OurLive

Inspiruj se stylem Blake Lively

Blake Lively je americká herečka a modelka, známá především díky televiznímu seriálu Gossip Girl. Její postava Serena a její styl inspirovali nejen herečku ale i další celebrity.

Color block

Její přirozenou hravost lze vysledovat nejen v jejím úsměvu, ale také ve výběru šatníků v bohatých barvách. Blake ráda používá světlé barvy v oblečení. Herečka si často vybere jeden poutavý detail šatníku a spojí jej s klasickými barvami, jako je černá, bílá, šedá a béžová. Tato win-win kombinace, kterou Blake dovedně používá, ji často odlišuje od ostatních a dělá její outfit opravdu zajímavými.

Total white

Blake je fanoušek bílé. A tato barva jí proměňuje v anděla. Jemné šaty splývavého stylu, průsvitnost tkanin zdůrazňují ženskost herečky. Herečka upřednostňuje celkový bílý vzhled a přidává jen malé množství šperků a make-upu co nejbližší přirozenosti. Lodičky vypadající jako vyrobené z kovových materiálů zdůrazňují outfit a dotvářejí ideální vzhled.

Oversize

Blake Lively styl

Blake ocenila oversize styl, když se připravovala na mateřství. V této fázi se chce každá žena cítit pohodlně. Ale i po narození dítěte Lively nosí tento styl často v každodenním životě. Objemné svetry, ponča, kabáty, vesty – to je neúplný seznam oblíbených věcí z jejího šatníků. Útulné a objemné oblečení je nadčasové. Koneckonců s nimi můžete vytvořit složité vícevrstvé outfity, které budou nejen pohodlné, ale také stylové. Chcete víc vědět o oversize čtěte i tento člínek.

Kabáty i kardigany

Blake Lively

Blake Lively cení pohodlí a nezanedbává zdraví kvůli krásnému outfitu. Dlouho se učila vytvářet outfity tak, aby se oblékla do počasí a zároveň vypadala stylově. Tvídové oblečení, vlněné a kašmírové kabáty, pletené vesty a pláště spojené s džíny a klasickými polobotkami.

Pouzdrové šaty

Blake Lively

Pouzdrové šaty si získaly lásku mnoha žen a Blake není výjimkou. S různou délkou a barvou šatů herečka často používá tento střih jak ve společenském, tak v každodenním životě. Od sytě vínové, magické modré a klasické černé až po pudrově růžové, bílé a béžové odstíny – to je možná hlavní paleta barev, které Lively používá při výběru. Tento styl oblékání může zvýraznit ženskost a zvýraznit křivky postavy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru