OurLive

Trendy 2020: Vlasy | Barvy, střihy, účesy a samozřejmě doplňky

Modní mola neudávají trendy jen v oblečení a obuvi ale také ve stylu líčení, a střihy vlasů, a také trendové účesy. Zvažujete jestli se stříhat nebo nestříhat. A pokud stříhat tak jak. Nebo vás zajímá jaké účesy se dnes nosí. Nechte se inspirovat trendy účesy a střihy 2020.

Zajímají vás podzimní trendy více o nich zde

Mikádo

Střih který je vždy aktuální. Klasické mikádo se sice nadá považovat za trend 2020 protože je to klasika. Trendem pro letošní rok je objemné mikádo s jemnými vlnami.

Trendy účesy 2020

Takového objemu můžete jednoduše dosáhnout pomocí spreje se slanou vodou nebo jiných produktů pro objem.

Malý lifehack pro vás. Pokud máte obličej širší než by jste si přála, nechte si udělat prodloužené mikádo. Vizuálně vám to udělá tvář vic úzkou než opravdu je.

Trendy účesy 2020

A naopak pokud se vám zdá ze máte obličej spíš oválný upřednostněte kratší mikádo a dodejte mu víc objemu.

Trendy účesy 2020. Výhodou mikáda je to univerzální střih se kterým můžete dělat velké množství účesů.

Retro mikádo trendy účesy 2020

Trendy účesy 2020

Retro vlny vždy vypadají romanticky.

Perfektní hladké mikádo

Trendy účesy 2020

Perfektní uhlazené mikádo je velice elegantní a zvyšuje vás status o stupeň především pro lidi na které chcete udělat dobrý první dojem.

Ofina trendy střihy 2020

Ofina je už delší dobu v trendu. I když musím říct, že je celkem riskantní jít si ostříhat opravdu krátkou ofinu pokud si ještě ani neumíte představit jestli vám sluší. Tady je je pro vás jednoduchá pomoc – vyzkoušejte Clip in ofinu. V dnešní době je obrovský výběr nejen barev ale také tvarů. Můžete vyzkoušet trendový účes aniž by jste se pak trápila s odrůstáním ofiny.

Ofina personalizuje váš střih jak říkají světoznámí kadeřníci. To znamená , že i ten základní střih s ofinou bude vypadá víc originálním než bez ní.

Krátka ovina - trendy střihy 2020

Nebo můžete zvolit delší variantu. S takovou ofinou se vám bude mnohem jednodušeji pracovat.

Střih pot cut

Další trend střihů 2020 je pod cut v češtině se tomu říká hříbek nebo hůř stříh podle hrnce myslím že sem kdysi slyšela nebo také helma. Upřímně v angličtině to zní opravdu lépe.

Pot cut - Trendy účesy 2020

Herečka Charlize Theron v loňském roce chodila s tímto střihem asi tři měsíce v době kdy se točilo rychle a zběsile 9. A za tu domu stihla sklidit obdiv nejen svých fanoušků ale také obrovského množství časopisů a portálu, že jsem měla pocit že tento účes nosila celý rok. Takový účes vypadá elegantně především s klasickým melírem.

Střední délka vlasů

Dalším trendem účesů pro rok 2020 středně dlouhé vlasy. Většina lidí nema ráda tuto délku vlasů, říká se, že ani tam ani tam. Ale to není pravda spousta celebrit má v oblibě právě tuto délku protože už dovoluje větší hravost co se účesů samotných týká.

stření délka vlasů - trendy účesy 2020

Závěrem

Trendy a móda všeobecně je hra a vy sami rozhodujete jestli tuto hru chcete hrát. Nehoňte se za trendovými účesy celebrit. Například Kim Kardashian používá kvalitní drahé paruky. Prostě nebudete schopná stíhat nechat vlasy odrůst zase ostříhat nebo obarvit pokud se budete honit za takovou celebritou.

Mnohem důležitější je pochopit co přesně se líbí vám a co vám sluší. Která ofina a jestli vůbec vám sluší. Jestli se lépe cítíte s dlouhými nebo kratšími vlasy.

Úplně nakonec bych vás chtěla inspirovat trendovým účesem pro rok 2020 a můj nejoblíbenější trend účes vůbec.

Drdol se spuštěnými prameny

Drdol - Trendy účesy 2020

Nezapomínejte vytáhnout z drdolu několik pramenů, můžete je i trochu natočit.

Nechte se také inspirovat trendy účesy 2019.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru