OurLive

Nejočekávanější seriály 2023

Protože seznam píšu vždy na začátku roku neručím za to, jestli se nějaký z projektu odloží na další rok i když se snažím vybírat ty snímky co již mají datum premiéry, točí se nebo jsou dokonce dotočené.

Když sem začala vybírat seriály do tohoto seznamu tak sem se hrozně těšila co všechno letos vyjde ale v průběhu psaní jsem zjistila že takových křiklavých super novinek bude mnohem méně než bych chtěla.

Letošní rok nás potěší solidními novinkami, ale také budou pokračovaní opravdu skvělých seriálů.

Teen Wolf: The Movie

Začnu trochu netradičně tentokrát se totiž jedná o film, a ne seriál ale jedná se o pokračování populárního seriálu Teen Wolf který získal solidní fanouškovskou základnu. Takže kdo taky před dvanácti lety si zamiloval tento seriál muže se těšit na návrat aspoň ve filmu. Navíc Paramount má úžasný obrázek o to lepší bude pokračování

The Last of us

Snímky točené podle her zase získávají na popularitě a toho využilo HBO. Docela se těším na tento seriál i když mám obavy z podání HBO. Ale tak HBO má několik skvělých projektů tak bude doufat, že tento bude jeden z nich.

Walking Dead Daryl Dixon

Z celého seznamu spinoffu Walking Dead tento bude asi jediný, na který se podívám. I když mám ráda snímky o zombících tak tento seriál mě upřímně nechytl a vlastně moc nebavil někde od 7 řady.

Loki 2 řada

Druhá řada populárního seriálu Marvel. Společnosti Disney se moc nedaří točit sci-fi snímky, a proto po úspěchu první řady téměř okamžitě oznámili pokračování.

Secret Invasion

Nový seriál z produkce Marvel. Fury musí najít mimozemšťany kteří jsou již dávno na naší planetě a dokáží se měnit v lidi proto je možné, že pronikly do nejvyšších struktur.

Mandalorian 3 řada

Další z úspěšných projektů Disney tentokrát z produkce Lucas Films. Ve světě Star Wars se také moc tvůrcům poslední dobou moc nedařilo tak snad se to negativně neodrazí na tomhle jejich povedeném snímku.

Ahsoka

Ještě jeden seriál z produkce Lukas Films i když ještě není známo ani o čem bude a ani pořádně kdo si v něm zahraje.

Z topových seriálu, na které je se možné těšit je to bohužel vše. S tou seriálovou tvorbou to začíná byt trochu smutnější.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru