OurLive

Make-up trendy 2021 | Jaký make-up bude letos in

Ze všech trendu jsem pro tebe vybrala jen ty, které je možné opravdu nosit na každý den, a jako poslední pro tebe budu mít trend ze kterého mám sama největší radost.

Tvářenka je in

Dlouho jsem uvažovala, jak přeložit právě tento trend, protože každý to pojal po svém a i v angličtině se neshodli na jednom názvu. Make-up trend spočívá v tom, že si růžovou tvářenku naneseme nejen na tváře ale také na oční víčka a rty a tím dostaneme ještě pořád přirozený look přitom s barvou. Ovšem muže se zdát že tento trend málo komu sluší. Pokud jsi jako já světlejší stačí zvýraznit hranici růstu řas tmavou tužkou. Tím se vyhneš efektu uplakaných oči.

tvařenka jako jednáný produkt - trend make-up 2021
Make-up trend 2021 - tvařenka nahrádí většinu toho co používate

Efekt opálení

Zajímavý trend v líčení, který se mi těžko nazývá trendem. Tento efekt jsem před několika lety viděla u blogerky a začala jsem ho pomalu vnášet i do svého každodenního líčení. a mám takový pocit, že je to už dva tři roky takovou neoznámenou klasikou především na začátku teplých měsíců. V čem smysl tohoto make-up trendu. Nanášíme bronzer na střed nosu, lícní kosti a na vrch čela. Přesně na ty místa, které obvykle se opalují jako první.

trend make-up 2021 - efekt opálení

Lifekack odemě“ Ráda to ještě trochu zvýrazním rozjasňovačem povrch bronzeru a mírně doplním tvářenkou, tím je efekt výraznější a přirozenější.

Přirozený make-up

Moc se mi líbí, jak tento trend zní v angličtině „No makeup makeup“. Taky bych to nenazvala tak úplně trendem už nějakou dobu vidíme, jak se trendy začínají honit za nějakou přirozeností. Tutoriálu je opravu nekonečné množství, takže doporučím ti na youtube pro inspiraci. Navíc s přirozeným make-upem vypadáme mladší.

Make-up trend 2021 - přirozený vzhled
trend v líčení - přirozený vzhled vás udělá mladší

Výrazné linky na oči

Tady je jeden z příkladu trendu které opravdu ovlivnila karanténa a nepřetržité nošení masek vyvolalo potřebu zdobit naše oči o to víc. Pokud se tak úplně necítíš na takový výrazná trend ale chtěla by si jej zkusit doporučuji koupit linky které jsou s barevným odleskem tak nebude barva tolik výrazná a dá se nosit na každý den.

makeup trend 2021 vyrazné barevné linky

Dvojité linky

Je to trend, který tak trochu vyplívá z předchozího. Určitě je ho také možné přizpůsobit na každý den. Navíc je to tak trochu návrat do šedesátých let. Mě se asi složitě popisuje a tak proto raději podívej na obrázky. Sama se tento styl líčení chystám co nejdřív naučit.

Tmavá rtěnka s efektem umytých očí

I když asi to zní zvláštně trend opravdu takový je. Výrazná a tmavá rtěnka s téměř nenalíčenýma očima. Já třeba nosím jen řasenku a mírně zvýrazněnou část růstu řas. A je to můj nejoblíbenější trend aktuálně i když ven ho moc neponosím minimálně zatím.

A na konci článku bych tě chtěla poprosit o pomoc. Pořád váhám, jestli pod trendy vkládat i produkty které třeba sama za tímto účelem kupuju, co si o tom myslíš?

Poděl se semnou v komentářích pořád se snažím zlepšovat svůj obsah předem ti děkuji za zpětnou vazbu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru