OurLive

5 kroků najít svoje poslání

Upřímně se ti musím přiznat, že jsem ani nevěděla, jak tento článek správně nazvat. Ale sama jsem dlouho hledala něco, co by mě naplňovala štěstím, a ještě mohlo i něco vydělat. Teď když je téměř konec roku je asi fajn ho nejen zhodnotit ale i podívat se vpřed. Najít právě to pro co bude mít člověk zápal je trochu něco jiného.

Takže pokud tě toto téma zajímá přeji příjemné čtení.

1. Nikdy nezapomeň na to, že věk není překážkou. 

Opravdu je úplně jedno, jestli je ti teď 15 nebo 50 vyzkoušet něco nového může člověk vždycky. A věř, že narazíš na to co bude právě pro tebe.

2. Když tě něco chytne kopej hlouběji.

Zaujalo tě něco i kdyby marketing ve škole zajdi do knihovny půjč knížky najdi třeba videa a začni se učit téma mnohem hlouběji, než je běžná znalost, kterou může mít většina lidí. Experti vznikají především znalostí problematiky.

3. Pracuj a zkus praxi nemusí ti to přinést peníze důležité je pochopit, jestli tě to opravdu baví.

I kdyby to mělo přinést jen referenci nebo nic je velice důležité zkusit. Projít s člověkem od začátku do konce a ideálně nejen s jedním. Praxe, praxe a zase praxe bez ní to nepůjde a bez referencí to zase nepřinese zdroj peněz.

4. Jestli máš představu, co tě baví udělej první krok.

Není třeba čekat na dokončení webu, doklepaní ideální nabídky služeb ideálního sortimentu produktů. Je třeba udělat první krok. Projít cestou prvního platícího klienta. Například poslat se ziskem studovat spolužačku do Anglie. Najít a projít cestou prvního platícího klienta. Prostě ta rutinní práce, která obnáší celý proces kolem i ji je třeba dělat, a i ona nebo vyvolávat potřebu k prokrastinaci.

5. Zajímat se o tom co se děje na trhu. 

Je důležité aspoň trochu chápat o co je zájem. To sice neznamená, že je třeba měnit svůj výběr. Ale stav aktuálního trhu zohlednit při výběru způsobu propagace. A hlavně není třeba stíhat za každým trendem (všichni mají chat boty já potřebuji taky, stránky na soc sítích., k tomu skupinu, a pak ještě Instagram, a fórum…) Je třeba najít co co funguje přesně tady a tobě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru