OurLive

Trendové boty jaro/léto 2023

Už jsem tady chvíli neměla žádný článek o módě, a tak to napravím. Sama aktuálně zvažuju koupi nějakých trendových bot, a tak jsem prošla záznamy přehlídek a článku a také videí abych vybrala tom 7 trendu v obuvi které na nás cekají příští sezonu.

Asymetrický podpatek nebo platforma

Takový trend už tady byl a je velice zajímavý a elegantní doplní skvěle každý styl, ale nejvíc vynikne právě v minimalistickém stylu. Takže pokud tvůj šatník tvoři především zaklad a chtěla by jsi ses poohlédnout po trendové obuvi tak určitě mrkni na tento styl obuvi.

Mary Jane

Jsou to takové botky, které připomínají holčičí boty styl baletek s řemínkem. Je třeba nezapomenout na to že takový řemínek bude vizuálně zkracovat naší nohu, a tak je třeba trochu s citem je stylizovat. A v trendu jsou jak na podpatku, tak i bez podpatky tyto botky. Sama bych je ovšem nevybrala jsem relativně malé postavy a s narozením dítkem rozhodne nedostatečně štíhlá bych si je mohla dovolit nosit.

Klasické baletky

Víme že baletky patří do zakladu šatníku někdy jsou víc vidět na molech někdy míň ale obecně se nikdy nevytratí. A ano baletky opravu ukousnou trochu z naší výšky a i tady je důležité nejen je umět nosit ale hlavně je umet vybrat. Například taková klasika Chanel bezových baletek s černou špičkou nebude až tolik vizuálně zmenšovat a jestli je vybrat na nízkém podpatku tak o to víc se to na naší výšce vůbec nepodepíše.

Metalická saktura

Toto bude můj oblíbený trend této sezony. Hlavně jestli vybereš stříbrnou, a ne zlatou tak to bude klasická barva která se jednoduše kombinuje. Stříbrná je taková šedá která patří k základu.

Kovbojské borty

Opět a zase. Kovbojské boty se vrací mezí top trendy. Mě se trend libí, a hlavně v kombinaci „dress down“ s nějakými večerními šaty takový styl nošení dává tu správnou špetku rebelky do outfitu.

Super platforma

Vysoká platforma pod prsty a k tomu široký opravdu vysoký podpatek. Krásné ale asi trochu nebezpečné boty ale pokud si je můžeš dovolit směle do toho já taky zvažuju, že si jedny takové pořídím někde v mass market protože nejsem moc ochotna investovat hodně peněz to trendů.

Retro tenisky

Ideální trendové jsou teď Adidas gazelle.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru