OurLive

10 způsobů jak se hýčkat, stejně jako francouzské ženy

Francouzsky jsou výjimečné. Jejich půvab a ženskost jsou vždy uváděny jako příklad. A já na OurLive.cz jsem přesvědčena, že několik principů života těchto žen rozhodně musíme vzít na vědomí.

1. Jasně definovat pro sebe, jaké oblečení vás dělá efektivnější.

Francouzské ženy jsou známé pro jejich úžasný smysl pro styl. A to všechno proto, že jsou schopni jasně definovat, co přesně jim sluší, a mít svůj styl pouze doplňovat vzhled o pár „sezónních“ trendů.

2. Častěji se zabývejte tím, co vám přináší radost.

Dobrý pocit, je stejně důležité jako dobrý vzhled. Dlouhé relaxační koupele, kosmetické procedury a masáže – to není luxus, ale nutnost. A bez ohledu na to jestli jste stále zaneprázdněná.

3. Netrestají své tělo.

Princip „Krása bolí“ se tak i nedostal do Francie. Místní obyvatelé preferují princip potěšení. Máte-li dělat něco, co díky čemu se cítíte dobře, pak je to samozřejmě dobré pro vaše zdraví a obecné blaho.

4. Přijmout sám sebe.

Najděte si libovolný francouzsky časopis, uvidíte, že všechno je stejné – nedosažitelný ideál ženské krásy, jako i v naší vlastní zemi. Ale v reálném životě, každá Francouzska ví, že štěstí nezávisí na velikosti oblečení. Záleží na schopnosti cítit se skvěle ve své vlastní kůži.

5. Dopřávejte se výborné jídlo.

Chutné jídlo – to je základem francouzské kultury, tak proč si jej nedopřát? Můžete si vychutnat od všeho trochu, s mírou. Ani jedna Francouzska nejí chléb, sýr a sladké zákusky denně.

6. Respektujte vaše tělo.

Přejídání nevede k ničemu dobrému. Chcete čokoládu? Snězte ji trochu, ale pak musíme pro dnešek vynechat kousek sýra a druhou sklenku vína. Ale nesmíte vynechat všechno co vám chutna.

Tyto omezení nemají místo v životě protože nepřináší radost.

7. Vypadat a cítit se co nejlépe.

Žádná Francouzska se sebeúctou a hrdostí, nikdy nevyjde ven, jestli to vypadá jako zmačkaná postele. Žádné vytahané tepláky nebo rozcuchané vlasy. Vypadat dobře – to znamená dát najevo

respekt k sobě a všemu kolem sebe.

8. Zůstávejte sama sebou.

Buďte odvážná, alespoň trochu. Dokonce i maličkost – zajímavé vyzvánění, zábavná obuv a křiklavý šátek – zdůrazňuje individualitu.

9. Pracujte s tím co mate a nečekejte na to co chcete mít.

Za účelem, aby vypadala skvěle, Francouzi nikdy snažit zhubnout o 3 kilogramy, nebo nechat odrůst dlouhé vlasy. Pokud máte smysl pro styl a svůj vnitřní klid a harmonii, nikdo, včetně vás, ani

nevšimnete nějaké 3 kila navíc.

10. Přirozené.

Chcete snad nosit masku? Minimálně make-up pro zvýraznění, trochu laku na vlasy, vhodná rtěnka a příjemná vůně. To je vše, co potřebujete.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru