OurLive

Vánoční filmy a pohádky 2021

Vánoce jsou krásné svátky a rozhodně by u ních nemely chybet ani vánoční filmy a pohádky. V tomto seznamu bude

Vánoce jsou krásné svátky a rozhodně by u nich neměly chybět ani vánoční filmy a pohádky. V tomto seznamu bude víc loňských filmů než letošních, protože proste většina z nich nevyšla s dabingem do nového roku a taky bude par krásných filmů které jsem proste ještě nezmínila v žádném z mých vánočních seznamů filmů. Letos jsem se rozhodla nejen sepsat seznam Vánočních filmů mezí adventy, ale taky naplavat u jakého filmu co budu péct a už se nemůžu dočkat zbývá už jen postavit stromek a pak hurá do pečení.

Letos jsem i docela s předstihem dokázala vybrat dárky tak to bude pro změnu o klidu a pohodě.

A Boy Called Christmas

Chlapec, kterému říkají Vánoce

Film jsem ještě nevydělá, a to většinu filmů v tomto seznamu. Tak krátce o ději. V tomto původním příběhu Father Christmas se obyčejný chlapec (s věrným domácím mazlíčkem a sobem po boku) vydává na neobyčejné dobrodružství, aby našel svého otce, který se snaží objevit bájnou vesnici Elfhelm.

Love Hard

Milostná past

Dívka z LA, která nemá štěstí v lásce, se na seznamovací aplikaci zamiluje do kluka z východního pobřeží a rozhodne se ho na prázdniny překvapit, jen aby zjistila, že ji tahal za nos.

Na tuto odlehčenou romantickou komedii se z letošních novinek těším nejvíc.

The Knight Before Christmas

Předvánoční večer

Středověký anglický rytíř je kouzlem převezen do dnešní Ameriky, kde se zamiluje do středoškolské učitelky.

Nádherná Vánoční hraná pohádka z roku 2019 která už třetí rok bude rozhodně nebude u nás doma chybět na štědrý den.

Fatman

Ještě jedna pro mé letos novinka ale uznejte Mel Gipson no to nemůže byt katastrofa Ale parádní fantasty komedie. Trochu o ději: Chlapec je nespokojeny s vánočním dárkem a tak zaplatí nájemnému vrahovi aby zabil Santu

A Christmas Gift from Bob

Kocour Bob je krásný Vánoční film a pokračovaní je třeba vidět ve Vánočním čase. Dlouho jsem se na film těšila a loni nevyšel s dabingem tak aby jej koukat před svátky, takže letos to napravím. Pro ty co neznají krásný a dojemný příběh kocoura Boba doporučuji pro začátek pustit první díl. Příběh je postaven na skutečných událostech a reálných postavách o to opravdu kouzelnější je.

Christmas Inheritance

Aby se stala generální ředitelkou, je dědička svým otcem vyzvána, aby osobně doručila vánoční dopis jeho bývalému partnerovi v jejich rodném městě – cestovat musí autobusem, inkognito a za pouhých 100 dolarů. Dívka je neskutečně rozmazlená dokáže vyjít se 100 dolary a změní jí to k lepšímu…

Vánoční film z roku 2017 už tu chvíli je a já na něj letos budu koukat potřetí 😊

Operation Christmas Drop

Vánoční výsadek

IRomantický vánoční film jsem musela nechat až na letošní rok protože prostě v době pečení nebyl v dostupnosti s dabingem. Příběh o mladé ambiciózní ženě, která chce splnit zadanou práci, a tak letí v době svátků na vojenskou základnu oznámit, že se základna zavírá. Ale na základně mají svoje Vánoční tradice.

Christmas on the Square

Zahořklá žena plánuje prodat své malé město bez ohledu na důsledky pro lidi, kteří tam žijí. Přichází však dobrosrdečný anděl a ukazuje jí, co by se stalo.

I tento film je z roku 2020 a já se k němu nějak nedostala tak letos musím přece jen dohnat resty.

The Santa Squad

Allie je učitelka umění bez práce, musí přijmout práci u Santa Squad, aby pomohla bohatému vdovci Gordonovi a jeho dvěma dcerám znovu objevit kouzlo Vánoc.

Christmas on My Mind

Když se Lucy probudí se svatebními šaty v ruce, věří, že je pozdě na svatbu se svým bývalým přítelem Zachem. Nepamatuje si však poslední 2 roky, včetně toho, že je zasnoubená s jiným mužem.

I když se jedná o film z roku 2019 já jsem ho ani loni nestihla vidět, takže letos to hodlám dohnat.

Holiday Rush

Rush a vánoční ruch

Potom co rádiový DJ dostane padáka. Nastehuje se ke své tetě se svou rodinou a také s plánem jak získat novou práci. Vánoční komedie z roku 2019 ale nějak mě utekla a upřeme nejsem si úplně jistá, jestli se na ni vůbec budu dívat.

Silent Night

A jako poslední nabízím vánoční horor se skvělým hereckým obsazením otázka zní, jestli na Štědrý večer po sám doma nebo některou adventní neděli zatím je to ve hvězdách kam tento nový film od Netflixu zařadím.

Mám tu pro tebe i další seznamy vánočních filmů a pohádek:

Nové Vánoční filmy

Nejlepší Vánoční pohádky

20 top Vánočních filmů

Zapomněla jsem na tvůj oblíbený vánoční film poděl se semnou o nej v komentářích i jiní čtenáři určitě budou rádi rozšíření seznamu i o tvoje doporučení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru