OurLive

Seriály září 2022

Tak oficiálně začíná seriálová sezona a září by mělo byt víc než bohaté na novinky i když já sem měla celkem problém posbírat adekvátní výběr podle mého vkusu. Ale snad si tu vybereš dost zajímavých snímku aby zkrášlit začínající podzimní počasí.

The Lord of the Rings: The Rings of Power

Začneme nejočekávanější novinkou roku. I když studio se maximálně dlouho snažilo držet děj v tajnosti tak už se ví že půjde především o vznik 9 prstenů. Už sem stihla vidět první dva díly a krásně zpracované i když já si osobně ještě asi dlouho nezvyknu na moderní trendy filmové produkce.

Wedding Season

Na svatbě někdo otrávil všechny hosty, A policie podezřívá milence nevěsty. Ten ovšem podezřívá samu nevěstu. Zajímavá černí komedie od Hulu.

Last Light

Něco se stalo s ropou. Trochu detektivní a hlavně politický seriál. 6ánr to má si obecně nový předapokalyptický 😊

Andor

Nový seriál StarWars má nový termín premiéry a podle dostupných informací by se mělo jednat o nejlepší seriál jaký zatím studio Lucas films spadající pod Disney natočilo. Tak se nechme překvapit i Když malý Yoda asi pořád zůstane pro mnohé favoritem.

Vampire Academy

Před mnoha lety jsem četla knížky a hrozně moc se těšila na film který byl neuvěřitelným zklamáním. Tak uvidíme jestli se seriálu bude dařit víc i když je vidět že už jen postavy vybrali velice daleké od popisu v knize ☹

Blood & Treasure

Druhá řada seriálu něco ve stylu Uncharted. Seriál se parádní a mě se líbil i když sem na něj narazila opravdu omylem spíš už ze zoufalství z toho, že září je tady a počet novinek je spíš k pláči než k oslavě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru