OurLive

Sluchatka XIAOMI – nejlepší nákup v roce 2019

I když sem mela za svůj život nespočet sluchátek a to jak drátových tak i bezdrátových. především se sluchátky u Číny jsem mela většinou problém. Nefungoval mikrofon, nefungovalo jedno ze sluchátek už když je přivezli a vlastně to nebyl až takový problém asi té Činy jak sluchátek obecně. Levně sluchátka žili maximálně několik měsíců a ty dražší pak sotva dva roky. Ale rozdíl v ceně téměř nikdy neodpovídal době výdrže dražších sluchátek.

Po tom co se přestali fungovat hned dvoje sluchátka z OMW v akci od MTV a to musím uznat že fungovali obě asi dvě nabytí jsem se rozhodla ještě jednou zkusit a objednat sluchátka na Aliexpresu.

Tentokrát i když hodně skeptická jsem našla sluchátka Xiaomi asi střední ceny. O tom, jestli se opravdu jedná o sluchátka Xiaomi se da spekulovat. Ale to nebyl můj cíl koupit značková sluchátka, ale sluchátka, co semnou budou rok až dva a přitom budou stát takovou částku kterou je možné zaplatit každé dva roky a nebude vás to štvát.

Vzala jsem si levnější variantu bez angličtiny.

Stejné sluchátka jako mám ja mužete koupit zde.

Sluchátka Xiaomi recenze

Sluchátka dorazili k mému údivu docela rychle i když to nebyly nejlevnější doprava i Aliexpressu jako jsem zažila. Myslím, že to bylo něco mezi 2-3 týdny

Sluchátka, jsou vlhku vzdorná. Tahám je i na procházku se psem semnou asi 10 krát solidně zmokli a pořád fungují skvěle.

Mají dobře funkční mikrofon.

Vydrž baterie výrobce uvádí že 11 hodin i když sem to chtěla stopnout tak sem mě to nepodařilo velice často je mam totiž v režimu pohotovosti třeba v prací že jsou zapnuté ale hudba mě nehraje jen mam jistotu, že nepropásnu hovor na který čekám. ale nabíjím je asi jednou za týden.

Na to, že jsem se na ně hrozně těšila dorazili úplně vybité takže do plného nabytí se mi nepodařilo ani zjistit jestli je dokážu spárovat s telefonem. Sluchátka se na byli asi za hodinu a půl. Spárovat s telefonem šli bez problému no a tady je ten zásadní rozdíl ušetřený dolar za to že se nejedná o global version sluchátka mluví čínsky. A tím mluví to jako opravdu při zapnutí pří vypnutí nebo když vám někdo volá.

Jednou v aute když sem to pustila manželovu do ucha. Říkal, že by za nějakou dobu asi přišel o rozum pokud by tak najednou z ničeho nic se mu do ucha rozezněla čínština ( při příchozím hovoru).

Pokud se rozhodnete koupit tyto sluchátka rozhodně zvažte možnost angličtiny při příchozím hovoru vám dokonce sluchátka čtou číslo které vám volá a v angličtině máte větší šanci, že to pochopíte.

Stejné sluchátka jako mám já můžete koupit zde.

Sluchátka Xiaomi mám už teměř jeden rok pořád fungují skvěle baterka vydrží dlouho a na to že je tahám v batohu někdy dokonce v kapse pořád fungují obě sluchatka. Navíc bezdrátové sluchatka jsou neuvěřitelně pohodlné. Začala jsem mnohem víc poslouhchat audio knížky ruzné přednášky nebo je pripojím k tabletu a k vření si pustím nejaký seriál nebo přednášku s videem.

Sluchátka Xiaomi mám už téměř jeden rok pořád fungují skvěle baterka vydrží dlouho a na to že je tahám v batohu někdy dokonce v kapse pořád fungují obě sluchátka. Navíc bezdrátová sluchátka jsou neuvěřitelně pohodlné. Začala jsem mnohem víc poslouchat audio knížky různé přednášky nebo je připojím k tabletu a k vření si pustím nějaký seriál nebo přednášku s videem.

Hodnotím sluchátka jako opravdu nejlepší koupi za celý rok 2019.

Sluchátka Xiaomi mám už teměř jeden rok pořád fungují skvěle baterka vydrží dlouho a na to že je tahám v batohu někdy dokonce v kapse pořád fungují obě sluchatka. Navíc bezdrátové sluchatka jsou neuvěřitelně pohodlné. Začala jsem mnohem víc poslouhchat audio knížky ruzné přednášky nebo je pripojím k tabletu a k vření si pustím nejaký seriál nebo přednášku s videem.

Hodnotím sluchátka jako opravdu nejlepší koupi za calý rok 2019.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru