OurLive

5 aplikací do mobilu pro ženy, které vám usnadní život

Je podivuhodné že taková malá věc jako mobilní telefon nám v dnešní době muže ušetřit čas i usnadnit náš život.

Kalendář pod účtem google je pro nás přestupný napříč zařízeními které používáme dnes jedou stejným způsobem zapisovat i běžné poznámky.

Jako první aplikaci doporučuji všem Lifesum

Aplikace je velice pohodlná a neuvěřitelně jednoduchá navíc jako plus má docela rozsáhlou databázi produktů napsaných česky navíc ji skvěle funguje i čtečka čárových kódů.

Je to ideální aplikace pro všechny z nás co se alspoň snaží hlidat to co jí nebo dokonce hubnou. I když se mi denní výpočet kalorii zdá vcelku veliký. Myslím si ze při mé vaze stačí 1000 – 1200 kcal deně ale aplikace si myslí že 1400. Ale to nic nemění na její užitečnosti. Prostě jím méně než aplikace doporučuje. Nedávno jsem si všimla že čárový kód vody Magnesia dokázala převést i do skleniček s vodou a započítat ji do denního režimu pití vody.

Kromě hlídání příjmu kalorii vám aplikace Lifesum také dokáže spočítat denní příjem tuku, proteinů a sacharidů. Ale hlavně stále nesmíte zapomenou na to, že při hubnutí nejvíce škodí sacharidové skoky v krvi. Hranice každé porce by měla mít méně než 20-25g cukru.

 

Aplikace na slevové a věrnostní karty Stocard

Všichni to určitě známe s postupem času se nám peněženka kartami pomalu nafukuje čím dál víc. Není nic jednoduššího než všechny tyto karty naskenovat do mobilního telefonu. Najednou budete mít v peněžence dostatek místa a navíc se můžete přihlásit k svému učtu na telefonu manžela nebo maminky nebo kohokoliv a můžete zabírat body na stejnou kartu.

Aplikace je velice přehledná, karty jsou seřazené abecedně a jednoduše ji poznáte podle loga obchodu. navíc jestli se vám nenaskenuje dobře čárový kód můžete ho zadat ručně. ( I když mě se to stalo jen s kartou z makra a to spíš nebyla vina čtečky ale jejich kód je nestandardní a asi dvojnásobně dlouhý. Po ručním zadání skvěle funguje.)

Dříve jsem používala jinou aplikaci ta pak přestala být podporována jejími tvurci a přestala fungovat v ní karty meli obrázky přímo dané karty a ne logo obchodu a tím bylo náročnější se v ní vyznat.

 

Skvělý organizátor šatníku Stylicious

Aplikace je sice celá v angličtině, chápu že může byt spoustu uživatelek kterým to bude vadit ale tech několik slovíček si snadno přeložíte.

V celku aplikace stylicious je velice jednoduchá nafotíte svoje oblečenu přímo v aplikaci nebo použijete fotky co již mate ve své galerii. Drobný lifehack pro vás pokud oblečení nakupujete online, stahujte si fotky přímo z online shopu budou mít mnohem lepší kvalitu. Poslední nové kousky do aplikace vkládám jen tímto způsobem.

Na víc vám aplikace umožňuje přímo v ní skládat vás osobní lookbook. Můžete vybírat nejen samotné oblečení ale i celou řadu doplňků a ukládat jako samostatné outfity. Což vám pomůže se vyvarovat tak slavné frází „nemám co na sebe.“

Stylicious má také jiné klady díky jednoduchým a přehledným filtrum a vlastním tags jednoduše najdete všechno a nebudete zapomínat na věci co máte hlouběji ve skříni.

 

Poznámkový blok společnosti google Keep

Jak jsem již psala výše napříč zařízeními se dají používat i poznámky. Společnost google má vlastní aplikaci pro poznámkový blok výhodou je nejen možnost se do poznámek přihlásit s počítače, telefonu, tabletu a jiných zařízení ale také možnost sdílení poznámek mezi uživateli. Pro mě, sdílení nejvíce využívám pro nákupní seznam jako jednu poznámku nesdílenou a připnutou navrch kam kdokoliv s uživatelů muže něco dopsat a nakonec se domluvit kdo zajede do obchodu. Poté co se nakoupí se ponechá poznámka a vymaže se její obsah a může se psát další nákup.

Do poznámek lze přidávat fotky, obrázky, nákresy, zvukový záznam i seznam se zaškrtávacími poli.

 

Aplikace výhradně pro ženy P Tracker

Podobnou aplikaci jsem nejakou dobu hledala aby byla strašně jednoduchá a neměla zbytečné funkce které nevyužiji.

Jedná se o aplikaci, která značí a „hlídá“( jestli se tomu tak dá říkat) ženský cyklus. Aplikace je neuvěřitelně jednoduchá.

Na úvodní stránce píše kolik ještě zbývá dnu do…

 

 

To jsou všechny aplikace se kterýma jsem se s vámi v tomto článku chtěla podělit doufám, že tato informace se vám zdá být užitečná. budu ráda pokud se v komentářích podělíte i vy o aplikace do telefonu které vám šetří čas.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru