OurLive

Lifehacky od stylistky

Dlouho sem přesvědčovala známou ať se semnou podělí o drobnosti především o ty které za svou dlouholetou praxi vytvořila sama pro sebe. Některé z nich mé opravdu překvapili a od teď to budu dělat jinak.

Ne všechno co nenosíme opravdu nepotřebujeme

Některé věci potřebují dozrát jako víno. To je celkem zajímavé téma i já sama sem mockrát psala, že to co jsem nenosila dlouho nemá asi byt v mém šatníku. Tyká se především šatů a kostýmů. Některé věci jsou opravdu takové kterým ještě nenastal ten správný moment.

Třídit věci na konci sezony.

Toto byl pro mě zajímavý fakt. Například když schováváš letní věci na vytahuješ věci podzim/zima vyhazovat letní věci které ještě vypadají dobře je chybou. Protože se často stává a párkrát se stalo i mě že jsem prodala věc prostě protože jsem ji nosila příliš často a ona mě omrzela. A Marketa řekla že se to velice často stává jejím klientkám, že chtějí vyhodit ty věci které nosili skoro na denní bázi, protože mají pocit, že se jim nelíbí a může je to mrzet na začátku znovu letní sezony.

Mnohem lepší je třídit věci na začátku sezony.

Tip ode mě, pokud jsou věci nezažmolkované, nepotrhané a vypadají pořád krásně schovávám věci do krabice v každém případě a letos jsem třeba na letní sezony některé šaty a ni nevytahovala ale nezbavila se jich protože třeba za rok budu ráda, že jsem se nezbavila tech šatů.

Na online nákupy se připravit

Toto pro mě osobně nebyla novinka ke všem nákupům se snažím připravit. Markéta radí, aby si žena na nakup oblečení oblékla opravdu svůj základ šatníku protože, ženy, co jdou na nakup třeba z práce mohou jít v kostýmu a lodičkách a je to bude táhnout koupit něco základního pohodlného a když dorazí domu zjistí že vlastně podobné věci už ve skříní má. Ale také chodit na nakup s určitou představou co vlastně chce koupit. A nezapomínej sestavovat seznam.

Mohlo by se ti líbit základ šatníku na zimu

Boty na přechodu léto podzim

Spousta z nás rozmazluje nohy v letním období ještě při dnešní módě, nosíme nazouváky pohodlné sandále a noha opravdu odvykne ať toho, že ji boty pevně obepínají a jsou tvrdé. Proto na začátku sezony obvykle opravdu boty způsobují mozoly. Při změně sezony se dají koupit speciální silikonové náplasti a od tří do pěti dnu je nosit to pomůže noze si zvyknout

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru