OurLive

Natur House Recenze

Pro Natur House jsem se rozhodla protože sem letos hubla pomaleji než obvykle a navíc jsem chtěla vyzkoušet dnes hodně populární Natur House. Když sem přišla asistentka byla velmi milá vysvětlila co od nich můžu čekat a že pro ne je velmi podstatné naučit člověka se nějak zdravě stravovat.

Známa tam byla a moc si Natur House chválila. Jak i tou metodou že tam chodíte každý týden a tím vlastně jste víceméně pod dozorem. Asi dobrá motivace pro lidi co moc nemají silu vůle.

O myšlence Natur House

Pro začátek jsem hodně o načetla na internetu ať na jejich vlastním nebo na forech. A celkově se vás dietolog snaží navést ke zdravému stravování. Vybudovat ve vás základní návyky zdravého stravování.

Většina diskuzí o Natur House se hodně upírá v cenu. Celkem překvapivě lidé mnohem mít psali o tom jaký je přístup nebo jaké měli výsledky ale ve většině případu omílali pořád dokola cenu. (Mimochodem stejné výrobky od značky Natur House v Německu stojí opravdu méně. Ale to je tak téměř se vším.)

Ceny v Natur House

I když o cenách jsem moc představu neměla. Ale tak asi to není tajemství první konzultace vyšla na 1500 Kč za úvodní baliček. V něm byli ampule na odvodnění, suchary, sušenky a vláknina.

Asistentka v Natur House říkala že za doplnění tech produktu to vychází pak každý další týden na 500 Kč.

Navíc dostanete malou kuchařku a desky do kterých vám vyberou něco na čtení o zelenině ovoci. a jídelniček asi jak sem četla jako všichni dostali pestrý trochu upravený dietoložkou pod vás.

Jídelniček celkem nic zvláštního, na mě tam bylo opravdu hodně masa já tolik masa běžně za týden nesním.

Přístup v Natur House Zlín

Nevím jak v jiných městech ale ve Zlíne jsou opravdu velice milí, hodně vám poradí. Sem tam mi paní dávala různé recepty navíc podle toho co mám ráda. Což bylo hrozně fajn. Navíc na začátku vám pomužou svojí podporou, což bych řekla že nám většinou při hubnutí samostatně chybí.

První týden

První týden sem upřímně měla dopoledne celkem hlad ale to bylo hodně o zvyku. Jinak pestrý jídelníček co mi dali byl celkem jednoduchý.

Snídaně –1/2 tvarohu buď to se suchary nebo se sušenkami. (Doporučuji k sucharům do tvarohu nakrájet pažitku nebo petrželku, trochu oregana a pepř a namazat na suchary. A ve sladké variantě do tvarohu dát skořici a nalámat do něj přímo ty jejich sušenky to je moc dobré.)

Svačina – ovoce o tom jaké vám doporučí a dostanete v brožurce které ovoce smíte a které ne.

Oběd – Libové maso nebo červené maso nebo ryba atd a zelenina buď to vařená, pečená nebo salát. A jogurt s přidáním vlákniny.

Svačina – ovoce.

Večeře – Libové maso nebo ryba nebo vejce na tvrdo atd a zelenina buď to vařená, pečená nebo salát. Nebo polévka. A jogurt s přidáním vlákniny.

Měření: nadbytečná voda 8,17 kg, nadbytečný tuk 7,13 kg, beztuková hmota 46,1 kg

Moc necvičím jen se ráno každý druhý den protahuji a chodím ven se psem.

Průměrně kroků za den 11 000.

Druhý týden

Dietoložka moc milá. Hodně důležité je jí říkat pravdu. Poradila mi jak přehodit jídelníček když mám dopoledne hlad a odpoledne ne. Doporučila mi kaše na dny kdy nestíhám si dát oběd.

No druhý týden jsem tam opět nechala přes 1000 Kč( přesně 1125 Kč) ale kromě doporučeného sirupu jsem si brala balení kaší a tyčinky. V Natur House po přeměření po jednom týdnu mi šla dolu voda i tuky.

Měření: nadbytečná voda 7,61 kg, nadbytečný tuk 6,13 kg, beztuková hmota 45,92 kg

A dostala sem ananasovou dietu. Na fórech se polemizuje že celý den jíte jen ananas. Tak bych vás chtěla vyvést z omylu. Snídáte jako obvykle při pestrém jídelničku + pomeranč. A pak místo zeleniny nebo ovoce mate ananas. A jsou to jen dva dny v týdnu. Navíc jednu přílohu a to červenou čočku v pestrém jídelníčku.

Průměrně kroků za den 10 000.

Třetí týden

Tentokrát sem si mohla vybrat dietu na ty dva dny a rozhodla jsem se pro žampionovou. Mimochodem už jí mám za sebou a byla moc dobrá. Moc se mi líbilo že mě nechali vybrat.

Navíc jedna příloha brambor.

No třetí týden jsem tam opět nechala přes 1000 Kč( přesně 1248 Kč) Dostala jsem ampule a vzala jsem si ještě jedny sušenky a vlákninu i když paní říkala že vláknina má vyjít na tři týdny a ne na dva.

Průměrně kroků za den 15 000.

Čtvrtý týden

Je fajn, že si můžete vždy na ty dva dny vybrat dietu pro čtvrtý týden jsem si vybrala dietu s červenou řepou. Dieta byla fajn řepu mam moc rada a večerní salát dost připomínal salát Vinegret bez brambor samozřejmě. Ale i tak byl moc dobrý.

Ale tentokrát jsem platila jen za gel o něco méně než 500 Kč.

Navíc jedna příloha – rýže.
Průměrně kroků za den 15 000. .

Měření: nadbytečná voda 6,69 kg, nadbytečný tuk 4,91 kg, beztuková hmota 45,54 kg

Průměrně kroků za den 13 000.

Pátý týden

Tentokrát sem dostala na dva dny dietu kedlubnovou. Stoupla mi voda tak musím se asi víc zaměřit na pití a je pravda ze jsem minulý týden pila o něco méně. Pozitivně se musí brát fakt že klesli tuky.

Jako přílohu jednou těstoviny.

Měření: nadbytečná voda 7,99 kg, nadbytečný tuk 3,81 kg, beztuková hmota 46,78 kg

Průměrně kroků za den 11 000.

Šestý týden

Musím se přiznat že už se mi tam vůbec nechtělo. už sem nějak i toho jídelníčku mela plné zuby a celkem mě přestalo bavit jíst pořád to samé. Protože z tepelně upravené zeleniny ja sním jen vařenou brokolici a smaženy květák který není ani dietní a ani zdravý, jím pořád jen saláty. A větsinou je to porad to samé okurky, rajčata. Někdy do toho ředkvičku někdy ledový salát někdy kukuřici někdy hrášek. ale celkem pořád jedno a to samé. Je pravda že vám dávají nějaké recepty a v tech dvou dietních dnech je pro vás jídelniček naplánovaný tak na ne se i těším. Spiš jako sama pro sebe vymyslet saláty pořád jiné se asi dlouho nikomu nechce. Tak sem si skočila do makra a koupila čokoládku 99,9 kakaa ji se moc sníst nedá tak jen kousek a cumlat.

Tentokrát jsem si na dva dny vybrala okurkovou dietu. Tak jak i minulý týden k ní sem dostala v jídelníčku dva nápoje které se pijí 1/2 po obědě a 2/2 po večeři a sáčky rozmíchat do vody před snídaní a před večeří. K tomu mě došla vláknina a tak tento týden jsem v Natur House nechala 1000 Kč.

Měření: nadbytečná voda 6,04 kg, nadbytečný tuk 4,06 kg, beztuková hmota 45,29 kg

Průměrně kroků za den 12 000.

Za pět týdnu v NaturHouse jsem zhubla 5,2 kilo tak to mě trochu vrátilo motivaci. Už mi zbívá jen 4 kg.

Sedmý týden

Tentokrát jsem šla do NaturHouse s myšlenkou že sem měla zmrzlinu a asi sem moc nezhubla a byla jsem mile překvapena i tak jsem zhubla 0,9kg.

Dostala jsem rybí dietu a tentokrát už přílohu dvakrát jednou červenou čočku na ni se asi těším nejvíc a ještě brambor. Tak už se přibližuji k normálnímu jídlu. A rovnou se přiznám že jsem nedodržela dietu. Už sem měla hrad a tak sem mela smažené kuřecí kousky 3ks a k tomu asi 50g hranolek a salát ale už jsem měla opravdu hlad a chystala jsem jídlo pro všechny než bych vymyslela nějaké pečené krutí prso asi bych snědla talíř to protože jsem zaspala a neměla dopolední svačinu. Jim relativně malé porce a proto asi když něco vynechám tak mám hned hlad.

Celá ta dieta měla zajímavý vedlejší účinek poprvé po asi 7 letech jsem měla ty „ženské dny“ bez jakékoliv bolesti.

Měření: Doplním zapomněla jsem si jej vzít.

Průměrně kroků za den 11 000.

Trochu jsem se víc zajímala na internetu co se o NaturHouse píše a lidé na to hodně nadávají především na ceny, ale upřímně dá se něco z toho co vám nabízí nahradit ty chleby jejich a asi i ty sušenky (radí se že BéBečky). A dost lidí nadává na způsob toho jídelníčku jaký on je a jak se sestavuje. Samozřejmě není to žádný dietolog a taky to stojí jiné peníze (vychazí mnohem a mnohem dráž), to je třeba brát, že za celkem rozumné peníze to funguje.

Celkem za 7 měsíců jsem zhubla 13 kg a zatím váhu před držím.

Chcete zhubnout a nechcete utrácet peníze zkuste se podívat na moje tipy hubnutí.

A také velice doporučuji přečist članek o metabolizmu a jak ho zrychlit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru