OurLive

12 nejočekávanějších filmu v roce 2021

Protože už pomalu se začínají oznamovat novinky na příští rok. Pojďme se podívat na ty opravdu nejlepší. Je důležité podotknou že názor je můj subjektivní pokud film na který se těšíte vy není v tomto seznamu napište jej do komínáře a doporučte ostatním čteníčkům.

Jurský park 3

Podle aktuálních informací bude děj navazovat na předchozí díl. Po zničení ostrova se dinosauři dostanou na kontinent a budou žít v lesích, nebudou likvidovat města. Režisér se vyjádřil že vranci studií o těchto tvorech by to bylo nelogické. A i mně zdá mnohem přijatelnější, že roznesou třeba nějaký kemp nebo zaútočí na kolem projíždějící auto než nějaká varianta Godzilly.

John Wick 4

I když původně se mělo jednat o trilogii, filmy úspěchem překonaly očekávání tvůrců. A proto se rozhodli natočit další film z této série. I když podle aktuálních informací tvůrci posunuli premiéru na zimu 2022 ještě stále můžeme doufat, že třeba vyjde film v prosinci.

Fantastické zvířata 3

Film měl vyjít už v roce 2020 a byl odložen, aby scénáristi lépe propracovali detaily, protože předchozí film dostal celkem nízké hodnocení. Budeme doufat že se jim to podařilo. I když mé se líbil u druhý díl této série.

Uncharted

Další z film, jehož premiéra se přenesla na rok 2021. Doufám, že se nebude opakovat historie jako byla s Warcraftem kdy se premiéra odkládala několik let. Film bude natočen podle série stejnojmenných her. Pro ty co neznají hry, jedná se o akční avantury, příběh sleduje charismatického hledače pokladů Nathana Drakea. Něčím připomíná Indiana Jones a protože i jeho premiéru naplánovali na rok 2021 mám obavy že někdo z nich vyjde až v roce 2022.

Mission Impossible 7

Je to asi podobný příklad série filmů jako rychle a zběsile točit se dá do nekonečna a fanouškovskou základna je ještě stále silná a dokud se jedná o trochu víc než průměrný film tak se na tom dá dobře vydělat. A jako oddychový film večer ráda sáhnu po filmech z této série. Minulý film se stal nejúspěšnějším filmem ve své řadě, tak pokud jste neviděli je to rozhodně důvod to zvážit.

Black Admam

Z produkce DC vyjde film o zloduchovi ve světe komiksu i když Adam není Zloduch v běžném chápaní. Ve svém světě zachraňuje lidi a je svého rodu hrdina. A podle komiksu jedná se o hlavního protivníka Shazama.

Doctor Strange 2

Dlouho očekávané pokračování a asi hlavní kun v příštím roce z produkce Disney v jejich ne až tak dlouho nabyto společnost Marvel I když bych řekla, že filmy před Marvel před pohlcením společnosti Disney byli nejlepší co kdy vycházelo a Disney s jeho pohádkovým světem se příliš naboural natáčení. Slibují že tentokrát do bude strašidelným dějem i když jak se dále objevily informace ne že by film byl temná a strašidelný spíše se zaměří na lekavé efekty. Za mě se na něj těším, protože se slibuje, že se bude natáčet trochu méně ve stylu pohádky o červené karkulce a více v komiksovém duchu.

Spider-man 3

Nakonec studie Sony a Marvel došli ke kompromisu a bude pokračování spidermana. Podle dostupných informací dej bude navazovat na situaci kdy identita spidermana je veřejně odhalena.

Thor

Ve světe Marvel se láska Thora Jane stane též superhrdinkou poté co dokáže zvednou Thorovo kladivo.

Indiana Jones 5

I když tady si myslím, že film bude odložen protože vychází již zmíněný Uncharted a filmy které jsou si podobné se tvůrci snaží rozložit v čase navíc mladá generace při výběru asi spíš vybere hru a ne film, který začínal v devadesátých. I když Indiana Jones má docela silnou fanouškovskou základnu, proto asi jsou schopni risknout. Za mě by to byla škoda na oba filmy se moc těším ale větře mi ve stejném roce do kina půjdu jen na jeden z nich a jak asi chápete z textu bude to Uncharted. I když třeba mezi nimi bude dostatečný rozestup.

Metrix 4

Pro mě je to top který si rozhodně nenechám ujít a půjdu na premiéru u nás jak je zvykem o půlnoci proste pro to aby byt mezi prvníma co uvidí tento film, především že série Metrix a film pátý element pro mě byli dveřmi do světa sci*fi kdy do dnes se jedná o můj nejoblíbenější žánr filmů. Kvůli vytíženosti Keanu Reevese se pokračováni několikrát odložilo tak budeme doufat že si našel čas a my uvidíme pokračování nejlepších sci-fi filmů které se stali kultovními. Nechci vás zklamat ale s hercem také vychází film John Wick a proto jeden z filmu může změnit datum premiéry.

Sherlock Holmes 3

I tento projekt se odkládal kvůli vytíženosti herce Roberta Downey Jr. Ale vypadá to že po natáčení filmu Dollitle si už našel nás na pokračovánu tolik populární ságy. Také Agent 007 vychází 2020 a proto je rozumné aby Sherlock Holmes vyšel v 2021 roku. Děj by mel navazovat na konec předchozího filmu a nemělo by dojít k výraznému skoku v čase mezi filmy což určitě většina fanoušku uvítá.

Avatar 2

Podle internetu je tento snímek nejočekávanějším filmem v roce 2021. Tvůrci slibují že velká část děje se bude odehrávat pod vodou a že nám ukážou jiné části planety Pandora. Děj bude posunutý o několik let od konce prvního dílu.

Bonus

Nové zajímavý sníme, který si nenechte ujít. Myslím si, že se jedná o film, který také stojí za pozornost.

Chaos Walking

Po velké bitvě se lidé nakazili virem a teď slyší myšlenky všech živých bytosti. V šestnáct let se kluk rozhodne utéct z městečka, kterém jsou jen muži a ženy tam nikdo už leta neviděl, se svým mluvícím psem. Na své cestě potkává dívku a zjišťuje že ženy nejsou ovlivněny tímto virem a to není jediné co se dozví.

Pokud vás zajímají filmy a seriály, na které koukám sledujte mě na instagramu do stories dávám často aktuálně koukané serialy a filmy, u kterých se rozhodu strávit večer.

Sice některé filmy již vyšli ale ne všechny tady je seznam filmů roku 2021 které je opravdu již možníé videt.

A na co se těšit do kin se dočteš tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru