OurLive

Na co se těšit do kin v 2021 roku – Filmy, které odložili v 2020

Pandemie se hodně podepsala se světě filmů a seriálu. Některé filmy několikrát odložily a některé seriály dokonce zavřely. Ale jsou tu i dobré zprávy v novém 2021 roce nás čeká o to zajímavější a hojnější nabídka našich kinosálů. (No, jestli nám je někdy otevřou.) Na co ještě se můžeme těšit?

Tiché místo 2

A Quiet Place: Part II

Po neočekávaném úspěchu prvního dílu, navíc s koncovkou, které reálně naznačovala pokračování populárního hororu. Se fanoušci konečně dočkají druhého dílu. Navíc druhý díl by mel mnohem víc ukázat život do začátku konce a první počínaní rodiny v krizové situaci. Celkově by se díl mel zaměřit na pokus rodiny opustit svojí farmu. Zartím je premiéra plánovaná na 22.4.2021 ve spojených státech kdy se dočkají naše kina o tom se zatím nemluví. Jak již sem zmínila někdo by musel začít pouštěl lidi do kin.

Rychle a zběsile 9

F9

Kvůli pandemii byla odložena premiéra populární ságy rychle a zběsile ale již na jaře bychom se snad mohli dočkat jejího pokračování. Termín premiéry byl původně naznačená pro 10 díl, a tak uvidíme jestli se v roce 2021 dočkáme obou dílu populárních filmů s Vinem Dieslem. Do kin podle plánu vyjde 27 května 2021.

Krotitelé duchů: Odkaz

Ghostbusters: Afterlife

Pokračování populární sci-fi komedie mělo dlouhé trvání a dokonce to chvílu vypadalo že se snad ani nic natáčet nebude. Bila jsem mile překvapená když jsem našla informaci o pokračování filmu. Tentokrát se děj bude rozvíjí kolem rodiny která se stehuje do domu který zdědili po dědečkovy který opravdu byl lovcem duchů. Vypadá to že se jedná o postavu původních filmů. Do českých kin by se film měl dostat 10 listopadu 2021

Venom 2: Carnage přichází

Venom: Let There Be Carnage

Venom byl největším úspěchem komiksových filmu 2018 roku a tehdy již sony oznámilo že by chtěli pokračovat ve vývoji tohoto komiksového vesmíru. Očekáváme premiéru v červu 2021 roku ale ne v Evropě uvidíme jak tady zahrají aktuální opatření a na co reálně dokážeme jít na velké plátno. Druhý díl vede Andy Serkis to samo o sobě vypovídá o úžasné kvalitě nového dílu. Je líto že původně byl plánovaná na podzim 2020 roku a moc jsem se na něj těšila.

Top Gun 2

Top gan se pořád počítá jako nejúspěšnější film v kariéře Toma Cruise Ale už několik let se mluví o tom, že by mohl dostat pokračování i po tolika letech. Doufám, že potěším všechny fanoušky tím, že film je hotov a jen je třeba dočkat se momentu, aby nám jej ukázali. Film nejspíš není třeba představovat a pro mladší ročníky doporučuji i když opravdu starý film podívat se i na první díl on opravdu stojí za to.

Morbius

Bohužel film se odložil až na rok 2022 ale je to jeden z mála filmu na které rozhodně půjdu na noční premiéru aby být jednou z prvních kdo to opravdu uvidí. Jestli semnou vydržíte na Istragamu do té doby tak slibuji že dam do storíes video o prvních pocitech po opuštění kina. Michael Morbius, Ph. D. MD , je románová postava, která se objevuje v amerických komiksech vydaných Marvel Comics . Doktor Morbius dělá výzkum, pomocí kterého se snaží vyřešit svoje onemocnění krve které ho zabijí. V rámci tesů ovšem sebe změní v upíra. Tato postava patří do světa Spider-mena. A z kreslených komiksu je to moje oblíbená negativní postava již od dětství

Eternals

Filmový svět Marvel dostane nový tým superhrdinů. I když sám komiksový přeběh velice neznám hvězdné obsazení mluví samo za sebe. A jak již jste si asi stihli všimnout sci-fi je můj oblíbený žánr, i když s produkce Disney to zní no až příliš fantasticky poslední dobou je vidět, že opravdu začínají chápat že není možné ze všechno dělat svoje pohádky a i ve světe seriálu se jim začíná s žánrem dařit.

Flash

I když solo film vůbec nevypadla že bude svět DC se rozhodl dopřát této postavě svůj vlastní celovečerní film. I když začátek natočení skákal v produkci po kalendáři od premiéry ligy spravedlnosti vypadá to, že se konečně usadil na pevnou a jeho natáčení začalo. Misím říct že i když premiéra vypadá snad až na konec roku 2022 bude to opravdu stát za to.

Aquaman 2 

Velice asi k tomu nemam co napsat film nebyl špatný ale že bych ho vnímala jako něco co bych chtěla vidět na velkém platně se také říct nedá možná doma s popcornem to by asi byl fajn večer. Proto nějaké zvláštní nadšení zatím z toho nemam a také vypadá že je odložen tentokrát z konce roku 2021 na konec roku 2022 vypadá to že celá pandemie se silně podepsala na možnosti natáčení.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

Filmů i seriálu o spider-manovi je nespočet ale žádný z nich nemel takový ohlas jako Spider-man paralelní světy. Da se říct že tento film obnovil popularitu kreslené verze komiksu. Na pokračování filmu se začalo pracovat ještě dřív než první díl dostal svojí premiéru. Film předčil očekávání dokonce dostal Oscar za nejlepší kreslený film. Produkce sony již oznámila premiéru na jaro roku 2022.

Sice některé filmy již vyšli ale ne všechny tady je seznam filmů roku 2021, které je opravdu již možníé videt. A jeslti si fanda hororových sci-fi nepropásni Tiché místo které je již v kinech už se tam taky chystím. Dozmi z filmu určitě najdeš u mě na instagramu ve stories.

A na co se těšit do kin se dočteš tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru