OurLive

Nejočekávanější seriály 2021

26 Úno , 2021

Vybrala jsem seriály, které jsou všeobecně dlouho očekávané a rovnou si vám chci sdělit že si nemyslím, že jejich premiéra bude opravdu v roce 2021.

The Lord Of The Rings

Na prvním miste je nepochybně pán prstenu z produkce Amazon Prime. I když zatím se pořád debatuje o tom, že by snad sehrál měl vyjít v prosinci 2021 mám spíš pocit, že budeme rádi, jestli vyjde do jara 2022. Stejně jako originální trilogie se sehrál točí na Novém Zélandě. Už se objevují první popisy děje. Děj by se mel odehrávat tisíce před událostmi hobita a originální trilogie. Seriál v první sérii bude mít 21 dílů což je opravdu hodně. A druhá sezona již dostala zelenou, takže máme před sebou velkolepou podívanou, kterou rozhodne nepůjde zkouknou za víkend.

Dexter

2020 rok přinesl i milá překvapení. Po celkem nelepém ukončení seriálu Dexter tvůrci seriálu se rozhodli natočit ještě krátký mini seriál o 10 dílech a tím se Dexter vrátí na naše televizní obrazovky. Děj se bude odehrávat 10 po závěru originálního seriálu. Za mě musím říct, že si nemyslím, že by konec byl natolik špatný. Myslím si, že konec seriálu byl právě takový jak sem od nej čekala.

Datum nebo měsíc premiéry jsem zatím nenašla.

Mandalorian

Nejvíc očekávaná je také další série mandaloriana z produkce Disney. Očekávaná premiéra třetí série je plánovaná na prosinec 2021. Co se děje týká to zatím tvůrci tají, ale podle dostupných informaci vy dej mel stabilně navázat na předchozí sérii.

The Book of Boba Fett

Je spin off k seriálu Mandalorian. By měl začít poslední scénou z Boba Fettem jak se dostává do paláce Jabby Hutta a zabijí všechny koho potká.

Foundation

Nová vědecko fantastycký serál z produkce Apple. Děj seriálu se odehrává v daleké budoucnosti, kdy země začala cestovat vesmírem a kolonizovat jej.

Loki

Děj seriálu se bude odehrávat v alternativní realitě. Navazovat bude na záběr z filmu kdy Loki utekl s teseraktem mezitím co Avangers zabírali všechny kameny. Seriál by mě vyjít v kvetu 2021. První série bude mít pouze 6 dílu a mělo se jednat o mini sérii, ale druhá série se již začala točit.

Shadow and Bone

Fantastický seriál z produkce Netflix je natočen podle knižní předlohy autorky Leigh Bardugo. Jako předlohu první série si tvůrci vzali hned dvě knihy, proto aby se vyhnou dírám v ději tak jak u zaklínače.

Zaklínač série 2

Druhá serie zaklínače je ohlášena na konec roku 2021 a tvůrci slibuji že dej se bude odehrávat v jedné dějové linii. Hlavní dej by se měl točit kolem samotného zaklínače čarodějky Yennefer a učení Ciri.

Sandman

Je seriál z produkce Netflix která je zfilmováním stejnojmenné komiksové řad.

Halo

Z produkce Showtime zdá se mi, že se točí snad věčnost. Navíc datum přemíry v 2021 ještě oficiálně nepotvrdili. Asi s tím seriálem to bude hodně podobně jako s filmem Warcraft. Režie seriálu se ujal Steven Spielberg.

Clairice

Je seriál který navazuju je film Mlčení jehňátek. Děj se odehrává v 1991 roku což by mělo navázat zhruba rok po originálnímu filmu. Seriál bude vyprávět příběh Clairice, která se po všech událostech vrací ke klasice práci FBI.

Na jaký seriál se v tomto roce nejvíc těšíš ty? Poděl se v kometáři ráda si přečtu a podívám.

Nechce se ti čekat podívej se na jiné seznamy seriálu a vyber si z těch co již vyšli.

Pokud hledáš inspiraci, na co se podívat sleduj mě na Instagramu do Steries dávám seriál, které aktuálně sleduji.

9 nových filmů, které stojí za zhlédnutí

9 nových filmů, které stojí za zhlédnutí

25 Čvn , 2021

Crossovery jak je sledovat Flash, Arrow, Supergirl

Crossovery jak je sledovat Flash, Arrow, Supergirl

21 Kvě , 2021

Ještě jeden seznam seriálů pro ženy

Ještě jeden seznam seriálů pro ženy

23 Dub , 2021

Na co se těšit do kin v 2021 roku – Filmy, které odložili v 2020

Na co se těšit do kin v 2021 roku – Filmy, které odložili v 2020

26 Bře , 2021

Nejen sci-fi a fantasty seriály 2021

Nejen sci-fi a fantasty seriály 2021

30 Led , 2021

Nové Vánoční filmy – 13 Vánočních filmů

Nové Vánoční filmy – 13 Vánočních filmů

04 Pro , 2020

Nové sci-fi seriály

Nové sci-fi seriály

20 Lis , 2020

12 nejočekávanějších filmu v roce 2021

12 nejočekávanějších filmu v roce 2021

25 Zář , 2020

12 romantických filmů, které vám zpříjemní večer

12 romantických filmů, které vám zpříjemní večer

10 Dub , 2020

10 inspirativních filmů o silných ženách

10 inspirativních filmů o silných ženách

27 Bře , 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *