OurLive

Domácí kosmetický salón

Vlastně jsem nikdy moc netoužila po pravidelných návštěvách kosmetického salónu. Byla jsem několikrát ale zaprvé mě to upřímně neuchvátilo, a hlavně sem neviděla žádný efekt. Moje řešení bylo celkem rychlé a jednoduché. Je třeba vytvořit si svůj domácí salon se vším potřebným co dokáže maximálně nahradit ten salon který bych navštívila.

Bez různých vychytávek to nepůjde.

Takže z přístrojů mám Nu Skin galvanickou žehličku a Recler galvanický peeler. Mě se moc libí Reclar já ho používám velice často. Nu skin je pro mě stále ještě otázkou, jestli to nejsou vyhozené peníze i když se mi poslední dobou docela libí. Ale mám trochu problém z pravidelností používaní, nad tím poslední dobu pracuji. A chtěla bych si ještě koupit masku se světelnou terapií v tuto chvíli pořád ještě vybírám.

Jestli máš na nějakou typ budu rada, když mi poradíš v komentáři nebo do Direct v Instagramu.

Reclar používám poslední dobou obden červené světlo, jednou týdne modré světlo. Čistící funkci používám málo asi jednou za 3 týdny, ale teď bude podzim asi začnu používat víc.

Moje kosmetika

Tak zatím pro mě favoritem je značka Weleda i když na tu jejich vůni asi dostanu brzo alergii. (nikdy nepochopím proč přírodní produkty musí mít tak přehnanou parfumaci) Ale na druhou stranu mají super složení a sedí mi, ale ještě se po nějaké kosmetice podívám, protože vůně je fakt hrůza.

Obecně se snažím vybírat pouze bio kosmetiku, především protože nechci na sebe mazat škodlivou chemii, ale také protože spousta té chemie se z nás smývá a pak se dostává do vody z ní do pudy a my ji pak jíme.

„Svět není místem, které potřebuje změnu. Svět potřebuje lidi, kteří se změní sami.“ – nevím čí je to citace.

I když nejsem z těch bezodpadových a super eko lidí, ale tam kde mužů přírodu ušetřím.

Přivila jsem super tahák kde najdeš nejškodlivější složky v kosmetice kterým je třeba se opravdu vyhnout obloukem.

    Diskuze

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Přejít nahoru