OurLive

Hlavní trendy podzim 2021

Představím ti v tomto článku nejen ty nejkřiklavější trendy na sezonu podzim 2021. Celkem článku na módní tematiku je i tak hodně ale sama si pamatuju dobu kdy pro mě vyznat se v takové hromadě informací byl problém a složitě jsem rozhodovala co obléct co koupit nebo naopak nekoupit. Samozřejmě žádnému trendu se nevyrovná styl, ale občas se chce koupit něco moderního a udělat si tím radost. Nebo dokonce jsem se rozhodla letos oprášit svoje staré pončo.

Bodycorn šaty

Hlavním žhavým trendem na sezonu podzim 2021 jsou uplé šaty. Móda se vrací k více sexy vzhledu. Po dlouhé době, kdy v trendech byl spíš oversize tak nastává solidní změna. I když oversize pořád také zůstává módním tak přiléhavé k tělu šaty budou letos hitem. Přiléhavé oblečení se vrací spolu s návratem k módě 70sátých let.

Mini

Sukně mini se s námi drží už ne první sezonu myslím si, že je to super návrat. A jak už jistě víte, pokud se v mini moc necítíš je možně nosit sukně či šaty s neprůhlednými punčochami.

Soupravy z teplákoviny

At se jedná o soupravu s tepláky nebo soupravu se sukní móda se sklání k neforemným měkkým pohodlným kombinacím. Navíc musíš uznat, že takový bavlněný nebo vlněný kostýmek je opravdu univerzální dá se v něm sednou do auta zajít do obchodu, odvést dítě do školy, jít s kamarádkou na kávu a dokonce i do kina.

Ponča

Vrátili se nám ty super ponča které se nosili na v nultých létech, ale samozřejmě přišli modernější možná dokonce v některých případech i kvalitnější.

Tady mám pro tebe typ i když sem zatím níž podobného v mas marketu nenašla ale určitě se objeví koupit celou soupravu pončo, triko nebo svetr, a sukni nebo kalhoty. K tomu aktuální zvláštní trend zajímavé kožené nazouváky s ovčí vlnou nebo alpaky vevnitř. Mě se trend líbil už když s tím přišel Gucci ale já chápu, že to není pro každého sama se po takových botách už dívám a moc se na ně těším.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru