OurLive

Seriály únor 2022

Tentokrát ještě jedna opravdu dobrá zpráva letos i v únoru nám mají streamingové platformy co nabídnout. I když právě z mého oblíbeného žánru sci-fi toho až tolik nebude minimálně v novinkách tak vychází i solidní komedie a skvělá biografie.

Reacher

4 února

Amazon

Seriál je postaven na sérii knih spisovatele Jima Granta. V centu děje je vysloužilý vojenský policista, který se vydal do malého městě vyšetřovat vraždu, ale chvíli po příjezdu se sám ocitá ve vězení, protože právě jeho začínají podezřívat. Nakonec se mu daří přesvědčit vyšetřovatele, že on s tím opravdu nemá nic společného a dále jim pomáhá s vyšetřováním.

Pam & Tommy

2 února

Hulu

I když sehrály o celebritách mě vždy připadali nezajímavé, ale tento rozhodně stojí za to. Seriál vypráví příběh modelky Pamely Anderson a bubeníka skupiny Mötley Crüe Tommyho Lee. Jak ještě někteří ví pár natočil domácí video, které ukradli. Když zloději začínají chápat co to vlastně mají v rukách chtějí na tom samozřejmě zbohatnout a celebrity naopak chtějí svoje video zpátky. Tento únorový seriál je natočený jako komedie a první díl nevypadá vůbec zle.

Suspicion

4 února

Apple tv

Dlouho jsem váhala, jestli tento seriál zařadit do tohoto seznamu anebo vytvořit nový seznam seriálu pro ženy, a nakonec jsem se rozhodla ho zařadit tady. Vypadá jako skvělý dramatický snímek o vysoko postavení političce, které unesli syna. Únosci chtějí, aby za bezpečí syna prozradila nějakou strašlivou pravdu.

Severance

18 února

Apple Tv

A tohle je snímek, na který se osobně já hrozne těším. Zaměstnanci, kteří pracují v korporaci musejí si nechat implantovat do hlavy čip který zajišťuje, že si nepamatují, co dělají v práce, a naopak v prací nemají vzpomínky ze svého osobního života. Život hlavního hrdiny se změní v okamžiku kdy si k němu v kavárně přisedne muž, který tvrdí, že je jeho kolega.

From

20 února

Epix – distributor Netflix

Horrorový sci-fi seriál podobného typu jako byl Lost. Dlouho nebyl natočený kvalitní seriál s postupně rozmotávaným příběhem, a ano natočit takový seriál asi není jednoduché právě Lost je toho příkladem. Malé městečko nenechává nikoho, aby z nej odešel lidé se sice mohou dostat dovnitř ale dostat se ven nejde. Kromě toho v lesích něco žije a rozhodně tam není bezpečno. Na seriálů se podílí právě tvůrci seriálů Lost.

The Endgame

21 února

NBC

Očividně si Američané všimli úspěchu pairového domu a rozhodli se také natočit seriál a rozhodli se natočit svou věří o krádežích. Elena Federova bude jednou z hlavních postav, i když se nenachází na svobodě má přehled o tom co se děje, a dokonce organizuje krádež.

Vikings: Valhalla

25 února

Jedná se o spin-off k seriálu Vikings původní seriál se se stával opravu horší a horší z každou novou řadou a já sem jej nedokoukala. Ale na tenhle seriál se těším. Třeba tentokrát se mim podaří držet příběh.

Super Pumped: The Battle for Uber

27 února

Apple tv

A poslední tv show z novinek v tomto seznamu je Super Pumped s první řadou – bitva za Uber. Vypadá to, že apple tv bude točit každou řadu o jedné společnosti. Tohle je snímek mimo běžný pro mě žánr. Ale obecně mám ráda biografie společností i úspěšných lidí jako knihy ale tentokrát si snímek nenechám ujít.

Raised by Wolves

Druhá řada 3 února

HBO

Tady je jedna sporá sci-fi tvorba. První řada se mi zdála trochu táhla a že scenáristi se sami mírné ztráceli v momentech. Ale druhý řada už má 3 díly a očividně se jí daří držet dej mnohem lépe ale to se bude dát asi lepe zhodnotit na konci řady. A krátce o dějí po válce mezi věřícími a ateisty kdy že zničena země každá strana vysílá do vesmíru svou misi na přežití lidstva. Věřící vysílají plnou loď lidí a ateisti loď dvou androidů a embriony. Seriál je mix všeho v něm najdete umelou inteligenci, naboženství, nebezpečnou planetu i mimozemšťany.

Space Force

Druhá řada 18 února

Netflix

V 2020 roce vyšila první řada a jsem se k ni zezačátku odnesla hodně skepticky ale seriál mile překvapil. Pro začátek je to opravdu kvalitní komedie i když sama zrovna tento žánr neupřednostňuji, tohle je opravdu povedený komediální snímek. Skupina

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru