OurLive

Nové Vánoční filmy – 13 Vánočních filmů

Už také znáte všechny vánoční filmy na zpaměť a máte chuť na něco nového vyzkoušejte Vánoční filmy z tohoto seznamu jsou kouzelé a určitě vám navodí vánoční atmosféru.

Nové vanoční filmy jsou sice fajn změna ale nic ne nevyrovná klasice podivejte se na vyběr Vánocních filmů top 20. A pokud dnes máte spíš naladu na pohádku zkuste vybrat ze seznamu – Vánoční pohádky

Pan Jangle a vánoční dobrodružství

Jingle Jangle: A Christmas Journey

Veselého výrobce hraček kdysi zradil pomocník, kterému věřil. O spoustu let později mu ale do života vstoupí hodná a zvědavá vnučka a dá mu novou naději. Vic než udává sám Netflix k tomu nenapíšu protože si film necháváme na štědrý den.

A Prince for Christmas

Film má tři díly doporucuji rozhodně shlédnout všechny. V prvním díle se novinařka pokusí dostat do zamku aby napsala článek a princi která má byt na štědrý den korunován. A podaří se jí to díky tomu že soi jí splenou s novou učitelkou mladé princezny.

The Princess Switch

Princezna z cukrárny

Když nastávající princezna a obyčejná pekařka zjistí, že si jsou podobné jako vejce vejci, rozhodnou se si na Vánoce vyměnit svá místa. Romantická komedie která vám rozhodně zvedne náladu. Mimochodem vyšel už i druhý díl.

Royal New Year’s Eve

Upřímě jsem jestě neviděla ale mam rozhodne v planu.

the Holiday Calendar

Talentovaná fotografka s neperspektivní prací zdědí starožitný adventní kalendář, který jako by uměl předvídat budoucnost – a jako by ji směroval tam, kde najde lásku.

Jesli nahodou nekdo nepoznal hlavní herečku tak je to Bonni z upířích deníků.

Christmas Every Day

Matky na tahu o Vánocích

Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky…

Beastly

Netvor

Další tentokrát novodobé zpracovaní krásky a zvíře. Myslím že je to zajimavá změna a na chvíli se chce uvěřit v pohádku když vidíte v dnešní dobš magii.

A Very Harold & Kumar 3D Christmas

Zahulíme, uvidíme 3

I když nejsem uplným zastance takových komedii tak jednou za dva roku je to fajn spestření o proti beznemu programu co vidíme mezi Vánočními svátky.

Christmas Perfection

Romantická komedie o Darcy která je trochu posledlá Vánočními svatky a celou přípravou. Čeká vás vcelu zajimavá změna od tradičnách filmů.

Just In Time For Christmas

Mladá profesorka psychologie Lindsay Rogersová má před sebou těžké rozhodnutí: jestli zůstane ve svém rodném malem měatečku a vezme si dlouholetého přítele, majitele kavárny Jasona Stewarta, nebo příjme pracovní nabídku, která přichází jen jednou za život. Naštěstí se zjeví magický posel, který jí dá neocenitelný vánoční dárek: Lindsay umožní nahlédnout o tři roky do budoucnosti, díky čemuž může následně v reálném čase učinit takové rozhodnutí, které bude nejlepší pro ni…

Last Christmas

Film se odehrává v zimě v Londýně. Kate je notoricky známá a uzavřená mladá dívka, která pracuje jako elfka ve vánočním obchodě a neustále dělá špatná rozhodnutí. Její život se ale začne měnit, až potká atraktivního muže jménem Tom, který se zdá být příliš dokonalý na to, aby se mu věřilo.

A Christmas Movie Christmas

Příběh o dvou sestrách, které jsou příliš odlišné. Jedna je snílek a druhá je realistka. Jednou si jedna se sester přeje prožít Vánoce jako ve filmu a Santa jí to přání splní. Takže Pro jednu ze sester začíná její sen a pro tu druhou noční mura. Ovšem při vyřčení přání no ono bylo dost obecné, a tak si spoustu věcí musí Santa domyslet sám a to bude teprve překvapení.

Táta je doma

Sice to není nový film ale u nás doma letos nový bude. Proto jsem se ho tady dozhodla zmínit a je i druhý díl pokud někdo z vás také neviděl.

Nový seznam: Vánoční filmy a pohádky 2021

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru