OurLive

Nové seriály září 2021

Září je ve filmovém světě vždy významný měsíc, skončilo léto a konečně začíná filmová a seriálová sezona. A právě v tomto měsíci navíc vyjde i mnou dlouho očekávaný seriál Nadace z produkce apple tv. Ale také vychází spousta nových sérii jež oblíbených seriálů. Některé z nich shrnu na konci článku.

Y: The Last Man

Postapokalyptický seriál. Epidemie zabila všechny muže kromě jednoho, Yorick se pokouší najít svou matku a přítelkyni.

Dan Brown’s The Lost Symbol

Další novinkou bude zajímavý seriál natočený podle knihy. Navazuje na raná dobrodružství známého harvardského symbologa Roberta Langdona, který se ocitne vtažen do série smrtících hádanek, když je jeho mentor unesen. Tajemné pozvání přináší Roberta Langdona do Washingtonu DC. Tam je mu předložena sekvence krvavých stop, které musí rozplést, má -li zabránit strašlivému plánu. Ale v tomto nebezpečném městě není všechno tak, jak se zdá – starověká organizace znovu potvrdí svou moc.

Midnight Mass

Mam tu pro tebe taky jeden hororový seriál. Dej se rozvijí na malém ostrove po příjezdu nového faráře se začnou dít zvláštní a mystické události. Seriál je od tvůrců The Haunting of Hill House, už to mi napovídá že se bude jednat o zajímavý snímek.

Foundation

Je jeden z neočekávanějších snímku tohoto roku vůbec. I když mám trochu obavy, že pravě ty seriály na které se čeká dlouho a je kolem nich trochu hlučno pak mají nízké hodnocení i kdyby byli sebelepší prostě nesplní, v čekání celou fantazii každého diváka. Bude se jednat o jeden z největších projektu apple tv. Sci-fi seriál vede diváky do budoucnosti. Lidstvo se již naučilo cestovat napříč nekonečnými prostorami vesmíru. Lidé dokonce založili několik kolonií, z nichž každá žije podle vlastních pravidel. Několik planet je již osídleno lidmi, ale kromě nich v Galaxii žije mnoho dalších ras. Galaktické impérium ovládá velkou část vesmíru. Gary Seldon je vědec, který studuje psychohistorii a ve své práci používá matematické výpočty. Hrdina se snaží zajistit, aby budoucí generace lidstva pokračovaly v rozvoji vědy a zachování lidského druhu, i když se říše zhroutí. Gary kolem sebe shromažďuje specialisty a talentované inženýry, kteří budou bojovat za zachování bezpečnosti v budoucnosti.

La Brea

Ještě jeden nový sci-fi snímek. V centru Los Angeles se najednou vytvořil obrovský kráter. Něco neobvyklého a nevysvětlitelného je nyní ve velkém americkém městě. Lidé, budovy a vše, co obklopuje osadu, je vtaženo do černé díry. Nikdo neví, co je na druhé straně. Lidé, kteří se tam dostali, však čelí neočekávaným obtížím. Kráter poslal lidstvo do primitivního světa, když Země ještě nebyla podrobena lidskému vlivu. Mezitím lidé z moderní doby stále plánují pochopit, co se skutečně děje.

Dále v září

Ještě vyjdou pokračovaní již oblíbených seriálů.

Lucifer

Bohužel tady se opravdu jedná o poslední sérii kterou natočila produkce Netflix, bohužel.

Sex Education

The Morning Show

Into the Night

To jsou všechy serály které bych ti doporučila pro tento měsíc a aby ti nic neuniklo do stories na Instagram dávám vždy serály které aktuálně koukám.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru