao s kyselinou hyaluronovou

Maska Dizao s kyselinou hyaluronovou

07 Lis , 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *