OurLive

9 účesů, které jsou populární v roce 2017

Rozhodli jste se ještě letos na sobě něco změnit a nevíte co jako první, pak je nejjednodušší řešení je změnit image. Můžete začít s novým účesem se cítit se úplně jinak a sebevedomě.

Na OurLive sdílím s vámi trendy účesy, které lze snadno měnit v průběhu roku.

 

1. SUPERLINE

© depositphotos.com © cont.ws

Rovný, hladký a leskly účes – je hlavní trend v roce 2017. Nicméně, tento účes nesluší všem. Před jeho vytvořením, je třeba připomenout, že vlasy musí být zdravé od kořínků až ke konečkům. Proto před použitím vlasové žehličky, nezapomeňte použít ochranný sprej.

 

2. Vysoký cop

© www.beautycrew.com © static.vibe.com

Čím vyšší, tím lepší – diktují hvězdy z červených koberců. A nechat si vlasy dokonale narovnané nebo romantické lokny – rozhodnete sami. Tato varianta účesu je vhodná pro jakoukoliv příležitost, od každodenního podnikání tak i romantické setkání.

 

 

3. Rovinné vlny

© depositphotos.com © d.wattpad.com

Další den přirozenosti – vlny, které lze snadno provést s vlasy žehličkou. Pamatujte že konce by měli zůstat rovné.

 

4. Retro učes

© depositphotos.com © cdn.cutypaste.com

Ofina jako jeden z trendů minulého roku 2016 se vrací k nám do 2017 je delší a objemnější. Nyní není třeba stresovat že jste chvíli nestříhali ofinu je možné z ní vykouzlit krásný účes.

 

 

5. Velmi dlouhé vlasy

© depositphotos.com © www.notey.com

Maximální délka vlasů v tomto roce je téměř nejdůležitější trend. Pokud plánujete prodloužit vlasy nyní je nejlepší čas.

 

6. Super pěšinka

© depositphotos.com © www.kokocouture.co.uk

Pokud si chcete vyzkoušet něco nového, boční pěšinku namísto tradičního středu vřete že budete in. Zvlášť, že tento účes dodá objem vašim vlasů. Taková přirozenost a asymetrie.

 

7. Zářivě mokré vlasy

© hbz.h-cdn.co © celebmafia.com

Jemně mokré nebo gelem uhlazené vlasy – tento trend rychle okouzlil osobnosti. Stylový vzhled vám jistě zajistí.

 

8. Přirozené zbarvení: kaštanová blond

© celebmafia.com © popsugar.com

Při jasném světle se tato barva zdá byt blond zatím co při tlumeném je spíše zlatá či kaštanová. Tato barva přidá vašemu vzhledu něhu a tajemnost. Jestli jste vždy chtěla vyzkoušet blond rozhodně zkuste tento odstín,

 

9. Rebell styl

© depositphotos.com © popsugar.com

Tento styl kombinuje sexy, přirozenost a individualitu. Tento účes je symbol mládí a odvahy. Lehká nedbalost se dobře hodí k jakékoliv oblečení a vhodná je také ke každé příležitosti i pro obchodní setkání, lze jej kombinovat s různými styly celkového vzhledu a to je nejdůležitější.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru