OurLive

Seriály říjen 2022

když to celé vypadá že má být hromada zábavy šak říjen je vždy bohatý na nové seriálové snímky bohužel letos jsem měla celkem problém vybrat něco co by opravdu stálo za to.

Glitch

Korejský seriál, která je tak trochu sci-fi tak trochu komedie. Přítel hlavní hrdinky zmizí za podivným světlem a ona se ho snaží najít s pomocí různých lidí kteří věří na UFO.

Podobný snímek již byl před pár lety natočený pod názvem Now apokalypse.

The Midnight Club

Hororový seriál zaměřený spíše na mladistvé. Nemocné rakovinou děti pošlou na speciální kliniku, která jim má dokázat pomoci. Sedm z nich se začne scházet v noci, aby si povídat strašidelné historky a dohodnou se, že ten kdo to nepřežije musí podat zprávu ze záhrobí. A podivné věci se opravdu začnou dít po smrti jednoho ze skupiny.

The Winchesters

Sponov k seriálu Lovci duchu. Seriál bude vyprávět příběh rodičů slavných bratru. Mě se seriál Supernatural líbil i když se poslední řady byli kvalitativně mnohem horší i tak jsem s nim prožila hodně let a tomuhle snímku dam rozhodně šanci.

The Peripheral

Ani popis ani trailer toho až tolik neřekne takže globálně se necháme překvapit. V daleké budoucnosti je přistroj, který nabídne ideálně zpracovanou virtuální realitu, ale hlavní hrdinka získává podezření ze jsou tam momenty z budoucnosti.

From Scratch

Tak v nějaký opravdu deštivý den trochu té jednoduché a banální romantiky ještě nikomu neuškodilo.

White Lotus

Seriál dostal druhou řadu ale bude se jednat o samostatný příběh, který nijak nesouvisí s tím prvním i když některé postavy uvidíme i tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru