OurLive

Můj základ šatníku na podzim zima

Letos jsem se rozhodla že doplním svůj základ šatníku o spoustu věci. Nestihla jsem článek vydat dřív než teď protože na hodně věcí jsem ještě čekala. I když původně jsem měla v plánu vydat článek až budu ho budu mít kompletní ale některé věci se složitě hledají.

S nakupováním věcí na podzim zimu jsem začala už na jaře. 🙂 A myslím že se mi vcelku povedlo zajistit většinu věci a doplnit můj šatník o věci které budu nosit nejen v tomto období ale i celoročně a protože některé z tech věcí jsou ještě k dostání tak jsem se rozhodla vydat článek dřív.

Odkazy na všechny věci které ještě najdu online nechám pod obrázky.

Kašmírový a vlněný rolák – svetr z Aliexpressu. Na to že jsem věci koupila na Ali jsou kupodivu kvalitní asi po tolika letech nakupování už se mi vcelku daří. A opravdu kvalitní už jsem vyzkoušela a odnosila jak jsem jen mohla. A opravdu teplé věci mají byt rozhodně součásti základu šatníku na zimu.

Další mojí novou a asi nejoblíbenější věcí jsou midi šaty z manga kostkované už jsem je mela tolikrát na sobě že to ani nepočítám.

I když v mangu jsem za poslední dobu nakoupila hodně věcí. také jumper v bledě růžové barvě. Sako a kalhoty. Hezké obyčejně šedé tričko. I saténové černé šaty. a Hlavně péřový dlouhý kabát.

A spousta věcí co něžně miluji a už mám nějaký ten pátek. I když letos se mi nepodařilo po několika pokusech koupit moje vysněné kozačky tak nosím ty co už nějakou dobu doma mám.

Už rok nebo dva mám z manga koženou bundu takovou ještě neúplný křivák a myslím že má mnohem více využití než kdybych pořídila klasickou motorkářskou koženou bundu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru