OurLive

Recenze na Nuskin galvanická žehlička na obličej

Upřímně chtěla bych upozornit, že jsem nezůstala tak nadšená jako když jsem galvanickou žehličku NuSkin kupovala. Popis toho, jak to bude super a neuvěřitelný výsledky ti rovnou chci říct, že není třeba podle mě čekat žádný zázrak. A ještě navíc společnost má relativně zvláštní politiku ale o tom trochu později.

Cena přístroje je rozhodně mínus

Když si představíme, že asi tak to konce života po pořízení galvanické žehličky budete u společnosti NuSkin kupovat ampulky a sprej a nejspíš někteří i krémy tak jsme opravdu dlouhodobými zákazníky a přistroj by neměl stát tolik peněz. Mě to přijde, jak s elektronickými cigaretami šak cílem je pak prodávat náplně proč za přístroj chtít xy peněz (a tady to společnostem došlo a velice často mají fajn akce). Ale dobře tak si představme, že výrobek je ve výrobě finančně náročný, a proto je ho složité dávají levněji, přitom prodejci dávají až několika tisícové slevy pro známé a blízké. Takže jít s cenou dolů je rozhodně možnost. 

Péče o zákazníky

Pro to pobavení tak si koupíte přistroj gely a sprej, protože v kombinaci je to správné používat. A ano své relativně hodně drahé produkty určitě vyráběli přesně pod přístroj. Takže pokoušet se to něčím nahradit je celkem líto, když za celou sadu zaplatíte bezmála 15 tisíc korun. Tady je pak šetřit na ampulích a spreji je poněkud směšné. 

Ale teď k tomu vtipnému tak jsem zaplatila bezmála deset tisíc, protože jsem získala různé slevy a možnosti a tak dále. A koupila tam v jakési akci u prodejce díky čemuž jsem dostala krátkou lekci toho, jak přístroj používat. Ale běžně za tuto službu navíc je účtované od 200 po 700 korun. 

Jen tak pro zahrnutí: žena zaplatí za celou sadu bezmála 15 tisíc korun pak jestli se ji ještě nepoštěstí dalších 700 Kč za ukázku toho, jak NuSkin používat což mimochodem stejně zapomene. Jako vážně lekce byla super asi tak požívat je to správně ale já si za skoro rok absolutně nepamatuju, jak to bylo správně zapomněla jsem to asi u třetího použití. Takže tak nějak pocitové a podle toho co jsem přečetla tím snižuju účinnost o 25%. Paráda! A platit za další lekci používaní se mi taky nechce to asi pochopíš je to přece jen nerozumné táhnutí z lidí další peníze.

Servis

A servis není! Takže pokud mi třeba přístroj za 11 tis (cena na webu) spadne tak prostě se můžu jít zahrabat. (mimochodem když vám spadne mobil tak je možné vyhledat servis jednou sem za 2 tisíce měnila displej.) Společnost nenabízí opravu. Prostě je to očividně možné vyhodit a koupit si další a upřímně nekoupila bych ho podruhé a už vůbec ne pokud by se pokazil.

Použití přístroje NuSkin

Tak k použití je to celkem komedie. Protože znám ženu, které opravdu přistroj spadl, když ho používala na sedačce, a rozbil se, asi měsíc po koupi. Takže pravidlo zní používat jedině na posteli! Pokud možno uprostřed postele tak aby kruci ani neodskočil. Nikam nepřenášet k mytí brát jen hlavici a přístroj samotný zahrabávat do polštářů v době nepřítomnosti. Nuskin nepohodlně sedí v ruce a s tím, že skrz vodivost by měla byt mokrá nebo vlhká vede k větší pravděpodobnosti, že opravdu vyklouzne a spadne.

Ampule pro použití nové balení rozhodně znepříjemnilo zatavovaní na další použití dříve když je dělali se zobáčkem bylo to rozhodně pohodlnější. A navíc prostě pro zajímavost ampule s gelem je jedna modrá druhá bíla. 

V jakém pořadí používat ampule:

  • 1 bíla 
  • 2 modrá

Pokaždé to googlím vážně společnost nemohla napsat na ampule 1 a na druhou 2?! Asi a bychom my byli více motivované platit prodejcům za jejich ukázku použití přístroje.

Nuskin má ale i svoje plusy

Když jsem přistroj používala každé 4 týdny a podstavě mazala pleť hydratačními krémy (většinou z řady korejské kosmetiky) tak opravdu pokožka byla hodně hydratovaná. I na pípaní vyhodnocení přístroje to bylo slyšet. Když jsem protáhla dobu na 6 týdnů tak jak je vlastně doporučení k věku musím říct, že výsledek je absolutně neviditelný I při použití jednou za 4 týdny jsem musela jsem velice dlouho uvažovat abych nějaké pozitivum našla a jednou za 6 týdnu tam ani v růžových brýlích se nedařilo najít plusy. 

Ale jak se říká my na sebe mažeme drahé krémy a uklidňujeme sebe, že bez nich bychom asi stárli rychleji. Tak tady je to přesně to samé ono možná bez NuSkin a bez obličejové jógy bych vypadala starší, než vypadám.

Rozdíl je v tom, že u obličejové jógy byli nějaké výsledky tak tady je to asi o uhlu pohledu a ten můj je sice to není vidět, ale snad to pomáhá.

Tady jsem chtěla přístroj pochválit, a to mi očividně moc nevyšlo.

I když mě celý příběh s přístrojem spíše naštval tak druhý den po použití přístroje je opravdu pokožka vypnutější. Ale zase dávat to za zásluhu jen Nuskin se mi nechce, protože o víkendu dělám masáže obličeje baňkování a jednou za čas přidám NuSkin takže jeho zásluha je tak jako s otázkou.

Koupit NuSkin

Neřekla bych že bych ho nikomu nedoporučila myslím si, že nějaký smysl má a v té kombinaci, že mám doma Reclar galvanickou špachtli, prošla jsem kurzem obličejové jógy s Lenkou. A až potom investovala do galvanické žehličky tak asi ano ale vynechat korejský přístroj Recler a nedělat jógu jen si koupit žehličku jsou podle mě opravdu vyhozené peníze.

Jak to chválili a spoustu recenzí jsem přečetla a teda nadšená jsem asi byla z přístroje první no 3 až 4 měsíce a už ho mám rok a výsledek je hodně diskutabilní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru