OurLive

Seriály květen 2022

Čím víc se blíží krásní teplé a dovolenkové počasí tím míň skvělých seriálů vychází, Pomalu se připravuje na letní sezonu která většinou není bohatá na premiéry. Ale květen je ještě takový přechodný měsíc v mediálním světě a tak se mi podařilo najít několik skvělých novinek které rozhodně zpestří ještě stále proměnlivé počasí.

The staircase

Příběh natočený podle skutečné události kdy nenávisti zaslepená policie videla vraha jen v manželovi objeti a ani se nesnažila najít jiné důkazy k jinemu pohledu na vyšetřování došlo až když televize o slavném spisovateli začala natáčet dokument.

Star Trek: Strange New Worlds

A další přírůstek do slavného a tolik oblíbeného světa Star Treku. Vrátí se nám a všemi oblíbená postava Spocka. Podíváme se do hlubin vesmíru nejakou dobu poté co Dicscavery opouští svůj čas a skáče do budoucnosti.

The Wilds

Druhá řada seriálu o dívkách které ztroskotali na pustém ostrově a snaží se přežít.

Stranger Things

Čtvrtá řada kterou jsem opravdu čekali neskutečně dlouho a tak jsem zvědavá jestli poslední řada tohoto sci.fi serálu bude opravdu stát za to.

Obi-Wan Kenobi

I když Disney nemá moc cit pro sci-fi a vetsina jeho snímku od pořízení společnosti Lucas films bylo spíše k naštvání ve světě seriálu se společnosti daří o něco víc. I když hodně tvůrčí sklamy že se bude jednat opravdu o miniseriál ze 4 dílů a asi je bude možné vidět za jeden deštivý jarní večer i tak se na každý seriál světa Star Wars těším. Navic se nám na obrazovky vrátí Obi-Wan kterého zahraje herec z původních filmů.

Angelyne

Relativně zvlastí snimek od kterého si slibuji hloupou komedii u které se dá vypnout po dlouhém dni ale uvidíme jak se to podařilo pojmout tvůrcům. Trochu vypadá jako seriál Pem i Tommy. Vypráví o dívce která jednoho rána se objevila na billboardech a tím se stala slavnou.

The Time Traveler’s Wife

V překladu žena cestovatele časem, zní přece skvele od první zmínky o tomto seriálu jsem se na nej neskutečně tešila. Když se ovšem začalo objevovat čím dál víc informací tak si nejsem jistá jestli se bubec budu dívat. Nebude se totiž jednat tolik o sci-fi ale o romantické drama a to není tak úplně můj žánr.

Made for Love

Druhá řada trochu bláznivé sci-fi komedie. Především pro ty co mají naladu na troch černý podpásový humor. Je to super volba když je nálada zasmát se něčemu absurdnímu.

The Lincoln Lawyer

A poslední trochu neobvyklý seriál pro můj blog ale trailer se mi líbil a právě proto jsem se rozhodla jej také do seznamu zařadit.

Zapomněla jsem na seriál na která se těšíš právě ty? Poděl se o něj v komentáři Určitě i další milovníci seriálu si rádi rozšíří seznam “na co se podívat”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru