OurLive

Trendy jaro – léto 2019 | Top 9 trendů

Vybrala jsem pro vás několik trendů jaro léto 2019. Nejuleželejší je že jsem vybrala pouze ty trendy které se opravdu dají nosit na každý den ve vašem běžném životě.

Total beige – trend celá v béžovém

Tady bych chtěla podotknout že odstíny béžové se skvěle nosí jsou velice pohodlné a patří k základním barvám. Jako pokaždé nejvíc radovaly komplety Max Mara, většinou se jednalo o světlé béžové odstíny a pískové odstíny. Kromě béžové také velmi často objevovaly mléčné odstíny nezapomeňte že mléčná barva je svěží a vždy vypadá ještě o stupeň víc elegantně.

U mass makret brandu skvěle vyplnili béžovou svou kolekci samozřejmě Mango.

Pokud budete v béžovou kombinaci doplnit nějakou jinou barvu ať je to bíla podívejte se jak skvěle vypadá právě bíla barva v celém béžovém outfitu.

Hotové komplety

 1. Sako – https://bit.ly/2DP4RPR | kalhoty – https://bit.ly/2t0sr5J
 2. Svetr – https://bit.ly/2G4DhAv | šaty místo sukně – https://bit.ly/2BfS07r | kozačky – https://bit.ly/2TtWPB6
 3. Kabát – https://bit.ly/2WBcDEo | kalhoty – https://bit.ly/2TnvDEa | Košile – https://bit.ly/2HM3vtc

Puntíky

Ještě snad nebylo ano jedno jaro aby na podiu nebyli puntíky. I proto vždycky říkám že puntíky patří do základních printů a je vhodné si jich všimnout i pokud tvoříte základ šatníků. Šaty a sukně v puntík jsou především základem každého jarního šatníku ale také patří mezi trendy jaro léto 2019

Co hledat v první řadě? Samozřejmě šaty. klasický je samozřejmě černý podklad a na něm bílý puntík. A věřím tomu že většina z nás má aspoň jedny takové šaty ve svém šatníku.

 1. Černé šaty drobný bílý puntík – https://bit.ly/2MICsO2
 2. Černé šaty bílý puntík – https://bit.ly/2MLBzo5
 3. Černé zavinovací šaty bílý asymetrický puntík – https://bit.ly/2G5Sz88
 4. Zelené šaty bíly puntík – https://bit.ly/2Rz36cU

Zkuste věnovat pozornosti i šatům z hnědým podkladem a bílimi puntíky. Vždy mi tato kombinace připomínal Julii Roberts ve filmu Pretty Women. Pamatujete? a to je film z roku 1990 a jak vidíme podobné šaty najdeme i mezi trendy jaro léto 2019-

 1. Hnědé šaty – https://bit.ly/2TqNDO3
 2. Hnědé šaty – https://bit.ly/2GjLlwC
 3. Zelené šaty s černými puntíky – https://bit.ly/2GkGfQn
 4. Zelené šaty s černými puntíky – https://bit.ly/2DPGQrW

Mango

 1. Fialoví překřížené šaty bílý puntík – https://bit.ly/2Be7OaU
 2. Plisované šaty s puntíky – https://bit.ly/2DRoOWh
 3. Puntíkované šaty s kolovou sukní – https://bit.ly/2GgNZTM
 4. Překřížené šaty s mašlí – https://bit.ly/2S2mRPo

Plisovaná

Dalším trendem jaro – léto 2019 je plisované látka ať je to sukně nebo celé šaty. Někteří z vás mají určitě radost protože jednu takovou suknu už mají ve skříni a můžou ji teď a nost a být v trendu. Ovšem pro ty z vás co ji ještě nemají možná nekupujte klasickou plisovanou sukni ale zkuste koupit něco aktuálního. Nebo aktuálním střihům dejte šanci než se rozhodnete pro klasiku. Nejvíc populární jsou dnes modely kdy vrch sukně je z hladké až uplý látky a teprve spodní část sukně je plisovaná, nebo s nějakým klasickým vzorem případně v metalické barvě.

 1. Asymetrická sukně ASOS – https://bit.ly/2DPiEpz
 2. Sukně ASOS – https://bit.ly/2Hj3Lj0
 3. Sukně tigří vzor ASOS – https://bit.ly/2D0AjZQ
 4. Sukně mango béžová – https://bit.ly/2UAMp2K

Velké kapsy styl Safari

Mezi trendy jaro – léto 2019 mezi celkem výrazný trend patří overaly s velkými kapsami ve stylu safari. Ale protože já nejsem moc fanouškem overalů protože uznejte že pokud nejdete na max dvě hodinky ale na delší dobu někam do společnosti jsou věci které jdou s overalem hodně složitě. Navíc jen malému procentu žen opravdu sluší kombinézy, a to především těm štíhlým a vysokým jako z modního mola.

Ale pokud jde o velké kapsy tak mango má samozřejmě také pár kousků.

 1. Vlněná svrchní košile – https://bit.ly/2t5PxrD
 2. Košile s nakládanými kapsami – https://bit.ly/2UDejeJ
 3. Kožená bunda s kapsami – https://bit.ly/2WBaMiC
 4. Vyšívaný kabátek oversize – https://bit.ly/2RzqKGv

Nejednodušší co se dá nosit v tomto stylu jsou klasické kapsáče i když najít hezký model dámských kapsáčů je celkem výkon. Jediné snesitelné co jsem našla byli Tchibo a ty jsou vyprodané tak až narazím na jiné určitě doplním.

Síťkované šaty

Tyto trendy jaro léto 2019 jsou návratem do minulosti ve stylu „našla jsem v babčině skříni“. Ale určitě najdete i šikovnou slečnu které plete nebo háčkuje a živí se tím a ta by vám mohla vytvořit unikátní kousek. Šaty jsou především plážové ale můžeme je nosit jak navrhují světoví designéři nosit takové průhledné šaty na klasických letních šatech.

V toto chvíli se mass market ještě nechytl a v žádné kolekci jsem nenašla podobné šaty ale oni to určitě do léta doženou.

Pláštěnky

Díky že i letos mezi trendy jaro léto 2019 světoví designéři zařadili něco natolik praktického jako jsou pláštěnky. Pro opravdu jarní deštivé počasí kdo by nechtěl mít krasnou pláštenku se kterou muže vytvořit skvělý outfit.

 1. Nike zlato stříbrná pláštěnka – https://bit.ly/2DPt7RT
 2. ASOS disign černo růžovo oranžová pláštěnka – https://bit.ly/2MNhayT
 3. průhledná pruhovaná pláštěnka – https://bit.ly/2S61NY4
 4. Květinová pláštěnka – https://bit.ly/2D3iYiJ

Hadí vzor

Hadí vzor patří opět mezí takové trendy jaro leto 2019 které nikdy nás neopouští úplně proste je ho jednu dobu v obchodech víc potom o něco miň ale asi pomalu se blíží k tomu že se bude také vnímat jako základní print.

Květinové vzory

Květinové vzory patří samozřejmě k jaru i letu tak jaký by byl týden mody pokud by tam nebyl květinový vzor. Téměř tradičně květnový vzor patří mezi trendy jaro léto 2019.

Květinový print je hodně rozšířený u mass marker brandů ale a také v middle market i v luxusních značkách. A pokud chcete nové saty nosit už i v chladném počasí podívejte se po takovém stylu aby květiny byli na tmavém nebo černém pozadí.

První šaty na obrázku jsem o víkendu objednala a už ke mě jednou.

 1. Šaty s květinovým potiskem – https://bit.ly/2TtbNau
 2. Šaty s květinovým potiskem – https://bit.ly/2MLceKS
 3. Šaty s květinovým potiskem – https://bit.ly/2t2jitK
 4. Dlouhé šaty s květy – https://bit.ly/2MKHWrG
 5. Košilové šaty s květy – https://bit.ly/2t0QdP1

Boiled Denim – Batikovaná riflovina

trendy jaro léto 2019 máme styl devadesátých let. I když v tuto chvíli je celkem složité najít hezké věci z batikované rifloviny ale já upřimně věřím že to do léta mass market dožene a budou se dát najít hezké kousky za příjemnou cenu.

Tak jak nemám moc ráda denim tak letos se rozhodne poohlédnu no nějakém novém riflovém kousku

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru