OurLive

4 složky, které mohou přispět k rychlejšímu bříšku ve formě

Zázračné léky, které pomáhají ke ztrátě 10 kg za týden, aniž by došlo k poškození zdraví, neexistují. Chcete-li zhubnout a udržet výsledky, je třeba, pohyb a také zdravější strava.

Na OurLive.cz nabízím recept na chutný a zdravý nápoj, který vám pomůže dosáhnou cíle.

© depositphotos © depositphotos © depositphotos © depositphotos

 

Budete potřebovat:

  • 1 stonek miřík celeru
  • 1 střední okurka
  • 250 ml šálku nasekané petrželky
  • 3 plátky čerstvého ananasu

 

Pečlivě umyjeme zeleninu a oloupané plátky ananasu dáme do mixéru a mixujeme do hladka. Hotový nápoj. Nepřidávejte sůl, pepř, cukr nebo jiné dochucovadla.

Ananasovo-zeleninovou šťávu je třeba vypít 15 minut od jeho dokončení, tím neztratí žádné jeho užitečné vlastnosti. Ideální je jej pít v ráno na lačný žaludek. Skombunujeme-li pití napoje s pohybem a správnou stravou výsledky uvidíme již po jednou týdnu.

© depositphotos

Jaké je tajemství účinnosti ananasovo-zeleninové šťávy?

Miřík celer – velmi nízkokalorický produkt, 100 g, obsahuje pouze 16 kcal. Obsažená v něm vláknina bobtná v žaludku a vytváří pocit plnosti. Kromě toho studie některých vědců naznačuje, že zvýšení množství vlákniny ve stravě – jednou z nejdůležitějších složek stravy zaměřených na snižování hmotnosti.

Jako celer, okurky obsahují vlákninu a kalorický obsah obou produktů je stejný. Je známo, že okurka je tvořena z 95% vodou, což znamená, že přispěje teku k získání 2l tekutin – optimální množství vody především pro ty co sledují svou váhu.

Petržel obsahuje velké množství vlákniny – 3,3 g na 100 g produktu. Kromě toho petržele je měkký přírodní diuretikum.

100 g ananasu obsahuje 1 g nerozpustné vlákniny, přičemž energetická hodnota produktu je velmi nízká 50 kcal. Kromě toho, ananas zlepšuje chuť nápoje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru