OurLive

9 nových filmů, které stojí za zhlédnutí

Léto se blíží a kupodivu je se na co podívat. Filmové produkce už se vzpamatovali po pandemii a jíž vychází jak dlouho očekáváné kousky, tak i jiné skvělé snímky. Vybrala jsem zde snímky různých žánru tak doufám, že si zde něco vybereš.

Army of the Dead

Armáda mrtvých

Pro každého kdo má rád zombíky, už nějakou dobu nevypustili žádný film se zombií nebo možná žádný dobrý protože já sama jsem dlouho žádný neviděla. Film má i momenty typické americké komedie, i když už sem četla, že je přehnaně dlouhý mě se líbilo u něj strávit večer a zbytečně nataženým jsem ho neshledala.

Trochu o obsahu: Armáda převáží tajnou zásilku a havaruje. Zásilka už není tajná z ní vyleze zombií. Zabije vojáky za několik sekund a pustí se do Vegas. Skot obyčejný kuchař se významně podílí na evakuaci Vegas a proto se za k němu obrátí velice bohatý mafián, který po něm chce aby transportoval peníze ze sejfu kasina.

Cruella

I když já osobně jsem od toho čekala mnohem víc pohádku tak mé film mile překvapil jedná se o rodinný film s velice zajímavým pojetím známe postavy Cruelly. Asi film není třeba představovat tak pohádku 101 dalmatinů známe všichni. A je fajn vidět i to že Cruella nebyla vždy zlá.

Here After

Ať v seznamu mám i trochu romantiky. Tak jeden fantastický romantický film. Michael umírá při autonehodě. Ale nemůže se pohnout dál protože ve svém životě nepodkal tu pravou se kterou by měl strávit věčnost. A tak je poslán zpět jako duch a musí najít tu pravou mezi duchy.

Film není špatný i když já ho vnímala spíš jako pozadí k pojídaní popcornu.

The Education of Fredrick Fitzell – Flashback

Trochu zvláštní psychologické drama a musím uznat, že po dlouhé době opravdu povedené. I když možná trochu zaujatý názor, mám ráda herce Dylana O’Briena. Ve filmu čas neplyne posloupně proto je důležité dávat pozor, aby ti nic neuteklo. Na Freda najednou všechno spadne, máma měla mrtvici, ve stejný čas muže dostat super práci. Jeho přítelkyně Caren ho podporuje, jak může, ale on je myšlenkami s bývalou spolužačkou Sintií, která zmizela před maturitou. Útržky z minulosti táhnou Freda zpět a on začíná ztrácet vnímaní reality. Ale když puzzle zapadnou Fred dostane šanci najít Sintií.

Infinite

Nekonečný

Skvelý nápad, hvězdní obsazení i kvalitní natočení filmu mu bohužel nestačilo k dobrému hodnocení, což je škoda. Já si myslím ze 8/10 by zasloužil. Nápad je originální a zpracování víc, než dobré asi doba je rozmazlená. Sci-fi akční film vypráví o lisech kteří si pamatují každý ze svých předchozích životů. Za tisíce let ovšem se rozdělili na dvě frakce – „věřící“ které věří že jsou na zemi proto aby dělat náš svět lepší a druzí prostě jsou unavení z existence, a proto chtějí zničit vše živé.

Wrath of Man

Rozhněvaný muž

Jason Statham je dobrý herec a navíc sympatický chlap i když asi mám jeden film kde hraje a opravdu se mi nelíbil většinou se mi filmy s ním libí. A je pravda že moc nezkoumám o čem film je a nechám se překvapit. (Mám několik takových herců. A ty pokud také máš herce, na které se prostě podíváš a už předem vnímáš film jako dobrý. Poděl se o ně v komentářích)

Awake

Probuzení

Apokalyptický sci-fi film. Takových filmu je podle mě pořád málo. Asi moje nejoblíbenější tematika je pravě apokalyptický nebo postapokalyptický žánr filmu ale tak celé spolu je to pořád milovaní sci-fi. Jen výkon hlavní hrdinky mohl být lepší. Ovšem super originální nápad. Po záhadném erupci se vypla elekronika, a lidé přestali spát. Takový stav je smrtelná pro člověka a tak se vědci snaží rychle najít lék. Dcera Jill ovšem muže spát a proto je ve smrtelném nebezpečí. Jill musí udělat všechno co je třeba aby ochránit svoje děti.

itman’s Wife’s Bodyguard

Zabijákova žena & bodyguard

Druhý díl akční komedie zabiják & bodyguard. Je to fajn odpočinková komedie na deštivý letní večer. Upřímně od toho nečekej žádný zázrak ale je to fajn komediální zpestření večera. Jsem teda neviděla první díl tak to ještě musím dohnat.

The Ice Road

Liam Neeson je známý herec především těch postav, které jsou někam na nesplnitelnou misi někoho zachránit ale tentokrát nebude po 40-té zachraňovat svojí dceru ale skupinu horníků. Mimochodem i když jsem k snímku byla skeptická protože mi to celé podle ukázek připadalo jako celkem nuda jedné osoby tak film je opravdu povedený.

Často nevíš co sledovat večer sleduj mě na instagramu tam dávám do stories skoro každý film na který jsem se aktuálně dokoukala a ne všechny z nich se dostávají i to těchto seznamů.

A na co se jestě těšit v tomto roce se dočteš tady.

A na co se těšit do kin se dočteš tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru