OurLive

Galvanický peeler Reclar po roce

Rozhodla jsem se napsat ještě doplnění k článku o ultrazvukové špachtli, a to ze dvou důvodů. První, protože si myslím, že je správní zmínit fakt, že jsme ji nepoložila do šuplíku a nepřestala používat. Druhý, všímám si aktuálnosti tohoto tématu na sociálních sítí kde jsou různé názory o tom jestli to finguje nebo nefunguje. Vytvořila jsem v jedné FB skupině malou anketu kde se ženy mohli vyjádřit a případně na něco zeptat.

Pro začátek zahrnu mojí vlastní zkušenost a dál odpovím na některé dotazy které jsem zatím posbírala na soc sítích.

Předchozí recenze na peeler Reclar.

Jak je to už pomalu asi zvykem v tomto státě kosmetiky jsou již dávno zavřené, a tak není divu, že se část z nás rozhodla pokusit si kosmetiku nahradit doma. K obrovské náhodě akorát prosinci 2019 jsem dostala sadu Reclar.

Používaní jsem tehdy odložila a začala to řešit až někde po svátcích a musím říct, že od té doby pravidelně alespoň jednou týdně používám na čistění a světelnou terapii někdy každý týden někdy víc někdy míň Ale poslední dva měsíce se snažím používat jednou týdně světlo modré (při potížích častěji) a jednou týdně světlo červené. A chci četnost těchto ošetření zvedat na dvakrát týdně.

Za víc než rok musím říct, že pleť je čistější, násobně navíc se mi i zmenšili póry na nose po černých tečkách jen na bradě po čistění tam asi se jen tak nezatáhnou. Což mě přivedlo na myšlenku, jestli bych takové čistění používat dřív ideálně do 25 let, kdy pokožka nezačala stárnou asi bych s tím vůbec problémy neměla. Ale taký musím podotknou, že modré světlo částečně mírní poškození toho mého asi tehdy ještě mladistvého zanedbání.

Teď k otázkám, co jsem dostala

Na otázky typu, jak často používám ultrazvukovou špachtli, jestli bych to peeler podruhé koupila (ano) už asi odpovídat nemusím je popsáno výše.

Dočišťuješ ještě potom pleť manuálně?

Někdy ano, ale to jen výjimečně jednou za pár měsíců ale rozhodne ne rukama mám takové tyčinky s očky (netuším ani jak se to jmenuje), které k tomu používám.

Když si koupím levnou špachtli tak taký bude dobře fungovat?

Upřímně nemám zkušenost s jinou špachtlí, než peeler od Reclar jsme ani v ruce neměla.

Proč sis místo toho nepořídila galvanickou žehličku?

O koupi galvanické žehličky občas uvažuji ale ona má trochu jinou funkci. Ona nemá za úkol pleť vyčistit ale vyhladit. Jen mám o ní i špatné ohlasy, a proto si nejsem jistá jestli do ní budu v nejbližší době investovat.

Mimochodem správné znění produktu je „RECLAR hypoalergenní galvanický peeler“ I když čistí ultrazvukem je v tom i drobný rozdíl. Tato technologie je šetrnější pro vaší pleť.

Jsem ráda, že mám doma galvanický peeler a nejsem si jistá, jestli na běžnou kosmetiku ještě půjdu. Asi se omezím jen na návštěvy kosmetologa a i tam chodím jednou až dvakrát do roka. Protože klinika, kterou navštěvuji je v Praze.

Kdyby jsi náhodou věděla o dobrém kosmetologovi na Moravě budu ráda za tvoje doporučení urcitě napiš do komentáře nebo do direct v Instagramu.

Sama máš zkušenot s jinou ultrazvukovou špachtlí nebo s peelerem od Reclar? Poděl se o svou zkušenost s ostatními v komentařích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru