OurLive

Trendy vlasy podzim zima 2020-2021

Letošní trendy na barvy vlasů tak i na účesy rozhodně ovlivnila karanténa. V módě jsou především tmavší barvy. Protože o tmavé vlasy je jednodušší péče a tolik nepotřebujete pomoc kadeřníka. Tmavou barvu dokážete nanést i doma svépomocí zatím co blond nebo melír tam reálně hrozí, že můžeme vlasy spálit. A s tím se také vrátil trend na odrostlé odbarvené vlasy. Ovšem hlavní módní barvou pro vlasy je letos čokoládová.

Čím dám víc je v módě vidět, že se módní návrháři snaží propagovat přirozenost v trendech jsou přirozené vlnité vlasy nebo dokonce účesy, které nepředpokládají objem například „ulízané culíky“. Ale největší radost sem měla z návratu opravdu hodně do strany pěšinky jako na přehlídkách Luewe.

Navíc z trendů úplně zmizel mírně pocuchaný nedbalý drdol, což je docela líto mě se velice líbil a opravdu hodně slušel především mladým dívkám v ulicích města. Drdol nahradily retro účesy s vlnami a drdoly které jsou opravdu vlas k vlasu. Tady mě trochu nesedí myšlenka nějaké přirozenosti, protože takový účes udělat není zrovna raz, dva… navíc udržovat ho v perfektním stavu vyžaduje nemalé úsilí.

No a novinkou této sezony jsou copánky a copy. At už krásné dlouhé copy, jen několik copánků ve vlasech na konci zavázané stužkou nebo nechané jen tak. Myslím, že to bude příjemná změna kterou snad uvidíme v ulicích. Na modních molech nekteré tyto účesy vypadaly opravdu jako umělecké dílo.

Trendy doplňky – vlasy podzim zima 2020 -2021

Z minulé sezony s námi zůstává trend na mašle a šátky které používáme povrch gumiček. Je to zajímavý trend, který se mi líbil už v létě do vlasů jsem zavazovala hedvábný šátek tím se mírně vizuálně prodlužují vlasy což při mé délce vlasů bylo moc fajn.

Nizký culík s rovnou pěšinkou

Drdoly – trendy vlasy podzim zima 2020-2021

Copánky a copy

Ofina

Pěšinka do strany

Zajímá vás móda a modní novinky podívejte se na 6 zálkadních outfitů na podzim a nechte se inspirovat některý z nich se může stát vaším oblíbencem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru